اوپال نتراشیده

اوپال نتراشیده فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

اوپال نتراشیده: این سنگ از قابلیت بسیار بسیار زیاد جهت استفاده ازانرژی های دست نیافته  ی کیهان برخوردار می باشد. فوائد آن برای انسان شامل موارد زیر است: –         ایجاد حالت آرامش در فرد و تقویت انرژی بدن –         درمان بیماریهای نیروی خورشیدی و یا همان معده درد    ایجاد حالت آرامش در فرد و […]

اوپال نتراشیده:

این سنگ از قابلیت بسیار بسیار زیاد جهت استفاده ازانرژی های دست نیافته  ی کیهان برخوردار می باشد. فوائد آن برای انسان شامل موارد زیر است:

–         ایجاد حالت آرامش در فرد و تقویت انرژی بدن

–         درمان بیماریهای نیروی خورشیدی و یا همان معده درد

 

 ایجاد حالت آرامش در فرد و تقویت انرژی بدن

          طریقه استفاده:

          یک قطعه سنگ اوپال نتراشیده را به مدت بیست دقیقه در آفتاب گذاشته و سپس آن را بر روی چشم سوم خویش قرار داده و به مدت پنج دقیقه آن را در جهت حرکت ساعت به نرمی حرکت دهید و به مدت پنج دقیقه نیز سنگ را ثابت نگهدارید. این روش را سه بار به طور متوالی تکرار کنید. این روش را که در حدود سی دقیقه طول می کشد، فقط در روزهای فرد انجام دهید.همچنین این سنگ را پس از هربار استفاده، مدتی درون آب سرد و سپس در آفتاب قرار داده تا انرژی های از دست داده شده جبران گردد.

 درمان بیماریهای نیروی خورشیدی و یا همان معده درد

طریقه استفاده:

          یک قطعه سنگ اوپال نتراشیده را درون یک عدد ظرف محتوی مقداری آب و یا کمی شیر و مقداری عسل به مدت پانزده دقیقه جوشانده و پس از کمی سرد شدن ( ولرم باشد) و خارج نمودن سنگ، دوقاشق غذاخوری ناشتا در هنگام صبح میل نموده و یک ساعت قبل و بعد از مصرف آن، هیچ چیز مصرف نکنید. این روش را یک روز درمیان قبل از ساعت ۹ صبح تکرار نمائید.

 همچنین قبل و بعد از هربار استفاده از سنگ، آن را به مدت پنج دقیقه درون مقداری آبجوش بگذارید و سپس سنگ را خارج نموده و داخل آب سرد و در آفتاب به مدت پانزده دقیقه قرار دهید.

 توصیه :

          با اینکه نیروی این سنگ برای بالا بودن مقدار چربی خون مفید است و کمی در کاهش مقدار چربی موثر است، در عوض باعث ابتلا بیمار به دیابت می گردد. بنابراین روش آزاد نمودن آن بیان نمی شود زیرا مضرات آن بیشتر از فوایدش می باشد.

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2014-07-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :