جذاب ترین جاهای دیدنی ساحل عاج

جذاب ترین جاهای دیدنی ساحل عاج گردشگری

از جاهای دیدنی ساحل عاج میتوان به کلیسا بانوی صلح،باغ گیاه شناسی و پارک ملی بانکو می باشد.

یکی از کشورهای آفریقای غربی،ساحل عاج می باشد.این کشور دارای سواحل زیبا و دیدنی و جنگل های بارانی می باشد.این کشور دارای جاذبه های گردشگری منحصربه فردی می باشد بد نیست در ادامه همراه با Niksalehi شوید تا با جاهای دیدنی ساحل عاج آشنا شوید.

جاهای دیدنی ساحل عاج

کلیسای سنت پاول

کلیسای سنت پاول ساحل عاج در سال ۱۹۸۵ به عنوان دومین کلیسای بزرگ آفریقا با ظرفیت ۳۵۰۰ نفر توسط پاپ جان پاول دوم تاسیس شده است. این کلیسا یک کلیسای مادر برای کلیسای کاتولیک رومی است که در شهر آبیجانِ ساحل عاج قرار دارد. طراحی کلیسای سنت پاول به دست معمار معروف ایتالیایی به نام الدو اسپیریتو انجام گردید. برج این کلیسا نمادی از سنت پاول را نمایان می‌کند که بنای اصلی ساختمان هم رداء او محسوب می‌شود. کلیسای سنت پاول ساحل عاج دارای گنبد بزرگی است و در گرداگرد درونی گنبد راهرویی معروفی به نام تالار زمزمه وجود دارد که ۳۲ متر طول دارد. جالب است بدانید اگر کسی در نزدیکی دیوارهای این راهرو، زمزمه کند، فرد دیگری که در آن طرف دیوار تالار قرار دارد به راحتی صدای او را می‌شنود.

جاهای دیدنی ساحل عاج

کلیسای سنت پاول

پارک ملی بانکو

پارک ملی بانکو، یکی از مکان های دیدنی ساحل عاج است که در شهر آبیجان قرار دارد. این پارک از درختان جنگلی گرمسیری پوشیده شده است. هم چنین زیستگاه پرندگان مختلفی می باشد. علاوه بر مسیرهای پیاده روی بسیار عالی، مکانی ایده آل برای پیکنیک نیز می باشد. در برنامه سفر خود، رفتن به این پارک را از دست ندهید.

جاهای دیدنی ساحل عاج

پارک ملی بانکو

مسجد du Plateau

این مسجد یکی از جاذبه های آبیجان است که طراحی خاص و منحصر به فرد آن چشم هر بیننده ای را مجذوب می کند.

مسجد

مسجد du Plateau

باغ گیاه شناسی

یکی دیگر از مکان های دیدنی ساحل عاج، باغ گیاه شناسی می باشد. شما در این باغ، می توانید انواع گیاهان، حشرات، خزندگان و پستانداران مختلفی را از نزدیک مشاهده کنید. هم چنین در این باغ، گونه‌های درختان نایابی نیز دیده می‌شود که بسیار دیدنی و شگفت‌انگیز می باشند.

باغ

باغ گیاه شناسی

کلیسای بانوی صلح

یکی دیگر از مکان های دیدنی ساحل عاج، کلیسای بانوی صلح می باشد. معماری این کلیسا از کلیسای سنت پیتر در رم ایتالیا الهام گرفته است. در ساخت این کلیسا از سنگ‌های مرمر و همینطور شیشه‌های رنگی فرانسوی استفاده شده است. ظرفیت این کلیسا ۱۸۰۰۰ نفر می باشد. در واقع این کلیسا گنجایش ۷۰۰۰ صندلی و ۱۰۰۰ فرد ایستاده را دارد. این کلیسا در مرکز شهر یاموسوکرو قرار دارد.

جاهای دیدنی ساحل عاج

کلیسای بانوی صلح

آژانس چهارفصل-علاءالدین تراول-جاذبه ها-ایران بهتر

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2021-07-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :