حواشی تصویری روز نهم جشنواره فجر ۳۸ از عدم حضور کیمیایی تا بازیگران مشهور

حواشی تصویری روز نهم جشنواره فجر ۳۸ از عدم حضور کیمیایی تا بازیگران مشهور سینمای ایران و جهان

روز نهم جشنواره فیلم فجر را می توان پاسخ به صحبت های جنجالی شهاب حسینی در نشست شین دانست و در نشست خون شد مسعود کیمیایی حضور نداشت اما جواد نوروزبیگی‌ جوای آقای بازیگر را داد.

نشست فیلم های روز نهم سی و هشتمین جشنواره فیلم فجر با حضور بازیگران این فیلم ها برگزار شد و نکته خاص این نشست ها عدم حضور مسعود کیمیایی در نشست فیلم خون شد می باشد. در ادامه حواشی زیبای تصویری از حضور بازیگران در روز نهم جشنواره فجر ۳۸ را در Niksalehi  مشاهده کنید.

بازیگران در روز نهم جشنواره فجر ۳۸

روز نهم  جشنواره فیلم فجر سی و هشتم در سینما رسانه (پردیس ملت) با نمایش ۳ فیلم داستانی خون شد (مسعود کیمیایی) ؛ دشمنان (علی درخشنده) و پوست (بهمن و بهرام ارک) و مستند خط باریک قرمز ( فرزاد خوشدست) و فیلم کوتاه کوچه (محمدرضا مصباح) همراه بود. در اخر شب هم فیلم عنکبوت (ابراهیم ایرج‌زاد) در بخش خارج از مسابقه به نمایش در آمد.

نشست فیلم های روز نهم جشنواره فجر ۳۸

مسعود کیمیایی کارگردان فیلم خون شد مدتها قبل از حضور در جشنواره انصراف داد و روز گذشته نشست خبری این فیلم حذف شد. جواد نوروزبیگی تهیه کننده این فیلم به همراه علیرضا زرین دست و لیلا زارع تماشاگران را به دیدن فیلم خون شد دعوت کردند.

سمیرا حسن پور و متین ستوده

سامان سالور و همسرش با متین ستوده

لیندا کیانی

متین ستوده

سعید آقاخانی، سیامک انصاری، لیلا زارع، نسرین مقانلو، هومن برق‌نورد، سیامک صفری و … گروه بازیگران این فیلم را تشکیل می‌دهند. به غیر از سیامک انصاری و اکبر معززی، بقیه برای اولین بار با مسعود کیمیایی همکاری می‌کنند. نکته دیگر عدم حضور پولاد کیمیایی است که پس از سالها همکاری مجدد با پدرش در این فیلم بازی ندارد.

نوید پورفرج

لیلا زارع

علی شادمان

نازنین صلح جو

نشست خبری فیلم «پوست» با حضور بهمن ارک و بهرام ارک، محمدرضا مصباح، جواد قامتی، عاشیق ولی عبدی، فاطمه مسعودی‌فر، بامداد افشار، علیرضا علویان، پوریا شیوایی،علی آبپاک، رسول علیزاده و پوریا اخوان و با اجرای فرزاد حسنی در پردیس سینمایی ملت برگزار شد.

همچنین بخوانید :  تصاویر هنرمندان در روز پنجم جشنواره فیلم فجر ۹۷ از تیپ جنجالی شیوا ابراهیمی تا زیبا کرمعلی

نشست خبری فیلم «دشمنان» با حضور علی درخشنده، مجید برزگر، ندا جبرئیلی، سعید آرمند، سینوهه دانشمند، بهروز بادروج، محمدمهدی لیلا نقدی‌ پری برگزار شده است.

سام درخشانی

لیلا زارع

ساره بیات

ندا جبرئیلی

در این فیلم بازیگرانی چون رویا افشار، ندا جبرئیلی، مسعود دلخواه، قربان نجفی، علی بی‌غم، سینوهه دانشمند، توران یاقوتی و سعید آرمند حضور دارند.

فیلم عنکبوت ساخته ابراهیم ایرج زاد در بخش خارج از مسابقه در جشنواره فجر ۳۸ به نمایش درآمد و عوامل این فیلم از جمله جواد نوروز بیگی تهیه کننده، ابراهیم ایرج زاد کارگردان و ساره بیات بازیگر این فیلم مخاطبان را به تماشای عنکبوت دعوت کردند.

مهران غفوریان و نوید محمدزاده

سوگل قلاتیان

جواد عزتی

نازنین صلح جو

عصر ایران , عکاسان جشنواره فجر

تاریخ بروزرسانی : 2020-02-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi