دین و اندیشه- نیک صالحی


دعایی برای زیبا و جذاب شدن

زیبایی و جذابیت امری نسبی است اما بسیاری دوست دارند از آنچه هستند زیباتر باشند در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع دعا برای زیبایی صورت و جذابیت پرداخته ایم.

فریاد ایت الله بهجت هنگام نماز!!!

آیت الله بهجت در نمازهای خود دچار حالات معنوی می شد و در آخر نماز فریاد میزد در این مطلب به موضوع علت فریاد ایت الله بهجت در نماز پرداخته ایم.

نماز جعفر طیار را چگونه بخوانیم؟

یکی از نمازهایی که خواندن آن در روایات تاکید شده است نماز جعفر طیار می باشد در این مطلب به موضوع طریقه نماز جعفر طیار و آثار خواندن آن پرداخته ایم.

نماز استغفار و توبه

بسیاری از افراد در طول زندگی خود به درجه ای از ایمان رسیده و از گناهان خود طلب آمرزش می کنند در این مطلب به موضوع نحوه خواندن نماز استغفار و توبه پرداخته ایم.

منحصر به فردترین آیه قرآن

از زمان نزول قرآن به برخی آیات آن بسیار پرداخته شده است و جز آیات خاص قرآن مطرح می شوند در این مطلب به موضوع آیه خاص قرآن پرداخته ایم.

نمازی که ثواب ختم قرآن دارد

همانطور که می دانید برخی از نمازهای مستحبی دارای فضایل زیادی است در این مطلب به موضوع نماز پر ثواب بر اساس روایات پرداخته ایم.

ختم مشکل گشایی برای چند حاجت

برای رسیدن به حاجات خود می توانید از ختم های مجرب که در روایات توصیه شده است استفاده نمایید در این مطلب به موضوع ختم مشکل گشایی پرداخته ایم.

اعمال و مستحبات شب و روز عید غدیر!!

از مهمترین اعیاد شیعیان عید غدیر می باشد که در آن پیامبر (ص) امام علی (ع) را امامت و ولایت منصوب نمودند در این مطلب به موضوع اعمال عید غدیر پرداخته ایم.

پیامدهای دنیوی و اخروی غیبت

غیبت از گناهان کبیره می باشد که عواقب اخروی و دنیویی زیادی برای غیبت کننده در پی دارد در این مطلب به موضوع پیامد غیبت پرداخته ایم.

ذکری که آتش جهنم را خاموش می کند!

درباره ذکرهای رهایی از آتش دوزخ روایات زیادی بیان شده است در این مطلب به موضوع ذکر برای نجات از جهنم و ذکر برای خاموش کردن آتش جهنم پرداخته ایم.

رزق پاک می خواهی بسم الله!

داشتن رزق حلال در زندگی موجب برکات و آثار مثبت زیادی می شود در این مطلب به موضوع روش های به دست آوردن رزق پاک پرداخته ایم.

احکام دیه سقط جنین

در احکام اسلامی سقط جنین عملی حرام می باشد که لازم است دیه آن با توجه به سن جنین پرداخت شود در این مطلب به موضوع دیه سقط جنین پرداخته ایم.

دعایی که بندگان خوب خدا می کنند !

دعا کردن از بهترین نوع عبادت می باشد که همه ما از دعا برای طلب خواسته های خود از خداوند استفاده می کنیم در این مطلب به موضوع دعای بندگان خوب پرداخته ایم.

این هدیه، برای رفع گرفتاری هاست

اگر در زندگی خود دچار گرفتاری و مشکلاتی هستید می توانید با خواندن برخی سوره های قرآن به حل مشکلات کمک نمایید در این مطلب به موضوع هدیه رفع گرفتاری پرداخته ایم.