زناشویی و همسرداری- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

ترفندهای عالی برای فراموش کردن عشق سابق!

هیچ‌چیز به اندازۀ سر شلوغی شما را از فکر کردن به او خلاص نمی‌کند. هرچقدر هم که آدم توانایی باشید و قدرت فکر کردن هم‌زمان به چند موضوع را داشته باشید، وقتی به معنای واقعی کلمه ذهنتان درگیر کاری بشود، نمی‌توانید او را در اولویت‌های فکری‌تان بگذارید.

چگونه همسر خود را آرام کنید

اگر همسری خشمگین دارید و نمی دانید زمان عصبانیت وی چطور با او برخورد کنید در ادامه همراه شوید زیرا به موضوع آرام کردن همسر عصبانی پرداخته ایم.

زنها بعد از رابطه جنسی چه دوست دارند؟

یکی از موضوعاتی که باید در رابطه جنسی مورد توجه قرار گیرد نیازهای زنان پس از رابطه زناشویی می باشد در این مطلب به موضوع خواسته های زنان در رابطه پرداخته ایم.

خواستگاری به سبک سنتی یا مدرن؟!

اگر قصد ازدواج دارید و نمی دانید به صورت سنتی یا مدرن با همسر آینده تان آشنا شوید در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع خواستگاری سنتی یا مدرن پرداخته ایم.

حدود رابطه زناشویی در دوران عقد

اگر در دوران عقد هستید و درباره رابطه ی مناسب خود با نامزدتان سوال دارید در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع حدود رابطه در دوران عقد پرداخته ایم.

چرا کیسه آب جنین پاره می‌شود

دوران بارداری روزهای پرتنشی برای مادر باردار می باشد و یکی از اضطراب های مادر می تواند پارگی کیسه آب باشد در این مطلب به موضوع علت پاره شدن کیسه آب پرداخته ایم.

اجاره کردن رحم

از جمله روشهای ناباروری که در سالهای اخیر بیشتر مورد استفاده قرار می گیرد استفاده از رحم اجاره ای است در این مطلب به موضوع شرایط اجاره کردن رحم پرداخته ایم.