گزارش تصویری- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

تیپ جدید دارا حیایی و حمید گودرزی تا مستند سردار بی بی مریم بختیاری

از تیپ جدید دارا حیایی بازیگر سریال ازسرنوشت با میلاد میرزایی بازیگر شهباز تا آزیتا ترکاشوند کارگردان مستند سردار بی بی مریم بختیاری و بازیگران سریال گیلدخت در این مجموعه زیبای تاریخی و ابتسام بغلانی در سقوط ….

بازیگران سریال آکتور از نوید محمدزاده تا سها نیاستی و مجید پتکی

سریال آکتور کاری از نیما جاویدی کارگردان فیلم سرخپوست که یکی از بازیگران آن نوید محمدزاده سوپر استار سینمای ایران می باشد و برخی دیگر از هنرپیشه های مشهور از جمله احمد مهران فر و مهراوه با هانیه و گلاره ….. بازی کرده اند.

مادر میترا رفیع با کودکی گلنار تا استایل رویا نونهالی در کنار همسرش

از مادر میترا رفیع بازیگر گیلدخت و کودکی گلنار زیبا با بازیگران سریال چشم بندی تا استایل شیک رویا نونهالی در کنار همسرش با کودکی امیرمحمد متقیان با عکس جدید بازیگران در اینستاگرام از مجید واشقانی تا نیلوفر کوخانی ….

دیوید بکهام و پسرش و دیگر افراد ثروتمند در فشن شو برند دیور

بسیاری از چهره های معروف و ثروتمند همچون دیوید بکهام و پسرش ، رابرت پتینسون، بازیگر برنده اسکار ادی ردمین، بازیگر بازی تاج و تخت و … در فشن شو جدید برند دیور در پاریس شرکت کرده و در کنار خانم رئیس جدید و ثروتمند این برند نشستند.

ازدواج کانیه وست با زنی شبیه همسر سابقش کیم کارداشیان

رپر معروف کانیه وست شوهر سابق کیم کارداشیان به تازگی با منتشر شدن اخبار مربوط به ازدواج مجدد با خانمی که شباهت زیادی به همسر سابقش کیم دارد بسیاری را غافلگیر کرد و این درحالیست که او یک ماه قبل در یکی از آهنگ های خود سرنخ داده بود.

رونالدو و جورجینا و عکس های جالب داخل جت شخصی شان در سفر به عربستان

این روزها کریس رونالدو و جورجینا رودریگز به همراه فرزندانشان راهی عربستان شدند و جورجینا به تازگی عکس های جالبی از حضورشان داخل جت شخصی لوکس با چندین اتاق خواب در سفر به عربستان را برای هواداران به اشتراک گذاشت.