تازه های موبایل و فناوری- نیک صالحی

دسته ها :

هر آنچه که درباره شیائو‌می‌ رد‌می‌K60 اولترا ‌می‌دانیم

ردمی به‌عنوان یکی از مهمترین برندهای زیر مجموعه‌ی کمپانی شیائومی، گوشی هوشمند شیائو‌می‌ رد‌می‌K60 اولترا را در تابستان سال ۲۰۲۲ عرضه کرد. حالا چند وقتی است که گزارش‌های جدید در مورد مدل بعدی این گوشی هوشمند پرچمدار در دسترس علاقمندان قرار گرفته است.

ژست های خفن پسرانه برای عکاسی و عکس گرفتن حرفه ای

تکنیک‌ها و ژست های عکاسی حرفه‌ای بسیار گسترده هستند و به شکلی کامل در یک پاسخ قابل پوشش نیستند. دراین مطلب به برخی از تکنیک‌های مهم عکاسی و ژست های خفن پسرانه برای عکاسی و عکس گرفتن حرفه ای اشاره خواهیم کرد .

عکاسی در برف و نکته های مهم آن در فصل سرد

عکاسی پرتره همیشه نباید لباس ها و لوازم جانبی فانتزی داشته باشد. یک لباس شیک می تواند در واقع عکس های شما را دل انگیز نشان دهد. لوازم جانبی معمولی وجود دارد که می توانید استفاده کنید. روسری، کلاه، کت کلاه دار، دستکش یا چکمه همه می توانند عناصر شیک تصاویر شما باشند.

قیمت طراحی سایت فروشگاهی و عوامل موثر بر آن

هزینه سایت های فروشگاهی به سبب امکانات ویژه ای که دارند، اصولا بیشتر از سایر سایت ها مانند آموزشی، خدماتی و … می باشد.هرچه طراحی یک سایت حرفه ای تر باشد، هزینه ساخت آن نیز بیشتر خواهد بود . هرچه استفاده از یک سایت برای کاربر آسان تر باشد، میزان فروش سایت و در نهایت رضایت کاربر هم بیشتر خواهد شد.

نحوه ی چاپ چند عکس در یک صفحه

دراین مطلب به روشهای مختلف چاپ چند عکس در یک صفحه به وسیله نرم افزارهای ویندوزی و همچنین گوشی های آیفون و آندروید خواهیم پرداخت .

شیائومی Mi 9 لایت معرفی شد

گوشی جدید شیائومی Mi 9 لایت دارای دوربین اصلی سه گانه با لنزهای ۴۸ و ۸ و ۲مگاپیکسل می باشد و دوربین سلفی آن نیز ۳۲مگاپیکسلی است