دورهمی ساده مهدی رحمتی و دوستانش در این روزهای سخت

تاریخ بروزرسانی : 2020-03-05 /
گردآوری :
مهدی رحمتی و دوستانش

مهدی رحمتی دروازه بان جنجالی شهر خودرو عکسی از مهمانی ساده خود با دوستانش به صرف چیپس و پفک در صحفه شخصی اش منتشر کرده است که در ادامه می بینید.

سید مهدی رحمتی دروازه بان سابق آبی ها که اکنون سنگربان شهرخودرو در صحفه شخصی اش عکسی از دورهمی دوستانه خود را منتشر کرده است. در ادامه عکس های مهدی رحمتی و دوستانش را در niksalehi  مشاهده کنید

مهمانی مهدی رحمتی و دوستانش

مهدی رحمتی با انتشار این عکس نوشت: کسانی که در زندگی احساس آرامش می‌ کنند لبخند را مشق خود می‌کنند ، امیـد را هر روز دعا می‌کنند عشق را یاد می‌دهند و محبت را فراموش نمی کنند … آرامش را برایتان آرزو دارم

مهدی رحمتی و دوستانشدورهمی مهدی رحمتی و رفقا

اقدام ارزشمند مهدی رحمتی و دوستانش

سید مهدی رحمتی و وریا غفوری دیروز برای یک هوادار معلول استقلال ویلچری را که آرزو داشت،
خریداری کردند.  چندی پیش بود که خبرنگار فوتبالی پس از پایان بازی استقلال با یکی
از هواداران معلول این تیم مواجه شد که با شرایط سختی به کمک کالسکه به جای
ویلچر به ورزشگاه آمده بود تا استقلال را تشویق کند. این هوادار در صحبت هایش
با خبرنگار فوتبالی عنوان کرده بود که آرزو دارد یک ویلچر برقی داشته باشد.

پس از این مصاحبه و گزارش خبرنگار فوتبالی، سیل پیام ها مبنی بر کمک به این هوادار معلول که نامش عرفان انصاری است، روانه شد و علاوه بر مردم، خیلی از چهره های آشنای فوتبال برای کمک به او و خرید یک ویلچر ابراز آمادگی کردند اما اتفاق خاصی رخ نداد تا اینکه در نهایت با اعلام رضایت و آمادگی وریا غفوری و مهدی رحمتی مقرر شد این دو بازیکن ویلچر برقی مناسب و مورد نظر عرفان را تهیه کنند.

مهدی رحمتی و دوستانشمهدی رحمتی و وریا غفوری

دیروز با پیگیری های خبرنگار فوتبالی مشخص شد که ویلچر توسط رحمتی و غفوری خریداری شده و رحمتی شخصا آن را به دست عرفان انصاری رسانده است. در پی این اتفاق، خانواده عرفان این خبر را تایید و از زحمات رحمتی، غفوری و پایگاه خبری فوتبالی که گفت و گو با عرفان را منتشر کردند، تشکر کردند.

صحفه شخصی مهدی رحمتی , فوتبالی

برچسب ها: