soc- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
دسته ها :

اسرار شکنجه‌گاه مخوف دختر ربایی در مشهد برای دو میلیارد تومان! +عکس

جوان ۲۶ ساله بعد از آشنایی با دختری جوان در خیابان به او دلباخته شد اما سوء ظن او را وادار به اجرای نقشه ای شوم کرد و دختر ۲۲ ساله را ربوده و از خانواده اش درخواست ۲ میلیارد تومان کرده بود که توسط پلیس غافلگیر شده است.

تکنولوژی ترسناک کنترل کودکان در چین ، دوربین با تشخیص حرکت سر

کنترل دانش‌آموزان در مدرسه می‌تواند به حفظ نظم، انضباط و محیط آموزشی بهینه کمک کند. در اداره کنترل دانش‌آموزان، برخی اصول و رویکردها می‌توانند مورد استفاده قرار گیرند. البته روش‌های کنترل دانش‌آموزان ممکن است بین مدارس و سیاست‌های مدارس مختلف متفاوت باشند

قتل مادر با ۴۴ ضربه چاقو با وحشت‌ آفرینی قاتل در بازگشت به صحنه جنایت +تصاویر

جوان ۲۲ ساله ای به نام عباس جنایتی فجیع را رقم زد و با اقدام بی رحمانه خود مادر ۶۲ ساله اش را به طرز دلخراشی به قتل رساند و از صحنه جنایت فراری شد اما خیلی زود دستگیر شد و به جنایت هولناک خود اعتراف کرده است.

قتل بی‌رحمانه پزشک سرشناس تهرانی و همسرش در خیابان ایران زمین و کشف اجساد در شهریار +تصاویر

گم شدن مرموز آقا و خانم دکتر معروف در تهران پلیس را به سرنخ جنایت شومی کشاند که در سعادت‌ آباد اتفاق افتاده بود و اجساد این پزشک مشهور و همسرش در شهریار کشف شد و راز یک جنایت تکان دهنده برملا شده است.

جزئیات هولناک آتش زدن مرد نمایشگاه‌ دار جلوی خانه‌ اش در خیابان باقرخان

مرد رستوران دار تهرانی در اقدامی جنوان آمیز همسایه اش را که یک نمایشگاه دار بوده به طرز هولناکی با بنزین به اتش کشیده و با تیغ موکت بری چند ضربه نیز به وی زده است و مرد بیچاره جانش را مقابل چشمان مردم از دست داد.

آخرین جزئیات از برادرکشی آتشین در خیابان سهروردی تهران و فرار قاتل +عکس

اختلاف دو برادر جوان در فرودین ماه سال ۱۴۰۰ در یک مغازه میوه فروشی در خیابان سهروردی جنایت دلخراشی را رقم زد و مردی به نام مصظفی کشته شد و قاتل برادرکش با رضایت پدر و مادرش از قصاص رهایی یافت اما او از زندان فرار کرد.

جزئیات شهادت رئیس پلیس آگاهی سراوان و همسرش در ترور مسلحانه +تصاویر

سرگرد علیرضا شهرکی‌ و همسرش در داخل خودرو خود امروز هدف تیراندازی از سوی سرنشینان یک دستگاه پژو پارس قرار گرفتند و هر دو به درجه رفیع شهادت نائل شدند و تلاش چند ساعته پزشکان برای نجات همسر وی نتیجه ای نداشته است.