زیبایی- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

روشهایی برای رنگ کردن موها بصورت طبیعی!

فرمول ساخت رنگ مو طبیعی و گیاهی برای رنگ کردن مو را برای شما در متن زیر آورده ایم. بهترین روش های ساخت رنگ مو طبیعی و گیاهی برای موهای روشن ا در مقاله زیر بخوانید. با ما همراه باشید.

بهترین رنگ مو برای پوست های مختلف

راهنمای انتخاب بهترین رنگ مو برای پوست سبزه و انواع پوست های دیگر را برای شما توضیح داده ایم. چه رنگ مویی به پوست شما می آید؟
ما به شما راهنمایی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

آموزش اصولی چسباندن مژه مصنوعی

ترفند چسباندن مژه مصنوعی، بدون آسیب دیدن به مژه را با هم در متن زیر می بینیم. ما در مقاله زیر آموزش اصولی چسباندن مژه مصنوعی را به شما خواهیم گفت. با ما همراه باشید.

اسرار زیبایی پوست برای زیبا شدن خانم ها

ترفندهای بسیار زیادی وجود دارد که افراد برای حفط زیبایی پوست می توانند استفاده کنند. ما در متن زیر روشهای اعجاب انگیز برای زیبا تر شدن خانم ها را به شما معرفی خواهیم کرد.

ماسکی برای بعد از بند انداختن صورت!

برای تهیه ماسک بعد از بند انداختن صورت نیازی به مواد شیمیایی ندارید شما می توانید از مواد طبیعی و خانگی برای ساخت این ماسک خنک کننده استفاده نمایید

با بی رنگی لب چکار کنیم ؟

راهکار خانگی آسان و مؤثر برای درمان سیاهی لب را در مقاله زیر بخوانید. در متن زیر با دلایل تیرگی لب آشنا شوید. با ما همراه باشید.

زیبایی مو با ۵ راهکار کاربردی!

ترفندهای فوق العاده زیبایی بای داشتن موهای سالم را در مقاله زیر بخوانید. زیبایی مو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است چرا که در زیبایی چهره تأثیر مستقیم می‌گذارد . با ما همراه باشید.

دور چشممان کرم ضد آفتاب بزنیم ؟

بهترین کرم ضد آفتاب دور چشم و دانستنی هایی در مورد کرم دور چشم را با هم در مقاله زیر می خوانیم. نحوه استفاده صحیح از کرم دور چشم را در متن زیر می یابید. با ما همراه باشید.

تقویت موهای مژه، ابرو، ریش و سبیل!

ما در متن زیر تمام روش های درمان خانگی برای پرپشت شدن و تقویت مژه را برای شما توضیح میدهیم. چندین روش طبیعی برای داشتن مژه های ضخیم و بلندتر وجود دارد . با ما همراه باشید.

بهترین صاف کننده های موی طبیعی

ما در متن زیر بهترین صاف کننده های مو را به شما معرفی خواهیم کرد. شما می توانید بهترین درمان‌های خانگی برای صاف کردن مو های فر ا در متن زیر بخوانید. با ما همراه باشید.

روش های خود آرایی

آموزش خودآرایی صورت با توضیحات مرحله به مرحله را برای شما در این مقاله آورده ایم. خودآرایی در مواقعی که زمان کمتری برای آرایش کردن و به آرایشگاه رفتن داریم، بسیار مناسب می‌باشد. با ما همراه باشید.

از کرم پودر استفاده کنیم یا نه؟

ما در مقاله زیر نکات مهم استفاده از کرم پودر و روش استفاده از آن را برای شما توضیح میدهیم. برای پوست من کرم پودر بهتر است یا پنکک؟
به این سوال هم پاسخ میدهیم. با ما همراه باشید.

چگونه حجم مـژه‌ها را دو برابر کنید؟

ما در مقاله زیر روش های طلایی دو برابر کردن مژه را به شما آموزش می دهیم. در ادامه مواد غذایی مناسب برای رشد سریع مژه را به شما معرفی خواهیم کرد. با ما همراه باشید.

راه های مراقبت از پوست حساس!

چطور از پوست حساس مراقبت کنیم؟ ما در متن زیر درباره موضوع زیر برای شما توضیح داده ایم. پوست حساس و نکاتی برای مراقبت از آن را برای شما یادآور شده ایم. با ما همراه باشید.

چگونه شوره سر را سریعا درمان کنیم!

شوره سر یکی از بیماری‌های شایع است. خطر خاصی برای بدن ندارد. افراد مبتلا مجبورند هر روز دوش بگیرند. ما در متن زیر روش های درمانی را به شما معرفی کرده ایم. با ما همراه باشید.

شامپوهای گران قیمت و عوارضی که دارند!

عوارض استفاده از گرانترین شامپو های دنیا را در مقاله زیر با هم می خوانیم. بر خلاف تصور استفاده از بعضی از این شامپوها میتواند باعث ریزش مو شود. در ادامه با ما همراه باشید.

نسخه ای گیاهی برای موهای سفید

اگر دچار سفیدی مو هستید و دوست دارید موهای سفید خود را مشکی کنید در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع داروی گیاهی موی سفید پرداخته ایم.

دانستنی‌های طلایی در مورد کاشت ناخن

امروزه طرفداران کاشت ناخن بسیار زیاد شده اند اما لازم است قبل انجام آن، درباره این کار زیبایی اطلاعات کاملی داشته باشیم در این مطلب به موضوع دانستنی های کاشت ناخن پرداخته ام.

پاکسازی پوست با روشی راحت در منزل !

افراد به دلایل مختلف از روشهای متفاوت پاکسازی صورت استفاده ‌می‌کنند. برخی تمایل دارند جوش های صورت از جمله جوش‌های سرسیاه خود را از بین ببرند. برای سلامتی پوست با ما همراه باشید .

آیا با کراتینه مو درمان می شود؟

در تبلیغ کراتینه کردن موها به فواید آن برای سلامت مو بسیار پرداخته می شود در این مطلب به موضوع درمان ریزش مو با کراتینه و عوارض کراتینه مو پرداخته ایم.