گردشگری- نیک صالحی


برترین مقصدهای ایران برای سفر تابستانی

با افزایش گرمای هوا و دور شدن از تعطیلات نوروزی اغلب افراد به سفرهای جدید تابستانی فکر می‌کنند. از مهم‌ترین دلایل سفرهای تابستانه تغییر آب و هوا، دور شدن از منطقه، تفریح و گردش است. همچنین تعطیلی مدارس نیز سبب افزایش میزان سفرها در تابستان شده است.

خوشمزه ترین غذاهای افغانی

اگر به امتحان کردن غذاهای متنوع علاقمند هستید این بار پیشنهاد می کنیم از غذای کشور افغانستان امتحان کنید در این مطلب به معرفی غذاهای افغانی پرداخته ایم.

غذاهای سنتی کاشان را بشناسید

شهر قدیمی کاشان علاوه بر جاذبه های گردشگری فراوان دارای غذاهای بی نظیری می باشد در این مطلب به معرفی غذاهای سنتی کاشان پرداخته ایم.

معروف ترین غذاهای اردبیلی

اگر قصد دارید به شهر زیبای اردبیل بروید حتما علاوه بر جاذبه های گردشگری آن از غذاهای مخصوص اردبیل نیز امتحان کنید در این مطلب به معرفی غذاهای اردبیلی پرداخته ایم.

معروف ترین غذاهای قزوینی

اگر قصد دارید به استان زیبای قزوین سفر کنید حتما غذاهای لذیذ این استان را امتحان کنید در این مطلب به معرفی بهترین و معروف ترین غذاهای قزوینی پرداخته ایم.

بهترین غذاهای چهارمحال بختیاری

در هر استانی غذاهای سنتی و معروفی وجود دارد که علاوه بر ساکنان آن مسافران نیز به آن ها علاقمندند .در این مطلب به معرفی بهترین غذاهای چهارمحال بختیاری پرداخته ایم.

معروف ترین غذاهای زنجان

از جاذبه های دیدنی هر شهر علاوه بر مناطق دیدنی و تاریخی غذاهای معروف آن می باشد در این مطلب به معرفی بهترین و خوشمزه ترین غذاهای زنجان پرداخته ایم.