عکس های مونا و مارال فرجاد و خانم های بازیگر در باکو آذربایجان

عکس های مونا و مارال فرجاد و خانم های بازیگر در باکو آذربایجان سینمای ایران و جهان

مارال فرجاد که به تازگی برای ضبط برنامه شام ایرانی به همراه شبنم قلی خانی و سیما تیرانداز مهمان بازیگر آذربایجانی جولیا بوده اند عکس های از سفر خود را منتشر کرده اند.

مونا و مارال فرجاد دو خواهر بازیگر و دختران جلیل فرجاد از بازیگران پیشکسوت کشورمان به تازگی عکس های از سفر خود به باکو را در صحفه شخصی شان منتشر کرده اند. که در ادامه عکس های مونا و مارال فرجاد دو خواهر هنرمند را در Niksalehi مشاهده کنید

عکس های مونا و مارال فرجاد

مونا فرجاد و خواهرش مارال عکس های در صحفه شخصی خود منتشر کرده اند و اعلام کردند این تصاویر از سفرشان به باکو می باشد. سفر باکو این دو بازیگر که به همراه شبنم قلی خانی و سیما تیرانداز می باشد ظاهرا به خاطر برنامه شام ایرانی و حضور در خانه بازیگر آذربایجانی به نام جولیا بوده اند.

مونا و مارال فرجاد در کنار شبنم قلیخانی و سیما تیرانداز در باکو

عکس های مونا و مارال فرجاد

مارال فرجاد

لازم به ذکر است که مارال و مونا از دوران کودکی به واسطه حرفه پدر با دنیای هنر به خوبی آشنا هستند . مونا فرجاد بازیگری را زودتر از خواهرش در حالی که تنها دو سال داشت آغاز کرد و در فیلم و سریال های زیادی جلوی دوربین رفته است و اما مارال فرجاد دختر بزرگ جلیل فرجاد بازیگری را از سال ۸۴ با فیلم شام عروسی آغاز کرد و حضور پررنگی را در سینما و تلویزیون تجربه کرد.

عکس های مارال فرجاد

مارال و مونا فرجاد در باکو

عکس های مونا و مارال فرجاد در باکو

گفتنی است گروه اول خانم‌ های بازیگر شرکت‌ کننده در برنامه شام ایرانی از جمله سیما تیرانداز، شبنم قلی خانی و مارال فرجاد مهمان جولیا، بازیگر آذربایجانی در باکو بوده اندو ضبط برنامه در این کشور صورت گرفته است. و بازیگران تازه‌ ای برای فصل‌ های بعدی مجموعه به آن پیوستند.

جلیل فرجاد و دخترانش

مارال و مونا فرجاد

به تازگی سری جدید از این برنامه با بازیگرانی از جمله مرجانه گلچین , آشا محرابی , نگین معتضدی و نعیمه نظام دوست بوده است. که خانم نظام دوست به خاطر بازیگر ترکیه ای به جمع بازیگران اضافه شوده بود.

تصاویر مارال و مونا فرجاد

کودکی مارال و مونا فرجاد

مارال و مونا فرجاد

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  سفر سپیده خداوردی بازیگر سینما با همراه همیشگی‌ اش سانیار
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-10 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi