واکنش های جالب به طلایی شدن حسن یزدانی و امیرحسین زارع

واکنش های جالب به طلایی شدن حسن یزدانی و امیرحسین زارع اخبار و رویدادهای ورزشی

شب گذشته دو کشتی گیر کشورمان حسن یزدانی و امیرحسین زارع موفق به کسب مدال طلای رقابت های جهانی کشتی شدند و دل ملت را شاد کردند.

در رقابت های کشتی آزاد قهرمانی جهان شب گذشته کشتی گیران کشورمان غوغا کردند و در مقابل حریفانی از دو کشور امریکا و گرجستان به پیروزی دست یافتند. در ادامه واکنش ها به قهرمانی حسن یزدانی و امیرحسین زارع را در نیک صالحی مشاهده کنید.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

تیم ملی کشتی آزاد شب فوق العاده ای را پشت سر گذاشت. کسب دو مدال خوش رنگ طلا توسط حسن یزدانی و امیرحسین زارع، بازتاب های زیادی در فضای مجازی داشت و چهره های ورزشی، فوتبالی، سیاسی، هنرمندان و… با انتشار پست و استوری های مختلفی در صفحات شخصی خود، این دو طلای ارزشمند را تبریک گفتند.

 

ابتدا حسن یزدانی توانست در یک کشتی انتقامی، دیدنی و نفس گیر از سد تیلور آمریکایی بگذرد. یزدانی که پیش از این در سه رقابت کار را به تیلور باخته بود، توانست انتقام شیرینی از این کشتی گیر زیرک و باهوش بگیرد.

دلاور مرد کشتی ایران در رقابت های جام جهانی ۲۰۱۷، قهرمانی جهان ۲۰۱۸ و المپیک ۲۰۲۰ توکیو ۳ بار مغلوب تیلور شده بود و این بار در یک کشتی انتقامی با نتیجه ۶ بر ۲ از سد این کشتی گیر آمریکایی گذشت و طلای جهانی را از آن خود کرد.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

دیگر طلایی کشتی ایران، امیرحسین زارع بود. او که تنها ۲۰ سال دارد، در دیدار فینال به مصاف گنو پتریاشویلی کشتی‌گیر پرافتخار گرجستانی رفت. این کشتی گیر آملی در دیدار نیمه نهایی رقابت های المپیک توکیو به همین حریف گرجستانی خود باخته بود و این بار در دیداری انتقامی با نتیجه ۹ بر ۲ حریف خود را در هم کوبید و طلای جهانی را از آن خود کرد.

کسب این دو مدال طلا باعث شد تا کشتی ایران شبی فوق العاده را پشت سر بگذارد. یزدانی و زارع در حالی برابر ۲ حریف قدرتمند خود به پیروزی رسیدند که چند ماه پیش در المپیک به آنها باخته بودند.

این پیروزی های بزرگ واکنش های زیادی نیز در فضای مجازی داشت و چهره های مختلفی پیام های تبریکی را در فضای مجازی منتشر کردند که با هم مرور می کنیم:

واکنش ها به قهرمانی حسن یزدانی و امیرحسین زارع

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

واکنش فوتبالیست ها به پیروز کشتی گیران

مرتضی پورعلی گنجی به همراه صالح مصطفوی، افشین پیروانی و محمود فکری نیز از دیگر چهره های فوتبالی هستند که نسبت به قهرمانی های یزدانی و زارع واکنش نشان داده و این دو مدال طلای ارزشمند را تبریک گفتند.

واکنش های جالب به طلایی شدن حسن یزدانی و امیرحسین زارع

نوید محمدزاده

نوید محمدزاده بازیگر سینما نیز با انتشار تصاویری از زارع و یزدانی، این افتخار آفرینی را تبریک گفت.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

بازیکنان پرسپولیس

احسان پهلوان، علیرضا ابراهیمی و علی نعمتی بازیکنان پرسپولیس به همراه مهرداد محمدی بازیکن العربی قطر قهرمانی یزدانی را تبریک گفتند.

کریم باقری

کریم باقری

کریم باقری اسطوره فوتبال ایران و مربی پرسپولیس و تیم ملی ایران نیز پستی را در صفحه اینستاگرامش به اشتراک گذاشت و قهرمانی یزدانی را تبریک گفت.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

واکنش های به قهرمانی کشتی گیران

شهریار مغانلو، فرشید اسماعیلی و امید ابراهیمی دیگر فوتبالیست هایی هستند که قهرمانی های یزدانی و زارع را تبریک گفتند.

زبیر نیک نفس

زبیر نیک نفس

زبیر نیک نفس بازیکن جدید استقلال نیز ویدیوی زیبایی را از خود به اشتراک گذاشته است. او کلیپی از لحظاتی پس از قهرمانی یزدانی را منتشر کرده که در کنار مادرش در حال تماشای مبارزه فینال بوده است. استرس و اشک شوق مادر زبیر نیک نفس نیز در نوع خود جالب توجه است.

وحید امیری

وحید امیری

نیز واکنش جالبی به قهرمانی یزدانی داشته است. هافبک پرسپولیس با اشاره به فینال المپیک و شکست یزدانی از تیلور نوشته است: تو همون موقع هم که نقره گرفتی، طلا بودی قهرمان. ماشالله.

ساکت الهامی

ساکت الهامی

ساکت الهامی، سرمربی نساجی مازندران هم به قهرمان این استان، حسن یزدانی تبریک گفت و با جمله «خداقوت جهان  پهلوان»از این کشتی گیر طلایی قدردانی کرد.

پیروزی کشتی گیران ایرانی در رقابت های جهانی

مهدی مهدی پور

مهدی مهدی پور

مهدی مهدی پور هافبک استقلال استوری جالب توجهی را در اینستاگرامش منتشر کرده است. او به یزدانی لقب تختی زمانه را داده و نوشته است: یه جون به جونام اضافه کردی.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

واکنش لژیونرهای ایرانی به قهرمانی حسن یزدانی و امیرحسین زارع

سه لژیونر فوتبال ایران یعنی کریم انصاری فرد، رامین رضاییان و علی علیپور به همراه ارسلان مطهری نیز این قهرمانی را تبریک گفتند.
ارسلان از عبارت معروف هادی عامل یعنی “شیر مادر نان پدر حلالت” استفاده کرده است. انصاری فرد نیز از اینکه یزدانی دل یک ملت را شاد کرده، از او تشکر کرده است.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

قهرمانی کشتی گیران ایرانی

عیسی آل کثیر، امین قاسمی نژاد، پژمان منتظری و سیاوش یزدانی دیگر شخصیت های معروف فوتبالی هستند که به قهرمانی یزدانی واکنش نشان دادند. به نظر می رسد تمام جامعه فوتبال نظاره گر کشتی حساس یزدانی و تیلور بوده است.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

جواد نکونام

سرمربی فصل گذشته فولاد نیز به قهرمانی یزدانی واکنش نشان داد. او عکسی از این قهرمان ارزنده کشتی آزاد ایران را به اشتراک گذاشته و نوشته است: تبریک به مردم ایران.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

حسین کنعانی زادگان

حسین کنعانی زادگان مدافع الاهلی قطر نیز چند استوری را در رابطه با افتخار آفرینی های زارع و یزدانی به اشتراک گذاشت. او ویدیویی را در استوری خود منتشر کرده که نشان می دهد در حال مشاهده مبارزه یزدانی بوده است.

واکنش های جالب به طلایی شدن حسن یزدانی و امیرحسین زارع

سید جلال حسینی

سیدجلال حسینی کاپیتان پرسپولیس نیز با انتشار تصاویری از یزدانی و زارع و عبارت “زنده باد قهرمان”، کسب دو مدال ارزشمند طلای جهان را به این دو تبریک گفت.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

فوتبالیست ها

سیامک نعمتی، مهدی شیری، محمد دانشگر و محسن مسلمان نیز تصاویری از یزدانی و زارع را به اشتراک گذاشتند و قهرمانی های آنان را تبریک گفتند.

تبریک پیروزی حسن یزدانی و امیرحسین زارع

حامد لک

حامد لک

سنگربان پرسپولیس نیز با انتشار عکسی از حسن یزدانی در استوری خود نوشته است: درود به شرفت قهرمان، لذت بردیم.

مهدی قایدی

مهدی قایدی

بازیکن ایرانی شباب الاهلی نیز ویدیویی را از لحظه پیروزی حسن یزدانی در اینستاگرامش منتشر کرده است که نشان می دهد او در حال تماشای مبارزه دیدنی با تیلور بوده است و خطاب به یزدانی نوشت: با غیرت حلالت

واکنش های جالب به طلایی شدن حسن یزدانی و امیرحسین زارع

تبریک قهرمانی کشتی گیران

میلاد محمدی، مهدی عبدی، احسان حاج صفی و مهدی ترابی نیز تصاویری از حسن یزدانی را در اینستاگرام خود منتشر کردند. در این میان میلاد محمدی خطاب به یزدانی نوشت: افتخار ایرانی. یه ایران را خوشحال کردی.

واکنش های جالب به طلایی شدن حسن یزدانی و امیرحسین زارع

تبریک فوتبالیست ها به کشتی گیران

محمدرضا خانزاده، رضا قوچان نژاد، امید عالیشاه و بابک مرادی نیز قهرمانی یزدانی را به او تبریک گفتند.

داریوش شجاعیان

داریوش شجاعیان

بازیکن فصل گذشته استقلال نیز عکس جالب توجهی را از یزدانی منتشر کرده که قهرمان کشتی جهان یک تاج زیبای طلایی بر سر دارد.

مسعود شجاعی

مسعود شجاعی

مسعود شجاعی کاپیتان سابق تیم ملی ایران و بازیکن جدید نساجی نیز از قافله عقب نماند و قهرمانی های یزدانی و زارع را تبریک گفت.

مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا

مهدی مهدوی کیا اسطوره فوتبال ایران و سرمربی تیم ملی امید نیز با این استوری نوشت: بعضی بردها خیلی دلچسبه

مهدی رحمتی

مهدی رحمتی

مهدی رحمتی بازیکن سابق استقلال و سپاهان و سرمربی فصل گذشته پدیده مشهد نیز این قهرمانی ها را به یزدانی و زارع تبریک گفت.

حسن یزدانی و امیرحسین زارع

شجاع خلیل زاده

استوری هایی که شجاع خلیل زاده منتشر کرده نشان می دهد او حسابی پیگیر فینال های کشتی بوده است. او به صورت زنده هر دو مبارزه یزدانی و زارع را به نظاره نشست و بابت پیروزی های آنها، استوری هایی را به اشتراک گذاشت.

ورزش سه

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2021-10-04 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :