روز هشتم جشنواره فجر ۳۸ از جنجال شهاب حسینی تا ستاره پسیانی سیاه پوش

روز هشتم جشنواره فجر ۳۸ از جنجال شهاب حسینی تا ستاره پسیانی سیاه پوش سینمای ایران و جهان

شهاب حسینی برای نشست خبری فیلم شین که خود تهیه کننده آن می باشد در سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر حضور یافت و صحبت های جنجال های وی بازتاب های زیادی داشته است.

در روز هشتم سی و هشتمین دوره جشنواره فیلم فجر فیلم های تعارض , پدران , من می ترسم و شین مورد نقد و بررسی قرار گرفتند که صحبت های شهاب حسینی با حواشی جنجالی بسیاری روبرو شده است. در ادامه عکس های از حضور بازیگران در روز هشتم جشنواره فجر ۳۸ را در نیک صالحی مشاهده کنید

بازیگران در روز هشتم جشنواره فجر ۳۸

روز هشتم جشنواره در پردیس سینمایی ملت با اکران فیلم‌های «تعارض»، «پدران» و «من می‌ترسم» دنبال شد؛ هم‌ چنین فیلم‌های سینمایی «روز بلوا»، «ابر بارانش گرفته» و «خوب، بد، جلف ۲» در پردیس سینمایی چارسو به نمایش درآمد.

شهاب حسینی که با فیلم «شین» در بخش نگاه نو جشنواره فجر حضور دارد با شرکت در نشست خبری این فیلم پرحاشیه‌ ترین اتفاق جشنوراه را رقم زد.

فیلم های روز هشتم جشنواره فجر ۳۸

نشست خبری فیلم سینمایی «پدران» به کارگردانی «سالم صلواتی» با اجرای محمدرضا مقدسیان در پردیس سینمایی ملت موسوم به کاخ رسانه برگزار شد.

همچنین بخوانید :  نشست خبری فیلم «زیر سقف دودی» با حضور پوران درخشنده و بهنوش طباطبایی +تصاویر

سالم صلواتی کارگردان فیلم، علی ثانی فر، هدایت هاشمی و گلاره عباسی بازیگران فیلم، شهرام مسلخی تهیه کننده و سایر عوامل فیلم سینمایی «پدران» در نشست خبری این فیلم حاضر شده و به سوالات خبرنگاران پاسخ دادند.

گلاره عباسی

زیبا کرمعلی

طناز طباطبایی

فیلم «من می‌ ترسم» به کارگردانی بهنام بهزادی برای اهالی رسانه و منتقدان به نمایش درآمد؛ فیلمی اجتماعی که به نقد استفاده از قدرت رسانه و فساد در آن می‌ پردازد. نشست خبری «من می‌ ترسم» بدون حضور الناز شاکردوست برگزار شد.

جواد عزتی

متین ستوده و سمیرا حسن پور

محمدرضا شریفی نیا

ستاره پسیانی بازیگر من می ترسم هم با اشاره به دومین تجربه همکاری‌ اش با بهزادی پس از وارونگی گفت:
همکاری در فیلم‌ های آقای بهزادی مثل ورکشاپ است و من در کار با ایشان یاد می‌ گیریم
بازیگری را کنار بگذارم و در لحظه زندگی کنم.

گلاره عباسی

لیلا زارع

ساغر قناعت

نشست خبری فیلم «تعارض» با حضور محمدرضا لطفی،  امیر سیدزاده، رضا بهبودی و سودابه بیضایی و با اجرای محمدرضا مقدسیان برگزار شده است.

شهاب حسینی

ساعد سهیلی

ستاره پسیانی

شهاب حسینی

سودابه بیضایی

متین ستوده

گردآوری گروه سینما نیک صالحی , عکسان جشنواره فجر

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-09 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi