soc- نیک صالحی

دسته ها :

بازداشت مرد میلیاردر آبادانی در خانه لاکچری اش به خاطر جاسازی ماهرانه مواد ممنوعه +عکس

پلیس مبارزه با مواد مخدر در یک منزل فوق لاکچری در یکی از مناطق مرفع نشین آبادان مقادیر زیادی مواد مخدر از نوع شیشه و هروئین کشف کرد که مقدار ۲۰ کیلو مواد صنعتی شیشه بوده و ۵ کیلو گرم دیگر آن هروئین بوده است.

جزئیات قتل تکان دهنده زن سرایدار در مدرسه غیرانتفاعی تهرانسر

مردشیشه‌ ای در مدرسه غیرانتفاعی تهرانسر جنایتی هولناک را رقم زد و همسر بیچاره اش را که به خاطر مصرف مواد مخدر با او اختلاف داشت به طرز فجیعی با ضربات مرگبار چاقو به قتل رساند و اکنون بعد از دستگیری ابراز پشیمانی می کند.

قتل ۲ مرد جوان در ساختمان نیمه‌کاره خیابان فرحزادی + تصاویر

در پی یک جنایت هولناک و دلخراش ساختمانی نیمه کاره در خیابان فرحزاد تهران نگهبان این ساختمان گفته می شود که به خاطر اختلاف و کینه قدیمی دو مرد افغان کارگر این ساختمان را به طرز بی رحمانه ای با ضربات مرگبار چاقو به قتل رسانده است.

اولین جلسه دادگاه متهمان دومین حادثه تروریستی حرم شاهچراغ +تصاویر

اولین جلسه رسیدگی به پرونده متهمان دومین حادثه تروریستی حرم شاهچراغ (ع) با حضور خانواده شهدا و آسیب دیدگان این حمله هولناک ترویستی برگزار شد و اتهامات متهمان پرونده اعلام و هر کدام درباره این جنایت خود توضیح داده اند.

اظهارات خانواده قربانیان قاتل سریالی مردان مازندرانی /مردی که از دست کلثوم فرار کرد

کلثوم نام بیوه سیاه و قاتل سریالی مردان مازندرانی می باشد که تاکنون به قتل ۷مرد اعتراف کرده و به تازگی اولین اظهارات خانواده قربانیان جنایت های زن ۵۶ ساله در رسانه ها منتشر شده است و هنوز ابعاد قتل های این زن در حال بررسی است.

جزئیات تازه از علت حادثه انفجار معدن دامغان / تصاویر لحظه خارج کردن اجساد

حادثه انفجار معدن دامغان که بر اثر تجمع گاز در یکی از تونل‌ های معدن شرکت ذغال‌ سنگ البرز شرقی در طزره دامغان روی داده ۶ تن از کارگران محبوس شده فوت کردند و اجساد این کارگران در محل معدن رزمجاه طزره بیرون کشیده شد.

قتل‌ های هولناک بیوه سیاه در مازندران / او ۷ شوهر صیغه ای خود را کشت!+عکس

زن مازندرانی تا کنون ۱۸ ازدواج رسمی و دائمی داشته و ۷ تن از این مردان مسن را به طرز دلخراشی به قتل رسانده و اکنون در کمال خونسردی به قتل های خود در شهر های مختلف که اکثر به روش های مشابهی بوده اعتراف کرده است.

محاکمه پدر به خاطر کور کردن چشم پسر ۵ ساله تهرانی با تیر وکمان هم بازی اش

در جریان بازی دو پسر بچه تهرانی یکی از آن ها با تیر و کمان پسربچه ۵ ساله را کور کرد و بینایی اش را از دست داده است و اکنون پدر کودک خاطی به عنوان قیوم پسرش محاکمه می شود و او همه اتهامات بر علیه پسرش را انکار کرده است.

اعترافات هولناک دختر جوان به قتل پدر با سناریوی توییتری و صحنه سازی +عکس

سناریوی شیطانی دختر جوان برای قتل پدرش بی نتیجه ماند و راز جنایت هولناک او و قتل پدرش خیلی زود فاش شد و دختر جوان به قتل پدرش به خاطر اختلافات خانوادگی و بدرفتاری های وی در خانه با اعضای خانواده اش اعتراف کرده است.

جزئیات قتل زن و مرد مسیحی در لواسان تهران و اعترافات قاتل بی رحم

مرد سارق که دو قتل را پذیرفته بود یکی از ان ها را انکار کرده و دومی را حین درگیری و ناخواسته خوانده است و اکنون اولیای دم زن و مرد مسیحی تقاضای قصاص و دیه کرده اند و دادگاه هنوز حکم قطعی درباره این جنایت هولناک صادر نکرده است.

افشای قتل های سریالی ۳ مرد مخوف در ملارد / بازگشت عروس فراری به قتلگاه +عکس

مرد شرور افغان که با همدستی ناپدری و رفیقش اقدام به سرقت می کردند اما تا کنون بعد از دستگیری در ملارد به سه فقره قتل فجیع نیز اعتراف کرده و جزئیات جنایت های خود را از جمله قتل یک عروس فراری بازگو کرده اند.

قتل فجیع خواهرزاده به‌ دست دایی و دستگیری قاتل به سبک گاندو +عکس

دایی بی رحم بعد از این که متوجه شد که پلیس درباره قتل خواهرزاده اش به او مظنون شده به همراه خانواده اش قصد خروج از کشور را داشت که قبل از فرار به ترکیه دستگیر شد و به جنایت هولناک خود به خاطر اختلافات خانوادگی اعتراف کرد.

جزئیات تکان دهنده از مرگ فوتبالیست ایرانی به دلیل شدت گرما +عکس

در جریان دیدار افتتاحیه مسابقات باشگاهی آبادان بین تیم های کیانوش و پدیده که در گرمای شدید برگزار شد فوتبالیست جوان به نام حسام نژاد یوسفی به کما رفت و در بیمارستان جانش را از دست داد و مرگ این فوتبالیست بسیار تکان دهنده بوده است.