روانشناسی و سلامت روان- نیک صالحی

دسته ها :

مشاوره استرس چیست؟ بررسی انواع مشاوره اضطراب و استرس

استرس طولانی‌مدت می‌تواند منجر به بروز انواع مختلفی از بیماری‌های جسمانی و روانی در افراد شود که در نتیجه بهترین راهکار‌ برای درمان آن، استفاده از مشاوره استرس و جلسات کنترل اضطراب است. اما منظور از مشاوره درمان استرس و اضطراب چیست و چطور انجام میشود؟

مشاوره ازدواج آینده ام را نجات داد

دراین مطلب به بررسی اهمیت مشاوره در حل مشکلات زناشویی و ازدواج و مشکلات خانواده با فرزندان خواهیم پرداخت ، به طور کلی مشاوره یک تلاش مشترک میان مراجع و مشاور و یکی از راه‌های اصلی درمان افراد مبتلا به اختلالات روانی می باشد .

با ۱۰ روش آسان دختری زیبا و سالم باشید

با رعایت چند نکته می توانید زیباترشوید.دخترانی که دوست دارند ظاهر زیباتری داشته باشند نباید بیشتر وقت خود را با تنقلات بگذرانند و فقط سه وعده غذای مناسب بخورید و روزانه یک لیوان شیر و یک عدد تخم مرغ مصرف کنید.

بهترین کارگاه روانشناسی در ایران

در دورانی زندگی می‌کنیم که افراد زیادی درس و مدرک روانشناسی را دارند، اما آیا فقط داشتن مدرک کافی است؟ باید بگوییم، خیر. شما اگر می‌خواهید یک روانشناس موفق باشید، باید در کارگاه های روانشناسی تخصصی خود شرکت کنید .

با افکار منفی چه کنیم

جهت درمان قطعی افکار منفی و یاد گرفتن راه های مقابله با این مشکل، باید در اسرع وقت به صورت حضوری، نزد روانشناس خوب و باتجربه بروید

راهنمایی برای انتخاب بهترین مشاوره خانواده در تهران در سال ۱۴۰۱

روانشناسی و مشاوره خانواده در تهران یک رشته حرفه ای متمایز با برنامه های تخصصی برای مشکلات خانوادگی است. برای کسانی که به یک درمانگر و مشاوره خانواده نیاز دارند گزینه های متعددی در دسترس می باشد.جناب آقای دکتر رامین علوی نژاد یک روانشناس و مشاورخانواده مجرب در این زمینه می باشد.