زیبایی- نیک صالحی

دسته ها :

تناسب اندام در سنین بالای ۵۰‌ سال !

همانطور که می دانید ورزش موجب حفظ سلامتی می شود و لازم است در تمام سنین ورزش روزانه ترک نشود در این مطلب به موضوع تناسب اندام در سن بالا پرداخته ایم.

با بهترین کرم‌پودرها آشنا شوید!

استفاده از کرم پودر برای داشتن پوست صاف ضروری است اما انتخاب کرم پودر مناسب هم نیازمند شناخت انواع آنها می باشد. در این مطلب به موضوع معرفی بهترین کرم پودرها پرداخته ایم.

علت ایجاد لکه های پوستی مختلف روی پوست!

وجود لکه های پوستی امری طبیعی می باشد که می تواند به علل مختلفی مانند تغییرات هورمونی ،مصرف داروها،نور خورشید و…ایجاد می شود در این مطلب به موضوع علت لکه های پوستی پرداخته ایم.

روشهایی برای لاغر کردن صورت چاق

چاقی و چربی زیاد صورت می تواند از جذابیت هر چهره ای بکاهد اگر دوست دارید صورت خود را لاغر کنید در این مطلب همراه شوید زیرا به روشهای لاغر کردن صورت پرداخته ایم.

۷ راز داشتن یک پوست درخشان و زیبا

داشتن پوست شفاف می تواند زیبایی چهره شما را افزایش دهد اگر شما هم علاقمند به داشتن پوستی درخشان هستید در این مطلب همراه شوید تا درباره راز پوست زیبا بیشتر بخوانید.

۴ قدم تا شگفت انگیز کردن مژه ها!

اگر به دنبال داشتن مژه های زیبا و پرپشت هستید میتوانید با ترفندهای خانگی مژه های خود را تقویت کنید در این مطلب به موضوع روش تقویت مژه ها پرداخته ایم.

فیبروز ابرو | اسکالپ سر | بن مژه در تهران بکس

انجام فیبروز ابرو ، اسکالپ سر ، بن مژه در تهران بکس ؛ در تهران بکس باعث می شود تا خانم ها و آقایان زمان کمتری را برای آرایش خود صرف بکنند . پس برای افراد پرمشغله که زمان کافی برای آرایش ندارند ، گزینه مناسبی محسوب می شود .