شوخی جالب راموس با سرجیو رگیلون و نامزدش مارتا مدل اسپانیایی

تاریخ بروزرسانی : 2020-04-12 /
گردآوری :
سرجیو رگیلون و نامزدش

سرجیو رگیلون بازیکن اسپانیایی تیم رئال مادرید که به صورت قرضی به سویا رفته است به تازگی از نامزد مدلش در صحفه شخصی اش رونمایی کرده است.

سرجیو رگیلون ستاره اسپانیایی رئال و نامزد مدلش به تازگی عکس مشترکی در صحفه شخصی شان منتشر کرده اند. سرخیو راموس با هم تیمی خود شوخی کرده است که شوخی وی مورد توجه کاربران قرار گرفته است. در ادامه تصویری از سرجیو رگیلون و نامزدش را در Niksalehi مشاهده کنید.

سرجیو رگیلون و نامزدش

در ساعات اخیر سرجیو رگیلون مدافع چپ رئال مادرید که قرضی به سویا رفته از رابطه اش با مارتا دیاز مدل اسپانیایی رونمایی کرده است. البته نکته این جاست که این زوج چند سالی است که با هم در جاهای عمومی حاضر می شوند و عملا همه از رابطه آنها خبردار بودند.

به گزارش فوتبالی، در ساعات اخیر بازیکن قرضی رئال مادرید تصویری از خودش و نامزدش در اینستاگرام منتشر کرده و از رابطه اش با مارتا خبر داده است اما سرجیو راموس کاپیتان رئال مادرید با این ماجرا شوخی جالبی داشته است. کاپیتان رئال مادرید برای وی نوشته است:” انگار تنها کسی که از این رابطه خبر نداشته، خودت بوده ای!”

سرجیو رگیلون و نامزدشسرجیو رگیلون و نامزدش

عکس های سرجیو رگیلون و نامزدش

رگیلون و راموس فصل گذشته با همدیگر در رختکن رئال مادرید حضور داشتند و به نظر می رسد
که رابطه خوبشان از همان جا شکل گرفته است. نکته این جاست که رگیلون سال گذشته
نیز با مارتا در مراسم ازدواج راموس شرکت کرده بود. کاپیتان رئال مادرید تنها کسی نبود
که برای رگیلون در مورد این پست پیام گذاشت. فدریکو والورده، تیبو کورتوا و اولیور تورس نیز
برای مدافع چپ اسپانیایی پیام هایی در مورد این پست منتشر کردند.

سرجیو رگیلون و نامزدشسرجیو رگیلون بازیکن رئال مادرید

رگیلون با انتشار تصویری از خودش و مارتا دیاز نوشته بود:” بالاخره می توانم به صورت رسمی چیزی را اعلام کنم که خیلی هایتان در موردش مشکوک بدید. امروز می خواهم یکی از مهمترین اشخاص زندگی ام را به شما معرفی کنم. دوستت دارم دختر خانم.”

فوتبالی

برچسب ها: