خانه داری- نیک صالحی

دسته ها :

عنوان: گران نخرید! سرویس پلاستیک لیمون ارزان شد

خانم های باسلیقه نیز همیشه برای آشپزخانه خود به دنبال یک سرویس کامل می گردند که رنگبندی آن نیز با دیگر لوازم اشپزخانه ست باشد. سرویس لیمون با دارا بودن تمامی اقلام ضروری و رنگبندی زیبا و یکپارچه خیال بیشتر خریداران را راحت کرده است

درست کردن گل با کاغذ

اگر دوست دارید کاردستی های کودکانه و در عین حال ساده بسازید در این مطلب همراه شوید تا آموزش ساخت کاردستی گل با کاغذ را بیاموزید.

شستن لباس سنگ دوزی شده

اگر لباسهای کارشده مجلسی دارید و نمی دانید چگونه آن ها را بشورید تا سنگ دوزی های آن خراب نشود در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع شستن لباس سنگ دوزی پرداخته ایم.

چطور لکه لاک را از روی لباس پاک کنیم؟

اگر به استفاده از لاک ناخن علاقمند هستید ممکن است بر لباسهای خود نیز این لاکها را بریزید و نتوانید آن را پاک کنید در این مطلب به موضوع پاک کردن لاک ناخن از لباس پرداخته ایم.

نکاتی برای خشک کردن انواع لباس

خشک کردن لباس کاری ساده می باشد اما برای انواع لباس نکاتی برای شستشو و خشک کردن آن ها وجود دارد در این مطلب به موضوع نکات خشک کردن انواع لباس پرداخته ایم.

۱۰ چیدمان بی نظیر سفره افطار

اگر در ماه رمضان برای تزیین سفره افطار خود به دنبال ایده های جدید هستید در این مطلب همراه شوید زیرا به چندین ایده چیدمان سفره افطار پرداخته ایم.

دکوراسیون بهاری !

اگر به دنبال ایده های جذاب برای تغییر دکوراسیون منزل خود هستید می توانید از ایده های بهاری استفاده کنید در این مطلب به موضوع ایده های دکوراسیون بهاری پرداخته ایم.

بوی بد مدفوع گربه را با این ۹ مرحله از فرش پاک کنید

قالیشویی توحید برای تمام مناطق تهران و کرج شعبات مختلفی دارد. ارائه خدمات از نزدیک ترین شعبه به مشتریان انجام می شود. کلیه امور قالیشویی و خشکشویی مبلمان در منازل یا محیط های اداری و تجاری شما با رعایت پروتکل های بهداشتی و اسلامی در محیطی کاملا حرفه ای با تجهیزات به روز انجام می شود.