عکس های سامان قدوس لژیونر محبوب ایرانی لیگ فرانسه

عکس های سامان قدوس لژیونر محبوب ایرانی لیگ فرانسه اخبار و رویدادهای ورزشی

سامان قدوس با وجود مصدومیت یکی از لژیونرهای محبوب و گرانقیمت ایرانی در لایگ فرانسه می باشد که در تیم آمیان حضور دارد و به تازگی قیمت او تعیین شده است.

لژیونر محبوب ایرانی لیگ فرانسه یکی از ستاره های گرانقیمت این تیم می باشد و در رده سوم گرانقیمت ترین فوتبالیست های آمیان قرار گرفته است. در ادامه عکس های سامان قدوس ستاره تیم ملی کشورمان را در نیک صالحی مشاهده کنید.

عکس های سامان قدوس

سامان قدوس با وجود محرومیت چند ماهه و حضور کمتر در ترکیب تیم آمیان توانست ارزش مالی خود را در بازار نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۰ حفظ کند.

در رده‌بندی گرانقیمت‌ترین بازیکنان آمیان در نقل و انتقالات تابستانی ۲۰۲۰ سرهو گوراسی (۱۰ تا ۱۵ میلیون یورو) جایگاه نخست را در اختیار دارد و آلکسیس بلین، سامان قدوس، ژوآن اوترو و حاتم السامی با قیمت مشابه چهار تا هفت میلیون یورو رتبه‌های دوم تا پنجم را به خود اختصاص دادند.

آمیان که پس از نیمه‌کاره ماندن فصل اخیر لیگ دسته اول فرانسه (لوشامپیونه) به دسته پایین‌تر سقوط کرده با رأی صادره از سوی دیوان عالی این کشور به ماندن در این رقابت‌ها امیدوار شد. البته رئیس سازمان لوشامپیونه بازگشت تیم‌های سقوط‌کرده آمیان و تولوز را به این رقابت‌ها اتفاقی بعید دانست.

عکس های سامان قدوس

لژیونر ایرانی فرانسه

برنارد یوآنین در واکنش به صحبت‌های رئیس سازمان لیگ فرانسه و سقوط احتمالی آمیان به دسته پایین‌تر می‌گوید: اکنون رأی دیوان عالی فرانسه صادر شده و همه چیز در اختیار فدراسیون فوتبال و سازمان لوشامپیونه است. با وجود این اگر بخواهند تصمیم دیگری بگیرند ما آماده جنگ تا پایان هستیم. ما در لوشامپیونه هستیم و به آینده امید زیادی داریم.

دیوان عالی به فدراسیون فوتبال فرانسه دستور داده تا راه حلی را برای قالب
رقابت‌های فصل آینده پیدا کند. فکر نمی‌کنیم سازمان لیگ لوشامپیونه بخواهد
این تصمیم دیوان عالی فرانسه را به چالش بکشد. ما با رأی بالاترین دادگاه اداری
کشور مواجه هستیم. ما آماده‌ایم تا با مدیران لیگ دسته اول فرانسه برای
پیدا کردن قالب جدید رقابت‌ها در فصل آینده صحبت کنیم.

عکس های سامان قدوس

عکس های سامان قدوس در کنار سردار آزمون و امیر عابدزاده

اگر آن‌ها بخواهند تصمیم دیگری بگیرند آمیان با استفاده از ابزار‌های حقوقی دوباره به دیوان عالی فرانسه مراجعه خواهد کرد. ما هرگز به دنبال تفرقه‌افکنی نبودیم، چون عدالت آخرین هدف ماست. می‌دانستیم که استدلال‌های حقوقی آمیان درست است و دیوان عالی نیز به آن رأی داد.

رئیس آمیان درباره میزان خسارت مالی به این باشگاه در صورت سقوط می‌گوید: خسارت سقوط آمیان در بدترین حالت از ۴۰ تا ۴۵ میلیون یورو است. این یک فاجعه برای ما خواهد بود. آمیان برای برگزاری هر مسابقه در لوشامپیونه ۳۰۰ کارگر استخدام می‌کند. در باشگاه نیز با سقوط به دسته پایین‌تر منابع درآمدی ده‌ها خانواده از دست خواهد رفت.

قدوس در بین ۳ بازیکن با ارزش آمیان

یک رسانه فرانسوی ارزش بازیکنان آمیان را اعلام و از سامان قدوس به عنوان یکی از ۳ بازیکن گرانقیمت این تیم یاد کرد.

سایت le11amienois.fr با معرفی بازیکنان با ارزش آمیان از سامان قدوس به عنوان یکی از ۴ فوتبالیست گران قیمت این تیم فرانسوی یاد کرد.

این رسانه نوشت که چهار بازیکن بین ۴ تا ۷ میلیون یورو ارزش دارند. با وجود اینکه قدوس خیلی کوتاه در این فصل برای تیمش به میدان رفته اما در جایگاه خوبی از نظر ارزش قرار دارد. ارزش بونگانی زونگو، استیون مندوزا و موسی کوناته سه بازیکن این تیم در هفته های اخیر به میزان قابل توجهی کاهش یافته است.

عکس های سامان قدوس

عکس های سامان قدوس بازیکن آمیان فرانسه

در زیر ارزش بازیکنان آمیان را ببینید:

سیرو گیراسی: ۱۰ تا ۱۵ میلیون

الکسیس بلین: ۴ تا ۷ میلیون

سامان قدوس: ۴ تا ۷ میلیون

خوان اوترو: ۴ تا ۷ میلیون

هایتام علائمی: ۴ تا ۷ میلیون

گال کاکوتا: ۲ تا ۴ میلیون

رگی گورتنر: ۲ تا ۴ میلیون

موسی کوناته: ۲ تا ۴ میلیون

استیون مندوزا: ۲ تا ۴ میلیون

باکای دیباسی: ۲ تا ۴ میلیون

توماس Monconduit: 1 تا ۲ میلیون

بونگانی زونگو: ۱ تا ۲ میلیون

چادرک آکولو: ۱ تا ۲ میلیون

Aurélien Chedjou: کمتر از یک میلیون

بازیکنان رایگان: ماتیو درایر (۰ یورو)؛ ماتیو بدمر (۰ یورو)؛ کوئنتین کورنت (کمتر از یک میلیون) کریستف ژالت (۰ یورو)؛ مادیه طلال (کمتر از یک میلیون)

ایلنا , دنیای ورزش تورنتو

تاریخ بروزرسانی : 2020-06-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :