شکیرا و جرارد پیکه در حین تماشای مسابقه به همراه فرزندانشان

شکیرا و جرارد پیکه در حین تماشای مسابقه به همراه فرزندانشان اختصاصی سایت نیک صالحی

شکیرا و پیکه و فرزندانشان ، شکیرا به همراه جرارد پیکه و دو پسرشان میلان و ساشا در روز کریسمس به تماشای بازی بسکتبال نشستند.

شکیرا و پیکه و فرزندانشان

شکیرا و پیکه و فرزندانشان ، شکیرا و جرارد پیکه به همراه دو پسرشان به تماشای مسابقه بسکتبال در نیویورک سیتی نشستند. به گزارش نیک صالحی این خواننده مشهور ۴۰ ساله یک ژاکت خاکستری طرح میکی موس به تن داشت و آن را با یک شلوار چرم و کتانی های مشکی ست کرده بود.

شکیرا و پیکه و فرزندانشان

شکیرا و خانواده اش مشغول تماشای بازی بسکتبال در روز کریسمس

عکس های شکیرا و  جرارد پیکه و پسرانشان

ستاره فوتبال جرارد پیکه ۳۰ ساله نیز یک تی شرت سفید ساده و شلوار مشکی پوشیده و آن را با یک کتانی برند نایکی ست کرده بود و همراه با خانواده اش مشغول تماشای بازی دو تیم فیلادلفیا سونتی سیکسرز و نیویورک نیکس بود. پسر بزرگ آنها میلان ۴ ساله و برادر دو ساله اش ساشا نیز ژاکت های مشابه ای به رنگ سفید و خاکستری و با طرح هلو به تن داشتند.

شکیرا و پیکه و فرزندانشان

شکیرا و پیکه در کنار دو پسرشان میلان چهار ساله و ساشا دو ساله

این خانواده در کنار کمدین معروف کریس راک ۵۲ ساله نشسته بودند که او نیز به همراه مادرش رز و دخترانش لولا ۱۵ ساله و زهرا ۱۳ ساله برای تماشای مسابقه آمده بود. علاوه بر این دو خانواده معروف ، بازیگر ، کارگردان و تهیه کننده مگ ریان ۵۶ ساله نیز در کنار نامزد ۶۶ ساله اش خواننده و ترانه نویس امریکایی جان ملن کمپ و پسر ۲۵ ساله اش جک کواید مشغول تماشای این مسابقه بود.
شکیرا و پیکه و فرزندانشان

شکیرا و پسر خردسالش ساشا در حین تماشای مسابقه بسکتبال در نیویورک

شکیرا و پیکه و فرزندانشان میلان و ساشا

شکیرا این روزها به دلیل خونریزی یکی از تارهای صوتی اش در مرخصی به سر می برد و تور جهانی موسیقی خود به نام “El Dorado” را به تعویق انداخته است. این تور قرار بود از ماه نوامبر در اروپا آغاز شود ولی به طورکلی به سال ۲۰۱۸ موکول شد. اخیرا شایعاتی مبنی بر جدایی این زوج معروف به وجود آمده بود ولی در ماه اکتبر آنها با دیده شدن مجدد با هم به شایعات پایان دادند. شکیرا و پیکه از سال ۲۰۱۱ با هم هستند و در صحنه یکی از موزیک ویدیوهای شکیرا با یکدیگر آشنا شدند.

شکیرا و پیکه و فرزندانشان

کمدین معروف در کنار مادرش رز و دو دختر نوجوانش لولا پانزده ساله و زهرا سیزده ساله

شکیرا و پیکه و فرزندانشان

بازیگر و کارگردان مگ ریان در کنار پسرش جک کواید و نامزد خواننده اش جان ملن کمپ

تهیه و ترجمه: گروه سرگرمی نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-12-28 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :