چه خبر از کجا ؟- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
دسته ها :

عکس های دیدنی از کیت بلانشت با همسرش اندرو آپتون

کیت بلانشت ستاره زیباروی هالیوودی در ۲۹ دسامبر ۱۹۹۷ با همسرش اندرو نویسنده استرالیایی ازدواج کرد و چهار فرزند به نام های رومن رابرت آپتان ، ایگناتیوس مارتین آپتان، داشیل جان آپتان و یک دختر به نام ویوین پاتریشیا دارند.

آشنایی با مادر لئوناردو دی کاپریو و تنها زن بالای ۲۵ سال محبوب او

ایرملین ایندربرکن نام مادر لئوناردو دی کاپریو ستاره جذاب هالیوودی است که این روزها به خاطر نامزدی دوباره اش با یک دختر زیر ۲۵ سال سوژه رسانه ها شده و گفته می شود مادر لئو تنها زن دوست داشتنی بالای ۲۵ سال زندگی اوست.

عکس عروسی جورج و امل کلونی که تاکنون ندیده اید

گفته می شود که جورج و امل کلونی در سال ۲۰۱۴ با هزینه ای که ۴/۶ میلیون دلار در جشنی خیره کننده در ونیز ایتالیا با هم ازدواج کردند و هنوز عروسی این زوج مشهور و جذاب در صدر پرخرج ترین عروسی ها می باشد.

همه چیز درباره زندگی کایلی جنر از چهره ای تلویزیونی تا تاجری میلیاردر

کایلی جنر یکی از ثروتمندترین زنان موفق در آمریکا است که از خانواده کارداشیان جنرها به عرصه فعالیت های تجاری و تلویزیونی آمده و به عنوان جوان ترین کارآفرین موفق دنیا که یک تاجر میلیاردر می باشد تبدیل شده است.

حواشی جنجالی کنسرت ۲۴ میلیون دلاری بیانسه در دبی

بیانسه خواننده محبوب آمریکایی برای اجرای خود در مراسم افتتاح هتل آتلانتیس رویال دبی ۲۴ میلیون دلار دریافت کرده و نه به خاطر پولی که دریافت کرده بلکه به خاطر حضورش در دبی مورد انتقادهای زیادی قرار گرفته است.