راهنمای کامل برای هزینه سفر به ونیز ایتالیا

راهنمای کامل برای هزینه سفر به ونیز ایتالیا گردشگری

هزینه سفر به ونیز , در سفر به ونیز باید شلوغی و ازدحام جمعیت زیادی را پشت سر بگذاریددر ادامه با ما همراه باشید و درباره جزئیات هزینه سفر به این شهر دیدنی بیشتر بخوانید.

هزینه سفر به ونیز ایتالیا

هزینه سفر به ونیز  , جزئیات هزینه سفر به ونیز ایتالیا را در این مقاله بخوانید و هزینه‌های سرسام‌آور سفر به این شهر را به میزان قابل توجهی کاهش دهید.

ونیز یکی از رویایی‌ترین شهرهای اروپا و از شلوغ‌ترین جاذبه‌های توریستی دنیا است. در سفر به ونیز باید شلوغی و ازدحام جمعیت زیادی را پشت سر بگذارید. با این حال، بیشتر گردشگران در طول روز می‌آیند و شب ونیز را ترک می‌کنند، پس منتظر خلوت شدن شهر باشید و آن‌وقت خیابان‌ها را قدم بزنید. ونیز به طور کلی، شهری گران است. باید از قبل برای غذا و محل اقامت خود برنامه‌ریزی کنید و برای پیدا کردن بهترین و مناسب‌ترین گزینه‌ها جستجو کنید. البته، اگر بودجه اندکی دارید، بهتر است در خارج از محدوده‌ی جزیره به دنبال جای خواب باشید. در ادامه با ما همراه باشید و درباره جزئیات هزینه سفر به این شهر دیدنی بیشتر بخوانید.

متوسط هزینه روزانه در ونیز

هزینه سفر به ونیز

هزینه سفر به ونیز در ایتالیا

هزینه سفر به ونیز براساس یک بازدید معمولی از شهر تعیین شده‌اند و شامل خرج و مخارج مربوط به چیزهایی مثل خوش‌گذرانی‌های شبانه، خرید سوغاتی و لباس، شرکت در تورها، خرید‌های غیرمنتظره، غذای عالی و غیره نمی‌شود.

هزینه روزانه سفر ارزان برای یک نفر (۳۶ یورو | ۱۶۴,۰۰۰ تومان)

جاذبه‌های گردشگری: ۵ یورو (۲۴,۰۰۰ تومان) (یک جاذبه غیر رایگان یک جاذبه رایگان) غذا: ۱۴ یورو (۶۷,۰۰۰ تومان) حمل و نقل: ۰ یورو اقامت (هاستل): ۳۰ یورو (۱۴۴,۰۰۰ تومان)

هزینه روزانه سفر اقتصادی برای یک نفر (۵۴ یورو | ۲۴۶,۰۰۰ تومان)

جاذبه‌های گردشگری: ۱۰ یورو (۴۸,۰۰۰ تومان) (تور رایگان یک جاذبه رایگان) غذا: ۱۹ یورو (۹۱,۰۰۰تومان) حمل و نقل: ۰ یورو اقامت (هاستل ارزان): ۳۴ یورو (۱۶۳,۰۰۰ تومان)

هزینه سفر به ونیز و بازدید از جاذبه‌ها و موزه‌ها

هزینه سفر به ونیز

هزینه سفر به ونیز برای بازدید از جاذبه ها

لذت واقعی سفر به ونیز در قدم زدن اطراف شهر است. شاید از یک یا دو موزه بازدید کنید، اما در اینجا بیش از هر چیز باید از مناظر شهری لذت ببرید.

موزه میدان سنت مارک (کاخ دگس، موزه کورر، موزه ملی معماری و اتاق های یادبود): ۱۸ یورو (۸۶,۰۰۰ تومان) کانال گراند: رایگان (اما برای تورهای قایق گوندولا باید هزینه بپردازید) کلیسای باسیلیکای فراری: ۳ یورو (۱۴,۴۰۰ تومان) مجموعه پگی گوگنهایم: ۱۵ یورو (۷۲,۰۰۰ تومان) کلیسای سانتا ماریا: رایگان موزه تاریخ طبیعی ونیز: ۸ یورو (۳۸,۴۰۰ تومان) تورهای پیاده‌روی: رایگان – ۵۰ یورو (۲۴۰,۰۰۰ تومان) تور کایاک کانال: ۵۰ یورو برای هر نفر | ۸۰ تا ۱۰۰ یورو یرای ۴۰ دقیقه گوندولا سواری: ۸۰ یورو برای هر نفر (در طول روز) | ۱۰۰ یورو برای هر نفر (حوالی غروب)

هزینه‌ خورد و خوراک در ونیز

هزینه سفر به ونیز

خورد و خوراک در هزینه سفر به ونیز

از آنجایی که قیمت غذا در ونیز بسیار بالا است، بهتر است خوب درباره‌ی رستوران‌هایی که قیمت مناسب‌تری دارند، جستجو کنید. اگر به اندازه‌ی کافی هوشیار نباشید، ممکن است پول زیادی را برای خورد و خوراک هزینه کنید.

غذاهای ونیزی بیش‌تر از پولنتا، غذاهای دریایی و سس گوجه فرنگی تشکیل می‌شوند و کاملا متفاوت از غذاهای شمال ایتالیای هستند. باکالا مانتکاتا (Baccala Mantecata)، یا ماهی نمک سودشده از معروف‌ترین غذاهای ونیز هستند و در بیشتر رستوران‌های محلی سرو می‌شوند. همچنین، فراموش نکنید در این رستوران‌ها حتما ساردین‌های مینیاتوری و برنج (برنج تازه و لوبیا سبز) امتحان کنید.

هزینه سفر به ونیز و حمل و نقل

هزینه سفر به ونیز

حمل و نقل در هزینه سفر به ونیز

سیستم حمل و نقل ونیز توسط شرکت ACTV اداره می‌شود و شامل اتوبوس و اتوبوس‌های آبی است. واپرتو (Vaporetti) اتوبوس‌های آبی و کشتی‌هایی هستند که برای حمل و نقل عمومی در سراسر کانال بزرگ شهر استفاده می‌شود. همچنین می‌توانید برای جابه‌جایی در شهر از تاکسی‌های آبی با هزینه‌ی بسیار بیشتر استفاده کنید.

۷۵ دقیقه حمل و نقل آبی: ۷.۵۰ یورو (۳۶,۰۰۰ تومان) حمل و نقل با کشتی: ۵ یورو (۲۴,۰۰۰ تومان)

کارت سفر نامحدود ACTV برای گردشگران:

۱ روز: ۲۰ یورو (۹۶,۰۰۰ تومان) ۲ روز: ۳۰ یورو (۱۴۴,۰۰۰ تومان) ۳ روز: ۴۰ یورو (۱۹۲,۰۰۰ تومان) ۷ روز: ۶۰ یورو (۲۸۸,۰۰۰ تومان)

هزینه‌ اقامت در ونیز

هزینه سفر به ونیز

اقامت در هزینه سفر به ونیز چقدر است

وقتی حرف از اقامت به میان می‌آید، به خصوص در تابستان، ونیز می‌تواند ترسناک باشد. هاستل‌های زیادی در شهر وجود ندارد، بنابراین قیمت‌ها بالا است و کیفیت هم عالی نیست. در تابستان پیدا کردن یک مکان برای اقامت می‌تواند بسیار دشوار باشد؛ زیرا گردشگران زیادی در این فصل به ونیز می‌آیند. هتل‌ها و آپارتمان‌ها هم خیلی کیفیت بهتری ندارند.

کجارو

آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2019-07-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :