پزشکی و سلامت- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

لیزر، شقاق را درمان نمی کند

در مطلب زیر همه چیز در مورد لیزر شقاق را خواهید خواند. لیزر شقاق، برترین گزینه درمانی می باشد. درمان شقاق با لیزر کمترین عوارض را برای بیمار در بر دارد. در ادامه با ما همراه باشید.

کودکان عقب مانده ذهنی

در متن زیر از علائم،علل، راه های تشخیص و درمان این عقب ماندگی صحبت کرده ایم. نشانه‌های اصلی عقب ماندگی ذهنی کودک در ادامه بحث آورده ایم. با ما همراه باشید.

اگر استخر می روید، بخوانید

رعایت بهداشت فردی دقیق و کامل در استخرها بسیار واجب است. از عوارض استخر عفونت چشم، گوش، گلو و بینی، عفونت‌های بخش فوقانی دستگاه تنفس می باشد. با ما همراه باشید.

برای رفع دائم موهای زائد بدن

روش های برطرف کردن موهای زائد بدن را در متن زیر با هم می خوانیم. رفع دائمی موهای زائد با روش های خانگی را برای شما توضیح داده ایم. با ما همراه باشید.

گسترده شدن زگیل و راه درمان

برای درمان و از بین بردن زگیل صورت و بدن چه کاری باید انجام دهیم؟ ما در متن زیر به این سوال پاسخ داده ایم. با ما همراه باشید.

جرم گیری دندان و سفید کننده دندان

نکات ضروری در مورد جرمگیری دندان که باید بدانید را در متن زیر برای شما آورده ایم. ما در متن زیر از عوامل تغییر رنگ دندان برای شما صحبت کرده ایم. با ما همراه باشید.

ابتلا به آلرژی در تیرگی زیر چشم ها

علت سیاهی دور چشم چیست ؛ راه‌های درمان آن را در مقاله زیر حتما بخوانید. تعدادی از عوامل موثر در ایجاد سیاهی چشم وجود دارد.
تیرگی دور چشم یکی از شایع ترین عارضه‌های پوستی است. با ما همراه باشید.

هر انسان ۶۰ جهش ژنتیکی جدید دارد

ما در مقاله زیر اطلاعاتی درباره جهش های ژنتیکی غیر تصادفی را به شما میدهیم. هر انسان ۶۰ جهش ژنتیکی دارد . این خیلی عجیب است. با ما همراه باشید.

هشت روش موثر برای جلوگیری از فراموشی

راهکار جلوگیری از فراموشکاری و گم کردن وسایل را در مقاله زیر بخوانید. ما سعی کردیم روش‌های تقویت حافظه و جلوگیری از فراموشی را برای شما توضیح دهیم. با ما همراه باشید.

قرص های LD برای دختران جوان

عوارض قرص ال دی برای دختران مجرد را با هم میخوانیم. در این مقاله شایع‌ترین عوارض قرص LD در زنان و راه‌ حل درمان آن آشنا خواهید شد.
با ما همراه باشید.

چرا نباید زیر دوش ادرار کنید؟

عوارض جدی ادرار کردن در حمام از لحاظ علمی پزشکی را با هم در مقاله زیر میخوانیم. چرا نباید زیر دوش ادرار کنید؟ ما به این سوال در مقاله زیر پاسخ میدهیم. با ما همراه باشید.

داروهای آنتی هیستامین یا ضد‌ حساسیت

ما در متن زیر داروهای ضدآلرژی و حساسیت را برای شما توضیح داده ایم. از واکنش‌های آلرژیک در بدن برای شما صحبت کرده ایم.
آسم و آلرژی یکی از رایج‌ترین مشکلاتی است که در بسیاری از افراد دیده می‌شود. با ما همراه باشید.

چگونه با ماساژ دادن صورت جوان شویم؟

ماساژ صورت به عنوان یکی از مهم‌ترین فعالیت‌های پوستی در کنار دیگر مراقبت‌های پوست و صورت بسیار توصیه می‌شود و انجام مداوم ماساژ همراه با روغن‌های گیاهی فواید متعددی داردبا ما همراه باشید.

همه چیز در مورد چشم انسان

نکات جذاب درباره چشم انسان را در مقاله زیر با هم می خوانیم. چشم انسان از مهمترین و حساس‌ترین اعضای بدن است که باید به شدت از آن مراقبت کرد. با ما همراه باشید.

مزایا و معایب مزوتراپی

مزوتراپی در درمان چین و چروک پوست ،مشکلات ریزش مو و سایر موارد کاربرد دارد در این مطلب به موضوع مزایا و معایب مزوتراپی پرداخته ایم.

راه‌های درمان سندرم کوشینگ

سندرم کوشینگ نوعی اختلال هورمونی است و در این مقاله از علائم و نشانه های سندرم کوشینگ برای شما صحبت کرده ایم. در ادامه با ما همراه باشید.

خواب های خوب ببینید

خواب برای سلامتی روحی و جسمی ما ضروری است. کیفیت آن بسیار مهم می باشد. خواب خوب باعث شادی و قدرت جسمی می‌شود. در ادامه با ما همراه باشید.

مناسب‌ترین درمان برای افتادگی پلک

با درمان افتادگی پلک‌ها می‌توان جوانی را به چهره برگرداند و بی‌حالتی اطراف چشم‌ها را درمان کرد. افزایش سن و سبک زندگی نامناسب از عوامل تاثیرگذار در روند پیری زودرس و افتادگی پلک است.با ما همراه باشید .

هشدارهای مختلف برای بیماری لوپوس

افرادی که دچار بیماری لوپوس هستند زندگی چالش برانگیزی دارند در این مطلب همراه شوید زیرا به موضوع مشکلات بیماری لوپوس و علایم و درمان آن پرداخته ایم.

لــب به این ژل نزنید

اگر جز افرادی هستید که به زیبایی چهره خود اهمیت بسیاری می دهید بد نیست درباره عوارض عملهای زیبایی و تزریق ژل لب بیشتر بدانید در این مطلب به این موضوع پرداخته ایم.

توصیه های مفید: ترشی‌ خورها بخوانند!

شور و ترشی ارزش تغذیه ای چندانی ندارد. انواع ترشی‌ها با سرکه و شورها با آب نمک و سرکه تهیه می‌شود. که هیچ کدام ارزش غذایی ندارند. در ادامه با ما همراه باشید.