یاقوت شفابخش

یاقوت شفابخش فال و طالع بینی و تست شخصیت شناسی

یاقوت: یاقوت دارای انرژی فوق العاده و شفابخش بسیاری است که به برخی موارد آن اشاره می کنیم: –         درمان بیماریهای معده و کبد( بجز رسوب سنگ –         آرامش بخشیدن به افراد و آرام نمودن بیماران عصبی و روانی –         درمان انواع سردرد  درمان بیماریهای معده و کبد( بجز رسوب سنگ) طریقه استفاده: یک قطعه […]

یاقوت:

یاقوت دارای انرژی فوق العاده و شفابخش بسیاری است که به برخی موارد آن اشاره می کنیم:

–         درمان بیماریهای معده و کبد( بجز رسوب سنگ

–         آرامش بخشیدن به افراد و آرام نمودن بیماران عصبی و روانی

–         درمان انواع سردرد

 درمان بیماریهای معده و کبد( بجز رسوب سنگ)

طریقه استفاده:

یک قطعه یاقوت قرمز و سبز را داخل یک عدد ظرف بلورین حاوی مقداری محلول آب ، شیرگوسفند و یا بز، برگ درخت آلو و کمی عسل قرار داده و به مدت ده دقیقه در آفتاب ظهر بگذارید. سپس بیماران کبدی، روزی سه قاشق غذا خوری از این مواد قبل از صبحانه، ناهار  و شام میل نموده و تا ۱۵  دقیقه چیزی نخورند. همچنین بیماران معدی نیز روزی شش قاشق از این مواد به روش فوق مصرف نمایند. یعنی هربا دو قاشق غذاخوری قبل از هر وعده غذای روزانه استفاده شود.

توصیه می شود بیماران مبتلا به امراض پوستی شدید، از مواد فوق مصرف نکنند.

 آرامش بخشیدن به افراد و آرام نمودن بیماران عصبی و روانی

طریق استفاده:

جهت آرامش یافتن:یک قطعه سنگ یاقوت را بر روی چشم سوم خویش قرار داده و در مکانی آرام دراز بکشید.

 جهت درمان اختلالات روانی و عصبی:فرد درمانگر می بایستی بیمار را به حالت هیپنوز رسانده و سپس یک قطعه سنگ یاقوت سبز را بر روی چشم سوم او قرار داده و علاوه بر انرژی دادن، تلقینات مثبت و فرامین بهبودی نیز بیان شود.( البته انجام این روش به زمان زیاد نیاز دارد و هرگز نباید جهت بیمار روانی و عصبی شدید و قلبی بکار رود.)

به طور کلی در حالت هیپنوز، جسم اثیری فرد در حالت آزادتری قرار داشته و باعث آزاد نمودن نیروی شفابخش به شکل موثرتر می شود.

 درمان انواع سردرد

طریقه استفاده:

 یک قطعه یاقوت را به مدت یک ساعت درون مقداری آب ولرم قرار داده و سپس آن را به مدت بیست دقیقه در آفتاب و پس از آن به مدت ده قیقه بر روی چشم سوم خویش بگذارید. همچنین فرد باید در این مدت در مکانی آرام دراز بکشد تا امواج و انرژی های شفابخش وارد مدارات مغناطیسی اطراف بدن گردند.

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2014-07-07 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :