اخبار و رویدادهای ورزشی- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس
دسته ها :

دوقلوهای روزبه چشمی ستاره استقلالی ها جهانی شدند!

روزبه چشمی ستاره استقلالی ها در فصل جاری پدر شده و خدا به او دو قلو هدیه کرده و این فوتبالیست مشهور با انتشار استوری در صحفه شخصی اش از نام فرزندانش رونمایی کرده و برای ان ها نام سلمان و میلا را انتخاب کرده است.

استایل جورجینا رودریگز نامزد رونالدو در جشنواره کن با یک الماس سرخ

جورجینا رودریگز تصاویری از استایل های شیک خود از برندهای مختلف با جواهرات شگفت انگیزش منتشر کرده و در اخرین روز جشنواره فیلم کن در کشور فرانسه با الماس سرخی که استفاده کرده بود مورد توجه عکاسان قرار گرفته است.

تصویر دیدنی از ویلای کریستیانو رونالدو با خانواده اش در طول قرنطینه کرونا

تصاویری از ویلای لاکچری کریستیانو رونالدو در یک دهکده ماهیگیری که در طول همه‌ گیری ویروس کرونا برای اقامت خانواده اش در نظر گرفته بود منتشر شده و رونالدو و خانواده اش در آرامش در آن روزهای پر استرس زندگی کردند.

واکنش عجیب زن یورگن لوکادیا به قهرمانی پرسپولیس

همسر سابق یورگن لوکادیا مهتجم سابق بعد از قهرمانی پرسپولیس در یک استوری جنجالی با انتشار تصویری از پسرش با لباس سرخپوشان ضمن قهرمانی این تیم محبوب عنوان کرد که در آینده ای نزیدیک همدیگر را خواهیم دید.

آشنایی با بادیگاردهای دوقلوی کریستیانو رونالدو که در افغانستان جنگیده اند

زندگی کریستیانو رونالدو به همراه نامزدش جورجینا رودریگز با سختی های همراه است که دو برادر دوقلو که به عنوان محافظان شخصی این خانواده استخدام شده اند اجازه نمی دهند رونالدو و خانواده اش کوچکترین خطری را تجربه کنند.

ست کردن زیبای رضا قوچان نژاد و همسرش سروین بیات

رضا قوچان نژاد ستاره سابق فوتبال ایران که اکنون به عنوان مهاجم پی‌ ای‌ سی زووله حضور دارد تصویری زیبا و عاشقانه در کنار همسرش سروین که خواهر بازیگر مشهور ساره بیات می باشد در یک کافه در اینستاگرامش منتشر کرده است.

ماجرای اولین قرار عاشقانه کریستیانو رونالدو و جورجینا رودریگس

نامزد آرژانتینی کریستیانو رونالدو جورجینا رودریگس که اکنون یک مدل مشهور و زیبا می باشد برای اولین بار از دروغی که به رونالدو در روز آشنایی شان به او گفته صحبت کرده و درباره شروع قرارهای عاشقانه شان گفتگو کرده است.

عکس های عاشقانه مسی و همسرش در عربستان با لباس عربی

لیونل مسی فوق‌ ستاره آرژانتینی پاری‌ سن‌ ژرمن که سال گذشته به همراه دوستانش به جده سفر کرده بود امسال همراه با همسرش و فرزندانش به عربستان سفر کرده و همراه با خانواده اش از جاذبه های گردشگری این کشور دیدن کردند.

علاقه جورجینا و آنتونلا همسر مسی به برندهای خاص

زندگی شیک جورجینا رودریگس و آنتونلا روکوزو مورد توجه می باشد و این دو چهره مشهور به واسطه همسرانشان زندگی لوکسی دارند و از برندهای خاصی خرید می کنند و علاقه آن ها متفاوت می باشد و هر کدام سلیقه ای دارند.

شایعه‌ عجیب درباره زندگی‌ رونالدو و نامزدش و پاسخ تند جورجینا با استوری

گفته می شود که کریستیانو رونالدو و نامزدش جورجینا رودریگس در هنگام سوار شدن به هواپیما با هم مشاجره شدید داشته اند و این مسئله با واکنش جورجینا همراه شده و این مدل مشهور با یک استوری پاسخ حواشی را داده است.

راز سلامتی کریستیانو رونالدو از لاک سیاه تا خواب عجیب و میان وعده خاص

کریستیانو رونالدو برنامه های زیادی در طول روز انجام می دهد و گفته می شود او از لاک سیاه بر روی ناخن های پایش استفاده کرده و در طول روز با خواب خود را ریکاوری می کند و از میان‌ وعده‌ های زیاد استفاده کرده و اتاق یخ می رود.

بارداری برونا بیانکاردی نامزد مدل نیمار برزیلی ستاره پاری سن ژرمن

نیمار و نامزد مدلش با انتشار عکس‌ هایی مشترک در اینستاگرام خبر بارداری برونا بیانکاردی را اعلام کردند و به این ترتیب ستاره برزیلی پاری سن ژرمن برای دومین بار پدر می شود و این مدل مشهور نیز برای اولین بار مادر …