دکوراسیون- نیک صالحی

دسته ها :

مبل استیل جهیزیه عروس چه رنگی بخرم؟

فروشگاه تخت طاووس تولید کننده انواع مبل استیل، مبل راحتی، مبل چستر، مبل کلاسیک، مبل ال، میز کنسول، میزناهاخوری و سرویس خواب است. تمام محصولات تخت طاووس از متریال درجه یک تهیه شده و به طور مستقیم از تولیدی و با قیمت مناسب برای مشتری ارسال می‌گردد.

بازسازی ساختمان و خانه کلنگی در منطقه ی (۱) تهران

بازسازی خانه مجموعه فعالیت هایی است که با انجام آن عمر بنا افزایش پیدا می کند یا کاربری آن بهتر و زندگی در آن راحت تر می شود. روش محاسبه هزینه بازسازی با توجه به نوع کار و مساحت متفاوت است. محدوده قیمت بازسازی خانه بر حسب ۱ متر برآورد شده است.

دکوراسیون اتاق خواب لوکس

عکس های دکوراسیون اتاق خواب جدید و مدرن که طراحی شده برای خانه های مدرن و لوکس را به نمایش گذاشته ایم . با ما همراه باشید .

استفاده از آینه برنز در طراحی مدرن خانه

یکی از انواع آینه‌های مورد استفاده در آینه کاری آینه برنز است. آینه برنز با انعکاس تصویر به همراه رنگ خاص خود، می‌تواند سبکی زیبا و بی‌نظیر به دکوراسیون ببخشد. شما می‌توانید با استفاده از این رنگ آینه، طرح خاص و منحصر به فردی در دکوراسیون خانه و محیط پیرامون خود اجرا کنید.

زیباترین دکوراسیون منزل

دکوراسیون داخلی منزل یکی از مهم ترین عواملی می باشد که تأثیر زیادی بر زیبایی خانه دارد. با ما در نیک صالحی همراه باشید .

دکوراسیون داخلی لوکس

ما در این مجموعه اصول کلی طراحی دکوراسیون منزل مخصوصا طراحی طراخی داخلی لوکس را به نمایش گذاشته ایم . با ما همراه باشید .

اصول نصب تابلو بر دیوار

تزیین دیوار منزل در طراحی دکوراسیون داخلی مهم مهم است و اصول نصب تابلو از همه چیز مهم تر که باید اصول ان را رعایت کرد با ما همراه باشید .

خانه ای خوشمزه تر از هلو

آشنایی با نکات روانشناختی مربوط به رنگ های خانه را در این مجموعه به نمایش گذاشته ایم . برای انتخاب رنگ خانه با ما همراه باشید .

گام هایی تا آشپزخانه ای زیبا

چیدمان آشپزخانه شیک و مدرن امروزه یکی از مهمترین کارهای در بحث طراحی داخلی آشپزخانه است. برای انجام بهترین چیدمان با ما همراه باشید .

دلایلی برای زیبا نشدن خانه

عادت های بد چیده مان باعث ایجاد بد جلوه دادن منزل و دلایلی برای زیبا نشدن خانه می باشد . ما اصئلی رابرای شما بیان کرده ایم جهت زیبایی منزل با ما همراه باشید .

خانه خود را با این ترفندها دلبازتر کنید

رازهایی برای بزرگتر نشان دادن فضاهای کوچک را در این مجموعه به نمایش گذاشته ایم . شما با دنبال کردن مطالب ما میتوانید خانه خود را بزرگ تر نشان دهید . با ما همراه باشید .

مدل های میز نهارخوری شیک

میز ناهارخوری از ضروریات اثاثیه منزل می باشدجهت استفاده از میز ناهار خوری براساس سبک دکوراسیون منزل‌تان می‌توانید یکی از مناسب‌ترین این جنس‌ها را انتخاب کنید با ما همراه باشید .

بنفش، رنگی پر قدرت در دکوراسیون

روانشناسی رنگ یکی از موضوع های بسیار مهم است که برخی از ویژگی‌های شخصیتی افراد را بیان می‌کند. جهت روانشناسی رنگ بنفش در دکوراسیون منزل با ما همراه باشید .

نکات مهم خانه تکانی راحت و بی دردسر

خانه‌تکانی یکی از سنت‌هایی است که خانواده‌های ایرانی برای استقبال از نوروز و بهار انجام می‌دهند برای انجام تمیزکاری بی درد سر با ما همراه باشید .

آشپزخانه های خوشمزه

رنگ ها بخش مهم یاز زندگی ما هستند. همه ما به خوبی می دانیم که رنگ می تواند تاثیر مستقیمی بر روح ما داشته باشد. رنگ های اشتها آور را بشناسید.