کاردستی- نیک صالحی

دسته ها :

طرز درست کردن شمع

اگر دوست دارید کاردستی های کاربردی و تزیینی بسازید در این مطلب همراه شوید زیرا به آموزش درست کردن شمع پرداخته ایم.

ساخت کاردستی شمع

اگر دوست دارید شمع های تزیینی بسازید می توانید با وسایل بسیار ساده ای آن ها را تهیه کنید در این مطلب به موضوع ساخت کاردستی شمع پرداخته ایم.

ساخت کاردستی کیسه ی خرید از تی شرت

با استفاده از لباسهای کهنه و بی استفاده می توانید کیسه های پارچه ای کاربردی بسازید در این مطلب همراه با نیک صالحی شوید تا آموزش ساخت کیسه خرید را بیاموزید. ساخت کیسه خرید می دونید سالانه چندین میلیارد کیسه ی پلاستیکی تو جهان استفاده می شه و فقط درصد خیلی کمی از اون ها […]

تزئین کادو به شکل فانتزی

هدیه دادن کاری بسیار لذت بخش است اگر دوست دارید هدیه ای که می دهید به صورت خاص تزیین شده باشد در این مطلب به آموزش تزیین کادو فانتزی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی تل

اگر از تل برای آرایش موهایتان استفاده می کنید میتوانید با روشی که در این مطلب آموزش داده شده تل های خود را تزیین کنید در این مطلب به ساخت کاردستی تل پرداخته ایم.

ساخت کاردستی زیراستکانی

اگر به ساخت کاردستی های کاربردی علاقه دارید این بار می توانید با چوب پنبه زیراستکانی بسازید در این مطلب به موضوع آموزش کاردستی زیر استکانی پرداخته ایم.

درست کردن پروانه کاغذی بسیار ساده

اگر دوست دارید کاردستیهای جذاب برای کودکان بسازید می توانید پروانه های تزیینی زیبایی درست نمایید در این مطلب به آموزش ساخت پروانه کاغذی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی شمعدان

یکی از وسایل تزیینی شمعدان ها می باشند که می توان به روش های ساده ای آن ها را ساخت در این مطلب به آموزش ساخت شمعدان تزیینی پرداخته ایم.

تزیین ژله در پوست میوه

اگر به تهیه ژله علاقمندید می توانید به شکل های مختلف در مهمانی هایتان آن را تزیین کنید در این مطلب به آموزش تزیین ژله در پوست میوه پرداخته ایم.

ساخت کاردستی انگشتر زیبا

در خانه می توان با وسایل بسیار ساده ای زیورآلات جذابی ساخت در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی انگشتر زیبا به صورت تصویری پرداخته ایم.

ساخت کاردستی گوشواره بدلی

اگر به زیورآلات علاقمند هستید می توانید به سادگی گوشواره های جذابی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت گوشواره بدل پرداخته ایم.

ساخت کوسن؛ کاردستی عروسک خرسی

اگر در منزل پارچه های بلااستفاده دارید می توانید به وسیله آن ها کوسن های عروسکی زیبایی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی عروسکی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی شکوفه های کوچولو

استفاده از شکوفه های کاغذی یا نمدی می تواند برای کاردستی های تزیینی ایده های جالب باشد در این مطلب به آموزش کاردستی شکوفه پرداخته ایم.

آموزش ساخت ظرف بستنی شکلاتی

اگر برای تزیین دسرهای خود به ایده های خاص نیاز دارید می توانید از ظروف شکلاتی استفاده کنید در این مطلب به موضوع ساخت ظرف بستنی شکلاتی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی جا مدادی ابتکاری

اگر دوست دارید کاردستی های کاربردی بسازید می توانید از لباسهای قدیمی خود جامدادی تهیه کنید در این مطلب به موضوع ساخت کاردستی جا مدادی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی زیر لیوانی پارچه ای

اگر به ساخت کاردستی های کاربردی علاقمند هستید می توانید با وسایل ساده زیر لیوانی بسازید در این مطلب به اموزش زیر لیوانی پارچه ای پرداخته ایم.

ساخت کاردستی هدفون زیپی

گره خوردن سیم هدفون مشکلی است که برای همه رخ می دهد در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی هندزفری زیپی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی یک باغ سیمی

همه کودکان به کاردستی علاقمند هستند اگر دوست دارید ایده ی خاصی برای درست کردن کاردستی داشته باشد همراه شوید در این مطلب به موضوع ساخت کاردستی باغ سیمی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی جای وسایل خیاطی

از ایده های جذاب برای ساخت کاردستی های خلاقانه ساخت جای نگهداری از وسایل ریز می باشد در این مطلب به آموزش ساخت جای وسایل خیاطی پرداخته ایم.

آموزش ساخت عروسک خمیری زرافه

اگر به دنبال ایده های جذاب برای کودکان هستید در این مطلب همراه شوید زیرا به آموزش عروسک خمیری زرافه به صورت تصویری پرداخته ایم.

ساخت کاردستی حلقه تخم مرغ رنگی

اگر به ساخت کاردستی های تزیینی علاقمندید می توان با کمک تخم مرغ های رنگی کاردستی های جذابی ساخت در این مطلب به موضوع ساخت حلقه تخم مرغ رنگی پرداخته ایم.