جنیفر لوپز و ونسا هاجنز در صحنه فیلمبرداری فیلم کمدی جدید

جنیفر لوپز و ونسا هاجنز در صحنه فیلمبرداری فیلم کمدی جدیداختصاصی سایت نیک صالحی

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز ، جنیفر لوپز در فیلم کمدی عاشقانه جدیدی با بازیگر معروف ونسا هاجنز همبازی شده است.

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز ، بازیگر و خواننده معروف جنیفر لوپز و همچنین همکار بازیگرش ونسا هاجنز این روزها در هوای سرد نیویورک مشغول فیلمبرداری فیلم جدیدی هستند. به گزارش نیک صالحی این دو بازیگر در حالی که کاملا خود را از سرما پوشانده بودند روز پنجشنبه مشغول فیلمبرداری فیلم کمدی رمانتیک جدیدی به نام  “Second Act” مشاهده شدند.

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

همبازی شدن جنیفر لوپز با ونسا هاجنز در یک فیلم کمدی عاشقانه

این دو خانم برای فیلمبرداری صحنه هایی از این فیلم در حین خوردن اسنک و تنقلات دیگر دیده می شوند. جنیفر ۴۸ ساله خود را در یک سوئیشرت آبی و ژاکت یقه اسکی بژ رنگ و کلاه سیاه و سفید پوشانده و مشغول صحبت با همکارش است.
فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

یکی از صحنه های فیلم جدید جنیفر لوپز و ونسا هاجنز

همبازی شدن جنیفر لوپز با ونسا هاجنز در فیلم جدید

ونسا ۲۸ ساله نیز کت سبز تیره ای تیره به تن دارد و در کنار سوپراستار معروف مشغول خوردن تنقلات است. هنگامی که آنها از رستوران بیرون آمدند جنیفر یک کاپشن مشکی نیز روی لباس های گرم دیگرش اضافه کرده و قهوه گرمی نیز در دست داشت.

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

تیپ جنیفر لوپز در صحنه فیلم برداری فیلم “Second Act”

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

لوپز روز دوشنبه نیز در زمان استراحت خود در حین فیلمبرداری این فیلم در نیویورک اوقاتی را با دوقلوهای نه ساله اش مکس و امی گذراند. او کت قرمز لوکسی به تن داشت و دوقلوها نیز با تیپی متشکل از کاپشن های گرم در کنار مادر مشهورشان بودند. فیلم کمدی عاشقانه “Second Act” فیلم جدیدی است که جنیفر لوپز در آن نقش شخصیتی به نام “مایا” را بازی می کند. مایا در یک فروشگاه بزرگ کار می کند و به امید آنکه بتواند ثابت کند دانش خیابانی (دانش لازم در مواجه با سختی های زندگی در محیط های شهری) به اندازه مدرک دانشگاهی مهم است، زندگی خود را از نو ساخته است.

فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

جنیفر لوپز در کنار دخترش امی و همکارش ونسا هاجنز

علاوه بر ونسا هاجنز ، ستاره های دیگری از جمله میلو ونتیمیگلیا نقش نامزد جنیفر لوپز و لی رمینی نقش بهترین دوست او را در این فیلم بازی خواهند کرد. پیتر سیگال که او را بیشتر برای بهترین کار او به نام “۵۰ قرار اول” با بازی ادام سندلر و درو باریمور می شناسند نیز کارگردانی این فیلم کمدی عاشقانه که سال آتی به اکران خواهد رسید را به عهده دارد.
فیلم کمدی جدید جنیفر لوپز

جنیفر لوپز و پسر نه ساله اش مکس

تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

تاریخ بروزرسانی : 2017-12-08 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو