چه خبر از کجا ؟- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
دسته ها :

مروه دیزدار بازیگر ترکیه ای بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن

مروه دیزدار بازیگر و مجری مشهور ترکیه ای برای بازی در نقش نورای در فیلم سینمایی روی گیاهان خشک به کارگردانی نوری بیلگه جیلان جایزه بهترین بازیگر زن جشنواره فیلم کن را دریافت کرد و این بازیگر به عنوان مجری نیز فعالیت دارد.

آشنایی با مادران معروف هالیوود که فرزندان خود را به تنهایی بزرگ می کنند

برخی از چهره های مشهور هالیوودی تصمیم گرفته اند که فرزندان خود را به تنهایی بزرگ کنند و به عنوان یک مادر مجرد وظایف خود را به نحوه احسن انجام دهند و به تعهد خود عمل کرده و مانند یک الگو برای دیگر زنان می باشند.

آیا آرون تیلور جانسون بازیگر انگلیسی جیمز باند بعدی سینما می باشد؟

آرون تیلور جانسون بازیگر جذاب انگلیسی بهترین گزینه برای جایگزینی دنیل کریگ به عنوان جیمز باند بعدی می باشد اما او در مصاحبه ای هیچ چیز درباره نقش آفرینی خود در این فیلم مطرح هالیوودی را اعلام و تایید نکرده است.

عجیب ترین تیپ ریحانا و نامزدش در مراسم مت گالا

ریحانا مشهورترین خواننده جهان که برای بار دوم بارداری می باشد و یک پسر دارد به همراه همسرش در مراسم مت گالا حضور یافت و لباس عجیب این دو سوژه کاربران شده و می توان گفت ریحانا عجیب ترین پوشش را داشته است.

عکس های هازال کایا و همسرش علی آتای با فرزندانشان

هازال کایا بازیگر و مدل زیباروی ترکیه ای و همسر کارگردانش علی آتای به تازگی برای دومین بار فرزندشان را در آغوش گرفته اند و اکنون این دو زوج هنرمند صاحب یک فرزند پسر به نام فیکرت و یک دختر زیبا به نام لیلا ثریا هستند.

آشنایی با بازیگران زن هالیوود که شهامت تراشیدن موهای سر خود را داشتند

برخی از زیباترین بازیگران مشهور هالیوودی برای بازی در فیلم های خود حاضر شدند که موهای سرشان را از ته بتراشند و شهامت این کار را نیز داشتند که بخشی از زیبای خود را نادیده بگیرند تا بازی شان مورد توجه قرار گیرد …

داملا سو ایکیز اوغلو بازیگر و مدل مشهور ترکیه ای با نامزدش

داملا سو ایکیز اوغلو بازیگر سریال ترکی خواهران و برادران که نقش ملیسا را بر عهده داشته این بار با سریال بابا در نقش کبری بیشتر شناخته شده و بازی اش مورد توجه قرار گرفته و اکنون به جز بازیگری به عنوان مدل نیز فعالیت دارد.