کاردستی- نیک صالحی

دسته ها :

ساخت کاردستی چراغی زیبا

اگر به ساخت کاردستیهای خلاقانه علاقمندید می توانید با کمک شیشه ها کاردستی های زیبایی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی چراغ پرداخته ایم.

ساخت کاردستی آویز کفش

یکی از ایده های جذاب برای ساخت کاردستی کاربردی استفاده از آویزهای لباس می باشد که میتوان با کمک آن از آویز کفش تهیه نمود در این مطلب به آموزش ساخت این کاردستی پرداخته ایم.

آموزش ساخت پروانه کاغذی

برای ساخت کاردستی برای کودکان نیاز به وسایل پیچیده و خاصی نمی باشد بلکه می توان با وسایل بسیار ساده ای کاردستی های جذابی ساخت در این مطلب به آموزش کاردستی پروانه کاغذی پرداخته ایم.

آموزش گام به گام طراحی روی بشقاب

اگر به طراحی علاقمند هستید می توانید روی بشقابهای ساده خود طراحهایی زیبایی انجام دهید در این مطلب به موضوع آموزش طراحی روی بشقاب پرداخته ایم.

ساخت کاردستی ریسه آبشاری

برای جشن ها نیاز به وسایل تزیینی مانند انواع ریسه ها می باشد که می توان در خانه نیز آنها را تهیه نمود در این مطلب به کاردستی آموزش ریسه پرداخته ایم.

آموزش ساخت خمیر بازی کودک

اگر کودکان شما هم به خمیر بازی علاقمند می توانید با مواد ساده ای در منزل آن را تهیه کنید در این مطلب به آموزش ساخت خمیر بازی کودک به صورت ساده ای پرداخته ایم.

خمیر گلسازی ایتالیایی

اگر به کارهای هنری و تزیینی علاقمند هستید می توانید با مواد بسیار ساده ای خمیر ایتالیایی ساخته و مجسمه های زیبایی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت خمیر گلسازی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی جاشمعی کاغذی

اگر قصد تهیه کاردستی های ساده با کاغذ دارید می توانید جاشمعی های کاغذی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت جاشمعی کاغذی پرداخته ایم.

آموزش ساخت پاکت هدیه

برای درست کردن پاکت هدیه روشهای زیادی وجود دارد که میتوان به آسانی در منزل آن ها را پیاده نمود در این مطلب به آموزش ساخت پاکت هدیه پرداخته ایم.

آموزش ساخت سنجاق سینه مخصوص بچه ها

اگر به ساخت کاردستی های تزیینی علاقمندید می توانید برای فرزندان خود سنجاق سینه بچه گانه بسازید در این مطلب به آموزش ساخت سنجاق سینه بچه گانه پرداخته ایم.

تزیین سبد خوراکی برای هدیه

یکی از ایده های جذاب برای هدیه دادن ،سبد هدیه خوراکی می باشد اگر قصد تهیه این مدل هدیه را دارید در این مطلب به ایده هایی برای تزیین سبد خوراکی پرداخته ایم.

روش بسیار آسان برای چاپ عکس روی لیوان

اگر دوست دارید لیوان های ساده ی خود را جذاب کنید می توانید با چاپ روی آنها لیوانهای زیبایی بسازید در ادامه همراه با Niksalehi شوید تا آموزش روش چاپ عکس روی لیوان را بیاموزید. روش چاپ عکس روی لیوان روش های مختلفی برای چاپ عکس روی لیوان وجود داره که امروز میخوام یکی از […]