کاردستی- نیک صالحی

دسته ها :

درست کردن پروانه کاغذی بسیار ساده

اگر دوست دارید کاردستیهای جذاب برای کودکان بسازید می توانید پروانه های تزیینی زیبایی درست نمایید در این مطلب به آموزش ساخت پروانه کاغذی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی شمعدان

یکی از وسایل تزیینی شمعدان ها می باشند که می توان به روش های ساده ای آن ها را ساخت در این مطلب به آموزش ساخت شمعدان تزیینی پرداخته ایم.

تزیین ژله در پوست میوه

اگر به تهیه ژله علاقمندید می توانید به شکل های مختلف در مهمانی هایتان آن را تزیین کنید در این مطلب به آموزش تزیین ژله در پوست میوه پرداخته ایم.

ساخت کاردستی انگشتر زیبا

در خانه می توان با وسایل بسیار ساده ای زیورآلات جذابی ساخت در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی انگشتر زیبا به صورت تصویری پرداخته ایم.

ساخت کاردستی گوشواره بدلی

اگر به زیورآلات علاقمند هستید می توانید به سادگی گوشواره های جذابی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت گوشواره بدل پرداخته ایم.

ساخت کوسن؛ کاردستی عروسک خرسی

اگر در منزل پارچه های بلااستفاده دارید می توانید به وسیله آن ها کوسن های عروسکی زیبایی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی عروسکی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی شکوفه های کوچولو

استفاده از شکوفه های کاغذی یا نمدی می تواند برای کاردستی های تزیینی ایده های جالب باشد در این مطلب به آموزش کاردستی شکوفه پرداخته ایم.

آموزش ساخت ظرف بستنی شکلاتی

اگر برای تزیین دسرهای خود به ایده های خاص نیاز دارید می توانید از ظروف شکلاتی استفاده کنید در این مطلب به موضوع ساخت ظرف بستنی شکلاتی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی جا مدادی ابتکاری

اگر دوست دارید کاردستی های کاربردی بسازید می توانید از لباسهای قدیمی خود جامدادی تهیه کنید در این مطلب به موضوع ساخت کاردستی جا مدادی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی زیر لیوانی پارچه ای

اگر به ساخت کاردستی های کاربردی علاقمند هستید می توانید با وسایل ساده زیر لیوانی بسازید در این مطلب به اموزش زیر لیوانی پارچه ای پرداخته ایم.

ساخت کاردستی هدفون زیپی

گره خوردن سیم هدفون مشکلی است که برای همه رخ می دهد در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی هندزفری زیپی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی یک باغ سیمی

همه کودکان به کاردستی علاقمند هستند اگر دوست دارید ایده ی خاصی برای درست کردن کاردستی داشته باشد همراه شوید در این مطلب به موضوع ساخت کاردستی باغ سیمی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی جای وسایل خیاطی

از ایده های جذاب برای ساخت کاردستی های خلاقانه ساخت جای نگهداری از وسایل ریز می باشد در این مطلب به آموزش ساخت جای وسایل خیاطی پرداخته ایم.

آموزش ساخت عروسک خمیری زرافه

اگر به دنبال ایده های جذاب برای کودکان هستید در این مطلب همراه شوید زیرا به آموزش عروسک خمیری زرافه به صورت تصویری پرداخته ایم.

ساخت کاردستی حلقه تخم مرغ رنگی

اگر به ساخت کاردستی های تزیینی علاقمندید می توان با کمک تخم مرغ های رنگی کاردستی های جذابی ساخت در این مطلب به موضوع ساخت حلقه تخم مرغ رنگی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی کارت تولد شیک

اگر برای تبریک تولد از کارت تبریک استفاده می کنید می توانید به سادگی کارتهای زیبایی بسازید در این مطلب به موضوع آموزش ساخت کاردستی تولد پرداخته ایم.

ساخت کاردستی دستبند مداد رنگی

اگر مداد رنگی های کوچک شده ای دارید می توانید با کمک آن ها کاردستی های جذابی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت دستبند مداد رنگی به روش راحت پرداخته ایم.

ساخت کاردستی عروسک های ناز کوچولو

اگر به ساخت کاردستی های بچگانه علاقمندید می توانید با وسایل ساده ای کاردستیهای عروسک بامزه بسازید در این مطلب به درست کردن کاردستی عروسک کوچولو پرداخته ایم.

ساخت کاردستی چراغی زیبا

اگر به ساخت کاردستیهای خلاقانه علاقمندید می توانید با کمک شیشه ها کاردستی های زیبایی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت کاردستی چراغ پرداخته ایم.

ساخت کاردستی آویز کفش

یکی از ایده های جذاب برای ساخت کاردستی کاربردی استفاده از آویزهای لباس می باشد که میتوان با کمک آن از آویز کفش تهیه نمود در این مطلب به آموزش ساخت این کاردستی پرداخته ایم.

آموزش ساخت پروانه کاغذی

برای ساخت کاردستی برای کودکان نیاز به وسایل پیچیده و خاصی نمی باشد بلکه می توان با وسایل بسیار ساده ای کاردستی های جذابی ساخت در این مطلب به آموزش کاردستی پروانه کاغذی پرداخته ایم.

آموزش گام به گام طراحی روی بشقاب

اگر به طراحی علاقمند هستید می توانید روی بشقابهای ساده خود طراحهایی زیبایی انجام دهید در این مطلب به موضوع آموزش طراحی روی بشقاب پرداخته ایم.

ساخت کاردستی ریسه آبشاری

برای جشن ها نیاز به وسایل تزیینی مانند انواع ریسه ها می باشد که می توان در خانه نیز آنها را تهیه نمود در این مطلب به کاردستی آموزش ریسه پرداخته ایم.

آموزش ساخت خمیر بازی کودک

اگر کودکان شما هم به خمیر بازی علاقمند می توانید با مواد ساده ای در منزل آن را تهیه کنید در این مطلب به آموزش ساخت خمیر بازی کودک به صورت ساده ای پرداخته ایم.

خمیر گلسازی ایتالیایی

اگر به کارهای هنری و تزیینی علاقمند هستید می توانید با مواد بسیار ساده ای خمیر ایتالیایی ساخته و مجسمه های زیبایی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت خمیر گلسازی پرداخته ایم.

ساخت کاردستی جاشمعی کاغذی

اگر قصد تهیه کاردستی های ساده با کاغذ دارید می توانید جاشمعی های کاغذی بسازید در این مطلب به آموزش ساخت جاشمعی کاغذی پرداخته ایم.