آلیسا اشمیت دونده و مدل مشهور آلمانی که خبرساز شد

آلیسا اشمیت دونده و مدل مشهور آلمانی که خبرساز شداخبار و رویدادهای ورزشی

آلیسا اشمیت دونده تیم ملی آلمان که مربی بدنسازی نیز می باشد و به علاوه در حرفه مدلینگ نیز فعالیت دارد این روزها حسابی خبرساز شده و مورد توجه کاربران فضای مجازی قرار گرفته است.

این روزها شایعه ای در فضای مجازی آغاز شده که نتیجه خوبی برای کی دونده و مدل مشهور آلمان به همراه داشته و اینستاگرام او را میلیونی کرده است. در ادامه ماجرای آلیسا اشمیت و حضورش در باشگاه دورتموند را در Niksalehi مشاهده کنید.

آلیسا اشمیت

شایعه همکاری آلیسا اشمیت با باشگاه دورتموند باعث شد نام این دونده جوان بر سر زبان‌ها بیفتد و اینستاگرامش هم میلیونی شود.
حضور بانوان در فوتبال آقایان رفته‌رفته پررنگ می‌شود. اتفاقی که در فوتبال آلمان با قضاوت داور زن رخ داد و به سایر لیگ‌ها همچنین فوتسال گسترش پیدا کرد.

در لیگ برتر هم باشگاه چلسی پزشکی خانم را برای مداوای بازیکنان در کنار زمین برگزید
تا حضور خانم‌ها در سطح اول فوتبال مردان بیشتر به چشم بیاید.

به نظر می‌رسید نوبت دورتموندی‌ها باشد تا از یک خانم در کادر مربیگری‌شان استفاده کنند،
خبری که رسانه‌های مختلف اروپایی به آن پرداختند و خیلی زود با بررسی کادرفنی زنبورها
در سایت باشگاه‌شان مشخص شد صحت نداشته. اما «آلیسا اشمیت» که می‌گفتند
مربی بدنساز دورتموند شده، کیست؟

آلیسا اشمیت

عکس های آلیسا اشمیت

مربی بدنساز

گفته می‌شد آلیسا به بازیکنان دورتموند هم معرفی شده تا به‌عنوان مربی بدنساز در باشگاه دورتموند که در سطح اول فوتبال اروپا حضور دارد، کار کند. توجه به سمت او جلب شد و باعث شد تا رسانه‌ها سوابقش را بررسی کنند.

۲۱ ساله

خانم آلیسا کسی است که گفته می‌شود مأموریت دارد تا روی بدن‌های بازیکنان دورتموند
کار کند و آنها را برای مسابقات به مرز آمادگی برساند. نکته جالب در خصوص آلیسا
این است که ۲۱ سال بیشتر ندارد و با سن و سالی کم نامش حوالی باشگاه دورتموند
بر سر زبان‌ها افتاد.

ورزشکار در دور رشته فیتنس و دونده

شاید بد نباشد بدانید آلیسا در دو رشته ورزشی فعالیت می‌کند. اولی فیتنس است که مربوط به فعالیت‌های او در باشگاه بدنسازی می‌شود و دومی و اصلی‌ترین رشته مورد فعالیت او دوومیدانی می‌باشد.

رشته‌ای که باعث شده بیشتر در آلمان شناخته شود. او چندی پیش در قالب تیم ۴ در ۴۰۰ متر
زنان آلمان در رده سنی زیر ۲۳ سال توانست در رقابت‌های اروپایی مدال برنز
را به دست بیاورد و در دوومیدانی آینده‌دار است.

آلیسا اشمیت

آلیسا اشمیت

پوما

وی جزو ورزشکارانی است که در رشته دوومیدانی و فیتنس چهره شناخته‌شده‌ای به حساب می‌‌آید. عمده فعالیت‌های او البته در اینستاگرام و فضای تبلیغاتی است.

اشمیت به واسطه این فعالیت تحت قرارداد برند پوما قرار گرفته و در نمایشگاه‌های مختلف به عنوان ورزشکار این برند حضور پیدا می‌کند. مثل اینکه عکس او با متس هوملس هم عکسی تبلیغاتی برای برند پوما بوده، نه برای اینکه با دورتموندی‌ها کار می‌کند. البته آلیسا با چندین برند مختلف دیگر مثل «فوداسپرینگ» هم قرارداد دارد.

یک میلیون

اما جالب است بدانید تنها چند ساعت بعد از انتشار شایعه حضور آلیسا اشمیت در باشگاه دورتموند، صفحه اینستاگرام او رشد عجیبی کرد. آلیسا روز بعد که از خواب بیدار شده بود، مشاهده کرد دنبال‌کنندگان صفحه‌اش از مرز یک میلیون هم گذشته‌اند! حالا این دنبال‌کنندگان بیشتر باید فعالیت‌های شخصی آلیسا را پیگیری کنند، نه کار با بازیکنان دورتموند!

آلیسا اشمیت دونده آلمانی

اشمیت ۲۱ ساله این روزها علاوه بر کار بدنسازی، سخت در تلاش است تا در المپیک ۲۰۲۱ توکیو، عضوی از تیم دو و میدانی تیم ملی آلمان باشد و اولین تجربه حضورش در یک رقابت بزرگ بین المللی را داشته باشد.

او در سال ۲۰۱۷ و در سن ۱۸ سالگی توانست مدال نقره دوی ۴ در ۴۰۰ متر قهرمانی زیر ۲۰ سال اروپا را کسب کند. علاوه بر ورزش، اشمیت یک اینفلوئنسر فضای مجازی نیز هست و در زمینه اسپانسرینگ کمپانی پوما فعالیت می کند.

خبر ورزشی , طرفداری

یک رقص خیابونی شاد و پرانرژی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2020-09-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :