عکس های پسر آرش برهانی امید زندگی آقای گل استقلالی ها

عکس های پسر آرش برهانی امید زندگی آقای گل استقلالی هااخبار و رویدادهای ورزشی

آرش برهانی مهاجم سال‌ های نه چندان دور استقلالی ها و مربی این روزهای فوتبال در کشورمان به تازگی پدر شده و عکسی از یک ماهگی پسرش شاهان را در صحفه شخصی اش منتشر کرده است.

ستاره سابق استقلالی ها که برای اولین بار پدر شده از یک ماهگی پسرش شاهان تصویری در صحفه شخصی اش منتشر کرده و او را امید زندگی اش خطاب کرده است. در ادامه عکس های پسر آرش برهانی را در Niksalehi مشاهده کنید.

عکس های پسر آرش برهانی

آرش برهانی متولد ۲۳ شهریور ۱۳۶۲ در کرمان، بازیکن سابق و مربی فوتبال اهل ایران است. آرش برهانی جزو بهترین مهاجم های تاریخ ایران  محسوب می شود. آرش برهانی اولین تجربه مربیگری خود را در خرداد ماه سال ۱۳۹۶ با تیم بزرگسالان داماش آغاز کرد. و بعد از داماش در خرداد ماه ۱۳۹۷ سرمربی جوانان استقلال تهران شد و اولین بازی خود را با پیروزی مقابل صبا آغاز کرد.

آرش برهانی با انتشار عکسی از فرزندش در جشن یک ماهگی اش نوشت: روزگارت بر مراد، روزهایت شاد شاد

آسمانت بی غبار، سهم چشمانت بهار

قلبت از هر غصه دور، بزم عشقت پر سرور

بخت و تقدیرت قشنگ، عمر شیرینت بلند ??????????????? آخه تو با اون لبخند قشنگت به من امید زندگی میدی????
#یک ماهگی

عکس های پسر آرش برهانی

پسر آرش برهانی به وقت یک ماهگی

عکس های پسر آرش برهانی با لباس آبی ها

آرش برهانی مهاجم استقلال در دهه ۸۰ و ۹۰ که ۹ سال حضور درخشان را در جمع آبی‌ ها گذراند، به تازگی صاحب فرزندی شده و نام آن را شاهان گذاشته است؛ برهانی حالا به یاد روزهای حضورش در استقلال تهران مجددا پیراهن این تیم را به تن کرده و در کنار فرزند خود عکس یادگاری را با پیراهن استقلال گرفته است.

عکس های پسر آرش برهانی

آرش برهانی و پسرش

برهانی در چند روز گذشته به دفعات در هتل آزادی، محل استقرار تیم نقل و انتقالات استقلال دیده شد و نشان داده همچنان همانند دوران فوتبالش به استقلال تعصب دارد؛ هر چند که وی شایعات درباره اینکه به عنوان مشاور احمد سعادتمند سمت گرفته را رد کرد و گفت صرفا برای کمک به استقلال در هتل آزادی حضور پیدا می‌ کرده است.

عکس های پسر آرش برهانی

عکس های پسر آرش برهانی

آرش برهانی برترین گلزن تاریخ استقلال

درخشش در این تیم او را لژیونر کرد تا فصل ۸۶ -۸۵ را در تیم النصر امارات بازی کند بعد از مدت کوتاه به پاس برگشت و از آنجا به ستقلال تهران آمد از سال ۸۶ تا ۱۳۹۵ برای استقلال بازی کرد و به عنوان برترین گلزن تاریخ باشگاه استقلال تهران نام خود را جاودانه کرد.

ورزش سه , آخرین خبر

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2020-10-05 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :