با خرید شیشه ضد گلوله امنیت محیط را تضمین کن!

با خرید شیشه ضد گلوله امنیت محیط را تضمین کن! علم و تکنولوژی

وب سایت آگاهی گلس (agahiglass.com) یکی از سایت های معتبری است که در زمینه خرید و فروش انواع شیشه از جمله شیشه های ضد گلوله و دکوراتیو، رومیزی و سکوریت فعالیت دارد

هر گاه اسم شیشه ضد گلوله را می شنویم، ناخودآگاه یاد ماشین هایی می افتیم که افراد سرشناسی در آن هستند و برای امنیت آنها از این شیشه ها استفاده می شود. این واقعیت درست است که از شیشه ضد گلوله برای حفظ امنیت افراد در اتومبیل استفاده می شود، اما کاربرد این شیشه به همین جا ختم نمی شود. از این شیشه می توان در مغازه های طلافروشی و یا مغازه صرافی ها که کالاهای ارزشمند زیادی دارند نیز استفاده کرد. در حقیقت باید بدانید که استفاده از این شیشه ها امنیت فضا را به میزان زیادی افزایش می دهد و این موضوع اهمیت بسیار زیادی دارد.

شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله

 

عملکرد شیشه ضد گلوله

شاید این سوال برای شما پیش بیاید که مکانیسم عملی این شیشه به چه صورت است! باید بدانید که این شیشه در مقایسه با شیشه های معمولی کمی ضخیم تر است. ساختار این شیشه بدین صورت است که چندین شیشه در کنار هم قرار گرفته اند و طلق PVB در فضای بین آنها به کار رفته است. همین امر سبب شده است که مقاومت این شیشه در برابر ضربه های ناگهانی بالا رود و وقتی گلوله ( که سرعت بسیار بالایی دارد) به این شیشه برخورد می کند نمی تواند از سد دفاعی آن عبور کند. در نتیجه، گلوله از شیشه عبور نمی کند و در میانه راه مهار می شود و کسانی که در طرف دیگر شیشه هستند، هیچ گونه آسیبی نمی بینند.

آیا شیشه ضد گلوله می شکند؟

وقتی اسم شیشه را می شنویم نا خودآگاه یاد وسیله ای می افتیم که با کوچکترین ضربه ای خطر شکستگی آن وجود دارد و این تصور نیز با ویژگی شیشه همخوانی کامل دارد. اما شیشه ضد گلوله با ضربه های ساده نمی شکند. باید بدانید وقتی گلوله ای به این شیشه شلیک می شود، آن گلوله هرگز نمی تواند از این شیشه عبور کند، اما در سطح آن ترک خوردگی و یا شکستگی به وجود می آید که باید آن را تعویض کرد.

شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله

 

این شیشه مناسب چه جاهایی است؟

تا بدینجا متوجه شده اید که این شیشه برای طلافروشی ها، صرافی ها و مراکزی که اموال مهمی را نگهداری می کنند، مناسب است. اما باید بدانید استفاده از این شیشه در آزمایشگاه هایی که خطر انفجار وجود دارد و مراکز پلیس و جنایی نیز کاربرد زیادی دارد. در واقع، شیشه ضد گلوله امنیت را در فضا برقرار می کند، در هرجا که خطر انفجار، حمله و یا جنایت وجود دارد، استفاده از این شیشه گزینه هوشمندانه ای است.

آیا هزینه شیشه ضد گلوله بالاست؟

شاید بتوان گفت یکی از سوالات پرتکرار کسانی که می خواهند این شیشه را سفارش دهند در مورد هزینه آن است. در پاسخ به این سوال باید بگوییم که هزینه این شیشه در مقایسه با شیشه های معمولی بالاتر است. دلیل اصلی آن متریالی است که در این شیشه به کار رفته است. شیشه ضد گلوله حاوی پلی کربنات است که سرعت گلوله را می گیرد و آن را خنثی می سازد. در نتیجه، جای تعجب نیست که هزینه این شیشه کمی بالا باشد. بنابراین اگر شما قصد خرید این شیشه را دارید، باید بودجه کافی را برای اینکار کنار بگذارند. فراموش نکنید که هیچ چیز مهمتر از تامین امنیت در محیط نیست!

هزینه شیشه ضد گلوله

شیشه ضد گلوله حاوی پلی کربنات است که سرعت گلوله را می گیرد و آن را خنثی می سازد

 

آیا از شیشه ضد گلوله می توان برای محیط خانه استفاده کرد؟

همانطور که متوجه شده اید، با توجه به این موضوع که این شیشه هزینه بالایی دارد از آن می توان در فضاهایی که نیاز به امنیت بالا دارند استفاده کرد. به همین دلیل این امر معمول نیست که از این شیشه در فضاهای مسکونی استفاده شود. اما اگر شما تمایل دارید که این شیشه را برای محیط مسکونی خود سفارش دهید، می توانید این کار را انجام دهید.

برای خرید این شیشه به کجا مراجعه کنیم؟

اگر شما تصمیم گرفته اید که این شیشه را برای محل کار خود سفارش دهید، برای خرید شیشه ضد گلوله باید به مراکز فروش معتبر مراجعه کنید. بهتر است بدانید بیشتر مراکز فروش معتبری که در زمینه فروش شیشه و آینه فعالیت دارند، شیشه ضد گلوله را نیز می فروشند. به همین دلیل شما می توانید با مراجعه به این مراکز شیشه مورد نیاز خود را سفارش دهید و امنیت را در فضا برقرار سازید.

صنایع شیشه و آینه آگاهی

صنایع شیشه و آینه آگاهی

 

جمع بندی

در این مقاله تلاش کردیم تا اطلاعات کاملی را در مورد شیشه ضد گلوله در اختیار شما قرار دهیم. همانطور که متوجه شده اید این شیشه برای برقراری امنیت در فضا مورد استفاده قرار می گیرد. کاربرد اصلی آن در ماشین هایی است که اشخاص مهمی با آن رفت و آمد می کنند، مغازه های طلافروشی و مغازه های صرافی است. گلوله هرگز نمی تواند از این شیشه عبور کند و این موضوع به برقراری امنیت کمک می کند. اگر اکنون تصمیم گرفته اید که این شیشه را سفارش دهید، باید به مراکز فروش معتبر مراجعه نمایید. وب سایت آگاهی گلس (agahiglass.com) یکی از سایت های معتبری است که در زمینه خرید و فروش انواع شیشه از جمله شیشه های دکوراتیو، رومیزی و سکوریت فعالیت دارد. همچنین، این وب سایت آینه کاری های مدرن برای محیط های مختلف مسکونی و اداری انجام می دهد. شما می توانید با مراجعه به وب سایت آگاهی گلس با نمونه کارهای این کسب و کار آشنا شوید و سپس شیشه و یا آینه مورد نیاز خود را سفارش دهید.

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تاریخ بروزرسانی : 2021-05-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :