کادوی تولد عادل فردوسی‌ پور از طرف رئیس صدا و سیما +ویدیو

کادوی تولد عادل فردوسی‌ پور از طرف رئیس صدا و سیما +ویدیو اخبار و رویدادهای ورزشی

هوادار نفت آبادان در صحبت های که با رئیس جدید سازمان صدا و سیما داشت از وی خواسته که عادل فردوسی پور به تلویزیون بازگردد و این ویدیو حسابی خبرساز شده است.

روزنامه‌ نگار، مترجم، مدرس دانشگاه، تهیه‌ کننده مشهور ورزشی کشورمان در مهرماه سال ۵۳ در تهران متولد شده و به تازگی رئیس جدید صدا و سیما صحبت های جالبی انجام داده که برخی این را کادوی زادروز وی تلقی کرده اند. در ادامه تولد عادل فردوسی‌ پور را در Niksalehi مشاهده کنید.

تولد عادل فردوسی‌ پور

پیمان جبلی رئیس جدید صدا و سیما که بیش از یک هفته از نگارش و ابلاغ حکم وی نمی‌ گذرد صبح امروز و در حاشیه سفر به استان خوزستان، گفتگویی با یک هوادار آبادانی فوتبال داشت که به سرعت در فضای مجازی منتشر شد و مورد استقبال ویژه هواداران قرار گرفت.

این هوادار آبادانی ضمن اعطای پیراهن تیم محبوبش نفت به رئیس جدید صدا و سیما،
از وی درخواست احیای برنامه نود با اجرای عادل فردوسی‌پور را داشت که رئیس صدا و سیما،
در پاسخ به او اعلام کرد که منعی برای فعالیت فردوسی‌پور در قاب تلویزیون نیست.

ویدیوی این اظهارات جبلی را در زیر ببینید:

این جمله رئیس صدا و سیما به معنای پایان دوری ۲.۵ ساله مجری برنامه نود از قاب تلویزیون می‌تواند باشد. ضمن این‌که رئیس جدید صدا و سیما در بخش دیگری از صحبت‌های خود گفت که صداوسیما موظف به بیان و پیگیری مشکلات مردم است.

فردوسی‌پور پس از اسفند ۹۷ و اختلافاتی که با مدیران وقت صدا و سیما داشت،
دیگر هیچ‌گاه برنامه‌ای را در تلویزیون اجرا نکرد و صرفا به تهیه‌کنندگی برنامه فوتبال،
۱۲۰ در شبکه ورزش پرداخت.

تولد عادل فردوسی‌ پور

پیمان جبلی

نکته جالب‌ توجه این‌ که اعلام پیمان جبلی برای بدون مانع بودن بازگشت فردوسی‌پور به قاب تلویزیون با سالروز تولد عادل فردوسی‌ پور تقارن دارد، اتفاق ویژه‌ ای که می‌تواند شروعی متفاوت را برای ۴۸ سالگی عادل فردوسی‌پور رقم بزند.

اظهارنظر رییس‌ جدید صداوسیما درباره مجری نود

پیمان جبلی امروز (۱۰ مهر ۱۴۰۰) در سفر به خوزستان اظهار کرد: از نظر ما برای فعالیت عادل فردوسی‌پور منعی وجود ندارد و می‌تواند به تلویزیون بازگردد.

وی همچنین در پاسخ به درخواست یکی از خبرنگاران مبنی بر اینکه می‌خواستیم این قول را به صورت رسمی از شما بگیریم که عادل فردوسی‌پور به جامعه رسانه‌ای کشور برمی‌گردد، تاکید کرد: از نظر ما منعی وجود ندارد و وی می‌تواند بازگردد.

تولد عادل فردوسی‌ پور

عادل فردوسی‌ پور

تولد عادل فردوسی‌ پور مجری مشهور

فردوسی پور زادهٔ ۱۰ مهر ۱۳۵۳ در تهران است؛ اگرچه اصالتا کرمانی است.

فردوسی پور کار رسانه‌ای خود را در سال ۱۳۷۲، با روزنامه‌نگاری در روزنامه ابرار ورزشی آغاز کرد.و پس از قبولی در آزمون گزارشگری صدا و سیما، کمی از روزنامه‌نگاری فاصله گرفت، اما پس از مدتی با مجله سروش جوان، مجله همشهری جوان و روزنامه جام‌جم به همکاری پرداخت. او برای مجله ورلدساکر نیز مطلب می‌نویسد.

ورزش سه , خبر ورزشی , خبر انلاین

رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2021-10-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :