زیبایی- نیک صالحی

دسته ها :

روش های درمانی طبیعی برای موهای زائد!

اگر موهای زائد زیادی دارید و دوست دارید با مواد طبیعی و خانگی آن ها را از بین ببرید همراه این مطلب شوید زیرا در این مطلب به موضوع درمان طبیعی موهای زائد پرداخته ایم.

پنج نکته برای درمان جای جوش

اگر دچار مشکلات پوستی مانند جای جوش و آکنه هستید لازم است درباره از بین بردن جای آکنه بیشتر بدانید در این مطلب به موضوع درمان جای جوش پرداخته ایم.

عوارض خالکوبی برای سلامت بدن

خالکوبی روشی است که جوهر توسط سوزنهای مخصوص وارد پوست می شود و طرح یا نوشته ای ایجاد می شود در این مطلب به موضوع عوارض خالکوبی بدن پرداخته ایم.

آموزش استفاده از شامپو رنگ!

اگر موهای سفید زیادی دارید و دوست دارید آن ها را تیره کنید میتوانید از شامپوهای رنگ استفاده کنید در این مطلب به موضوع استفاده از شامپو رنگ پرداخته ایم.

اطلاعاتی از جراحی های زیبایی صورت!

امروزه جراحی های زیبایی بسیار باب شده است و اغلب افراد برای زیباترشدن چهره خود دست به این گونه جراحی های می زنند در این مطلب به نکات مربوط به جراحی زیبایی صورت پرداخته ایم.

باورهای غلط درباره خراب شدن پوست!

داشتن پوستی شاداب و سلامت نیازمند مراقبتهای لازم از پوست می باشد در این مطلب به موضوع باورهای نادرست درباره خراب شدن پوست صورت پرداخته ایم.

راه حل قطعی برای درمان افتادگی پوست!

از مشکلات پوستی که با افزایش سن برای همه افراد رخ می دهد افتادگی پوست می باشد که می توان با روشهایی از آن پیشگیری نمود در این مطلب به موضوع راه حل افتادگی پوست پرداخته ایم.

تکنیک رنگ کردن موهای سفید

اگر تعداد زیادی از موهای مشکی شما سفید شده است پس احتمالا دوست دارید برای جوانتر دیده شدن آن ها را با رنگ بپوشانید در این مطلب به موضوع رنگ کردن موهای سفید پرداخته ایم.

چگونه در فصل پاییز آرایش کنیم !

آرایش کردن یکی از علایق خانم ها می باشد اگر شما هم به آرایش علاقمندید می توانید در هر فصل با توجه به رنگ آن آرایشی زیبا داشته باشید در این مطلب به موضوع آرایش در پاییز پرداخته ایم.

تناسب اندام در سنین بالای ۵۰‌ سال !

همانطور که می دانید ورزش موجب حفظ سلامتی می شود و لازم است در تمام سنین ورزش روزانه ترک نشود در این مطلب به موضوع تناسب اندام در سن بالا پرداخته ایم.

با بهترین کرم‌پودرها آشنا شوید!

استفاده از کرم پودر برای داشتن پوست صاف ضروری است اما انتخاب کرم پودر مناسب هم نیازمند شناخت انواع آنها می باشد. در این مطلب به موضوع معرفی بهترین کرم پودرها پرداخته ایم.