پدر بابک جهانبخش به وقت ۶۶ سالگی تا تولد صابر و تیپ رنگی حدیث (۹۸۹)

پدر بابک جهانبخش به وقت ۶۶ سالگی تا تولد صابر و تیپ رنگی حدیث (۹۸۹) گزارش تصویری

بابک جهانبخش خواننده محبوب پاپ تولد ۶۶ سالگی پدرش را با تمام اعماق قلبش با انتشار عکسی در صحفه شخصی اش به وی تبریک و با دلنوشته ای گفته که وی را دوست دارد.

خواننده مشهور پاپ کشورمان در صحفه شخصی خود تصویری از پدرش منتشر و تولد ۶۶ سالگی وی را تبریک گفته است. در ادامه عکس های از جشم تولد پدر بابک جهانبخش را در نیک صالحی مشاهده کنید.

پدر بابک جهانبخش

بابک جهانبخش آهنگساز و خواننده پاپ و تنظیم کننده ایرانی در شهر بوخوم به دنیا آمده و دلیل اینکه وی در این شهر متولد شده مهاجرت پدرش برای ادامه تحصیل در آلمان بوده که بعد از اقامت چند ساله به ایران باز می گردند و این خواننده به صورت جدی موسیقی را دنبال می کند.

در سری عکس های جدید اینستاگرام بازیگران تصاویری از بابک جهانبخش , حدیث مدنی , المیرا شریفی مقدم , علی سخنگو , لاله صبوری , پانته آ پناهی ها , ماهور الوند , رزیتا غفاری , روشنک عجمیان , غزال نظر , مجید واشقانی , رابعه اسکویی , سیما خضرآبادی , گلاره عباسی , معصومه کریمی , شیوا خسرو مهر , سردار آزمون , فرناز رهنما , امیریل ارجمند و در ادامه با ما همراه شوید تا تصاویر زیبای اینستاگرام بازیگران را ببینید.

بابک جهانبخش : بابا جانم تولدتون مبارک ? با تمام وجود و از اعماق قلبم دوستتون دارم ❤غمتون کم … شادیتون زیاد ?

پدر بابک جهانبخش

تولد پدر بابک جهانبخش

پدر بابک جهانبخش

جشن تولد پدر بابک جهانبخش

در ادامه جدیدترین پست های اینستاگرام سایر بازیگران را ببینید

حدیث مدنی : گاهی وقت ها ۱۰سال طول میکشه تا اون ۱سالی که قرار هست زندگیت رو عوض کنه از راه برسه???

حدیث مدنی

حدیث مدنی

المیرا شریفی مقدم : ۳۹ سالگی خداحافظ. الهی شکر یک سال دیگر هم گذشت. آرزوی بهترین لحظات برای هموطنان نازنینم.  از دوستان گلم برای محبت همیشگی ممنونم.

المیرا شریفی مقدم

المیرا شریفی مقدم

علی سخنگو :تورا دوست میدارم

نه به سان گذشته

که چونان این لحظه

این آنِ بی تو بودن

علی سخنگو

علی سخنگو

لاله صبوری : تو آسانسور اسپری الکلو در اوردم زدم به دستام، یه اقایی هم بود، بهش گفتم بذارید براتون اسپری بزنم اسپریو بردم جلو، گفت : نه خانم ، پرسیدم چرا، گفت: فایده نداره ، تا اومدم از رعایت و مراقبت بگم دستاشو نشون داد، خاک وگچی ، گفت : من کارگرم بدتر گِل میشه نمی تونم کار کنم ….

لاله صبوری

لاله صبوری

پانته آ پناهی ها : چه خوب ادمهایی هستند که کار به هیچ چیز ادم ندارند. دوستت دارند برای هر انچه هستی و نیستی!  هر چه بدی و خوبی که با هم داری! حتی دوستت دارند حتی اگر نداری و ناتوانی و‌ نیستی!  ادمها را دوست دارند، طبیعت را، جک و جانوران را، گل و گیاه را، چیز میزها را. و ثبت میکنند انچه میگذرد در دلها، خاطره ها، یادها و در عمق وجود ادمها. صابر جان گوهری! نگاه کن، بمان و به یادگار بگذار که ادمها ببینند و بدانند در دوران ما چه گذشت! خاص بودن کار سختیست و تو خاصی!  تولدت مبارک.

پانته آ پناهی ها

پانته آ پناهی ها

ماهور الوند : سیاه سفید. نه؟

ماهور الوند

ماهور الوند

رزیتا غفاری : صبوری کن..

نزدیک است روشنی..

و صبح سحر..

تا ز عشق، دولتی

مثل شبنم نشیند بر شکوفه احساس

و دگر نبارد باران

دلتنگی.. بر لحظه بیقراری…

رزیتا غفاری

رزیتا غفاری

روشنک عجمیان : میگوید: اگر درک کنید چشمتان معبد خداست،دلتان محل حضور او و شعورتان تنها بازتابی از پروردگار است ، آنگاه جسمتان اتاق مراقبه و نیایش تان می گردد و هر جا باشید خداوند نیز آنجا حضور دارد. (این روزها با مراقبه حال خودمون رو بهتر کنیم.حتی پانزده دقیقه،،
#ساتیا سای بابا

روشنک عجمیان

روشنک عجمیان

غزال نظر : #غزال_نظر

غزال نظر

غزال نظر

مجید واشقانی : یه گیو می فایو بدید حال کنیم ??

مجید واشقانی

مجید واشقانی

رابعه اسکویی :.??????دوستانی چون برگ گل ….خدایا شکرت ?

رابعه اسکویی

رابعه اسکویی

سیما خضرآبادی : زن نوین ، دختر نجیبی نیست که عشقش به یک ازدواج موفق ختم شود، همسری نیست که در خفا از خیانت‌های شوهرش رنج بکشد_ پیردختری نیست که در حسرت عشق نافرجام جوانیش بسوزد، او قربانی شرایط رقت‌بار طبیعت سرکوب شده‌اش نیست.

زن نوین قهرمانی است که مستقلانه از زندگی طلب می‌کند، که اعتماد به‌نفس دارد، که علیه بردگی جهانی زنان در مقابل دولت و خانه و جامعه می‌ایستد، که به عنوان نماینده هم‌جنسانش برای حقوقش می‌جنگد. ? آزادى_زنان

سیما خضرآبادی

سیما خضرآبادی

گلاره عباسی : برای آزادی احتیاجی نیست آسمان و زمین را بخرید ، تنها خودتان را نفروشید . گاندی فرمودند . عکس را ندا خانوم برداشته
خستگی خودم و عکاس را دوست دارم ?‌

گلاره عباسی

گلاره عباسی

معصومه کریمی : وقتى براى خودم گُل نمیخرم یعنى مدتى است که “غافل از احوالِ دل خویشتنم”

معصومه کریمی

معصومه کریمی

شیوا خسرو مهر :بهترین روزهایت را به کسانی هدیه کن که بدترین روزها کنارت بودند . . . ? ? ? ? ? ? ? ?

شیوا خسرو مهر

شیوا خسرو مهر

سردار آزمون : My mood??‍♂️

سردار آزمون

سردار آزمون

فرناز رهنما : قرنطینه . ..خرداد۹۹

فرناز رهنما

فرناز رهنما

امیریل ارجمند : بعد از ۸سال دوباره در کنار رفقای خوبم حامد مرادیان و پیمان طالبی باز هم در رادیو جوان و بازهم در برنامه اینجا شب نیست درشبهای یکشنبه از ساعت ۱۱ یه جورایی حامد و پیمان ریشه پیوند من با رادیو جوان هستن البته جای طوفان مهردادیان و مهدی وجدانی و یوسف خطر خالی ریشه ها مهم‌ترین خاصیت هر کدوم از ماست چه خوبه باهاش صادق باشیم و وفادار فرصت داشتین مارو از رادیو جوان بشنوید. مخلصیم

امیریل ارجمند

امیریل ارجمند

گردآوری گروه تصویری نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2020-06-08 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :