دردسر زنانی که با جراحی پلاستیک دیگر شبیه عکس هایشان نیستند!

دردسر زنانی که با جراحی پلاستیک دیگر شبیه عکس هایشان نیستند!اختصاصی سایت نیک صالحی

جراحی پلاستیک در کره جنوبی ، بسیاری از توریست ها که برای جراحی پلاستیک به این کشور سفر می کنند دیگر شبیه چهره قبل خود نیستند.

جراحی پلاستیک در کره جنوبی

جراحی پلاستیک در کره جنوبی | اخیرا عکس هایی از سه زن در شبکه اجتماعی چین منتشر شده که ظاهرا در فرودگاه کره جنوبی گیر افتاده اند. چرا که به دلیل جراحی پلاستیک دیگر با چهره مندرج در گذرنامه شان مطابقت نمی کنند. به گزارش نیک صالحی معروف است برخی از کلینیک های جراحی پلاستیک در کره جنوبی، در دنیا بهترین هستند. بنابراین تعجبی ندارد برخی زنان از دیگر کشورهای آسیایی نظیر چین و ژاپن برای جراحی صورت خود به کره جنوبی سفر می کنند. ولی مسئله اینجاست که تنها تعداد اندکی از آنها به جراحی بینی ، کشیدن صورت و تزریق بوتاکس قناعت می کنند. در عوض آنها کاملا فرم صورت خود را تغییر می دهند ، در نتیجه شناسایی آنها برای پرسنل فرودگاه سخت می شود.

جراحی پلاستیک در کره جنوبی

خانم هایی که به دلیل چهره ناشناسشان در فرودگاه دچار دردسر شدند

جراحی پلاستیک های بسیار افراطی

این اولین بار نیست که چنین مشکلی برای توریست های جراحی پلاستیک در کره جنوبی رخ می دهد. پیش از این نیز برای مشکلات پیش آمده ناشی از تغییرشکل های شدید، قرار شد کلینیک ها “گواهی جراحی پلاستیک” به بیمار داده تا به آنها در احراز هویت شان کمک کند. در این گواهی نامه اطلاعاتی نظیر شماره گذرنامه ، مدت اقامت، نام و محل بیمارستان و مهر رسمی بیمارستان درج می شود. معمولا مسافرانی که پس از جراحی قصد خروج از کشور دارند را بر اساس ویژگی های دست نخورده در صورتشان شناسایی می کنند و معمولا فرآیند تشخیص آنها طولانی تر می شود ولی متاسفانه برای سه خانم مذکور که قصد بازگشت به کشورشان را داشتند، حتی گواهی نیز چندان به آنها کمک نکرد.

جراحی پلاستیک در کره جنوبی

غیرقابل شناسایی شدن توریست های جراحی پلاستیک در کره جنوبی

جراحی پلاستیک در کره جنوبی

مشکل جراحی زیبایی صورت این است که بدن برای بهبود پیدا کردن این فرآیند، زمان لازم دارد، چیزی که این سه خانم در طول اقامت خود در نظر نگرفته بودند. آنها زمانی در فرودگاه حاضر شدند که صورت هایشان به شدت متورم و صورتشان باندپیچی شده بود و شناسایی آنها از روی عکس گذرنامه برای ماموران مهاجرتی کاملا غیرممکن شده بود. عکس این خانم ها که پاسپورت به دست در فرودگاه مانده اند توجه زیادی از کاربران را به خود جلب کرده و برخی از آنها از روی شوخی اظهارنظرهای خنده داری نوشتند.

جراحی پلاستیک در کره جنوبی

نمونه ای از جراحی پلاستیک های شدید و تغییر چهره افراد

یکی از آنها در این مورد نوشته: “با این صورت های باد کرده، حتی مادرت هم نمی تواند تو را تشخیص دهد.” یا دیگری نوشته: “منو ببخشید، قصد خندیدن ندارم ولی صورت آنها واقعا زیاد باد کرده است!” بنابراین اگر برای جراحی پلاستیک به کشور دیگری سفر کردید، بهتر است پیش از بازگشت به کشورتان چند روز صبر کنید! تهیه و ترجمه: گروه خبر نیک صالحی بخش اختصاصی نیک صالحی

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-10 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :