سینمای ایران و جهان- نیک صالحی

یادگیری، همیشه، همه جا با فرادرس

یاسمین خلخالی بازیگر نقش دلیله در سریال گیل دخت

یاسمین خلخالی با بازی در فیلم های کوتاه آیینه به کارگردانی سمیر بخشی و همه مثل همیم مورد توجه قرار گرفته و به جز بازیگری کارگردانی را نیز تجربه کرده و گفته می شود این بازیگر جوان مالک برند لباس یاسمیرا نیز می باشد.

همسر سجاد بابایی بازیگر نقش ژاکان در سریال سقوط

سجاد بابایی بازیگر مشهور کشورمان که با سریال خسوف و فیلم مرد بازنده به اوج شهرت رسید به تازگی با سریال سقوط به کارگردانی سجاد پهلوان زاده در نقش ژاکان جوانی که به عضویت داعش درآمده نقش آفرینی کرده است.

عکس های محبوبه صادقی بازیگر نقش لیلی در سریال گیلدخت

محبوبه صادقی بازیگر سریال های گاندو ۲ با برادر جان و سرباز در سریال گیلدخت به کارگردانی مجید اسماعیلی در نقش لیلی یکی از ندیمه های مطبغ عمارت تقی خان بازی کرده و در کنار بازیگران مطرح این سریال تجربه ای تازه کسب کرده است.

عکس ها و بیوگرافی پرستو الماس بازیگر نقش نگار در سریال چشم بندی

پرستو الماس بازیگر آینده دار کشورمان که یکی از چهره های عرصه تئاتر می باشد و در فیلم کوتاه نیز هنرنمایی کرده در سریال طنز شبکه سه به نام چشم بندی در نقش نگار در کنار بازیگران مطرح این مجموعه به ایفای نقش پرداخته است.

مشهورترین مادر و دختر بازیگر در ایران از لیلا حاتمی تا آزیتا حاجیان و دخترانش

در میان برخی از چهره های مشهور کشورمان هنر از خانواده آغاز شده و فرزندان راه پدر و مادر هنرپیشه خود را ادامه داده اند و اکنون بازیگران مشهوری شده اند و از جمله این هنرپیشه ها می توان به لیلا حاتمی و خواهران شریفی نیا اشاره کرد.