پزشکی و سلامت- نیک صالحی


عوارض شربت معده

اگر دچار مشکلات معده هستید و برای بهبود خود از داروهای معده به صورت خودسرانه استفاده می کنید همراه شوید زیرا در این مطلب به موضوع عوارض شربت معده پرداخته ایم.

چند ماسک برای زیبایی و شادابی پوست

اگر به زیبایی و شادابی پوست خود اهمیت می دهید لازم است گاهی از ماسکهای زیبایی نیز استفاده نمایید در این مطلب به موضوع ماسک زیبایی برای پوست پرداخته ایم.

چرا ضربان قلب تند می شود

اگر به تازگی دچار تند شدن ضربان قلب شده اید و نمی دانید علت آن چیست در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع درمان علت تندی ضربان قلب و درمان آن پرداخته ایم.

بیرون‌زدگی چشم‌ها از حدقه

یکی از مشکلاتی که بر اثر عوارض برخی بیماری ها مانند بیماری تیروئیدی رخ می دهد بیرون زدگی چشم ها می باشد در این مطلب به علل و درمان این بیماری پرداخته ایم.

چکونه می توان چربی صورت را از بین برد؟

از مشکلات پوستی شایع می توان به چرب بودن زیاد پوست اشاره نمود که موجب جوش های پوستی شده و آزار دهنده می باشد در این مطلب به موضوع از بین بردن چربی صورت پرداخته ایم.

مراقبت از پوست دور چشم

اگر جوانی و شادابی پوست صورتتان برایتان اهمیت دارد پس مراقبت از پوست دور چشم باید در اولویت های شما باشد در این مطلب به موضوع روشهای مراقبت از دور چشم پرداخته ایم.

قبل از جراحی بینی باید بدانید

عمل بینی ،عملی نسبتا ساده است اما نیازمند رعایت کردن نکاتی می باشد تا عملی راحت و بی دردسر داشته باشد در این مطلب به موضوع نکات قبل جراحی بینی پرداخته ایم.

چرا کلیه ها درد می گیرند

درد کلیه دردی عمیق می باشد که به دلایل مختلفی مانند عفونت،انسداد جریان ادراری ،سرطان و… رخ می دهد در این مطلب به موضوع علت درد کلیه ها پرداخته ایم.

تغییر رنگ ادرار نشانه چیست؟

یکی از علایمی که می تواند نشان دهنده بیماری های درونی بدن باشد تغییر رنگ ادرار از زرد به رنگهای مختلف است در این مطلب به موضوع علت تغییر رنگ ادرار پرداخته ایم.

تفسیر آزمایش زردی نوزاد چگونه انجام می‌شود؟

برای پایش سلامتی خود و اطلاع از وضعیت زردی در نوزادتان از خدمات آزمایش در منزل هومکا استفاده کنید. شرکت هومکا با بهره گیری از بهترین متخصصان، خدمات آزمایش در منزل را به همه ساکنین استان تهران، کرج، مشهد، تبریز، اصفهان، شیراز و رشت ارائه می‌دهد

وای، چقدر دهنت بو می‌ده!

اگر دچار بوی بدن دهان هستید در ابتدا باید علت آن را بیابید و سپس برای رفع بوی بد دهان اقدام کنید در این مطلب به علل و درمان این مشکل پرداخته ایم.

آلرژی واگیردار نیست

اگر دچار آلرژی هستید لازم است درباره علل و کنترل آلرژی بیشتر بدانید و نکاتی را برای کاهش حساسیت خود رعایت نمایید در این مطلب به موضوع آلرژی واگیردار پرداخته ایم.

بیماری فیستول و روش‌های درمان سرپایی و جراحی

فیستول یکی از بیماری‌های عفونی ناحیه مقعد است که باید در اولین فرصت برای درمان آن اقدام کنید.توصیه همیشگی ما به بیماران این است که در صورت مشاهده علائم فیستول در اولین فرصت به پزشک مراجعه کنند.

وقتی طحال بزرگ می‌شود

بزرگ شدن طحال به عللی مانند سیروز،بیماریهای متابولیکی ،سرطان و…رخ می دهد در این مطلب به علل و علایم بزرگ شدن طحال پرداخته ایم.

علل ایجاد برآمدگی کره چشم چیست

برجستگی کره چشم مشکلی است که می تواند به علل مختلفی رخ دهد و نیازمند بررسی و درمان است در این مطلب به علت و درمان برآمدگی کره چشم پرداخته ایم.