عکس های مدلینگ شهرزاد کمال زاده برای یک سالن زیبایی

عکس های مدلینگ شهرزاد کمال زاده برای یک سالن زیبایی سینمای ایران و جهان

شهرزاد کمال زاده بازیگر زیباروی ایرانی که از کودکی به حرفه بازیگری علاقمند بوده به جز بازیگری در زمینه مدلینگ نیز فعالیت دارد و عکس های در صحفه شخصی اش منتشر کرده است.

شهرزاد کمال زاده که به جز بازیگری در حرفه مدلینگ نیز فعالیت دارد و به عنوان مدل برندهای لباس و آرایش نیز فعالیت دارد تصاویری در صحفه شخصی اش منتشر کرده است. در ادامه عکس های زیبا از فعالیت های مدلینگ شهرزاد کمال زاده را در niksalehi مشاهده کنید.

مدلینگ شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده مدرک مهندسی کامپیوتر دارد. او فقط یک خواهر دارد. وی به جز بازیگری سابقه فعالیت به عنوان منشی صحنه و دستیار کارگردان را نیز دارد.

کمال‌ زاده بازیگری را سال ۸۱ با حضور در سریال “هزاران چشم” آغاز کرد و تا کنون در بیش از ۳۰ فیلم و سریال حضور داشته است. “مرز خوشبختی”، “آمین” و “شب‌ های برره” از جمله کارهای او در تلویزیون است. همکاری به کارگردانان مطرحی چون مهران مدیری، صدر عاملی و کیانوش عیاری در اولین کارها خوش‌ اقبالی بزرگی بود که نصیب این بازیگر جوان شد.

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده مدل آرایشی

شهرزاد کمال زاده مدل و بازیگر

کودکی شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده با لباس قرمز

مدلینگ شهرزاد کمال زاده و صحبت های وی درباره پوشش بازیگران

وی درباره رعایت رفتارها و پوشش بازیگران زن به عنوان الگو در فضای مجازی و حقیقی خاطر نشان کرده است که: فکر می کنم وظیفه هنرمند شناخته شده این است که به لحاظ پوشش، آرایش و حتی برخورد و حرکاتی که در اجتماع می کند کمی محتاط تر، دقیق تر، آراسته تر و در قالب موازین عمل کند. ما ایرانی هستیم و همه ما در خانواده هایی بزرگ شده ایم که یک فرهنگ اصیل و نجابتی در تک تک ما وجود داشته است. من عاشق نجابت هستم و فکر می کنم تمام ایرانی ها در وجود خود نجابتی دارند بنابراین باید سعی کنیم گذشته خود و نجابت واقعی ایرانی را در وجودمان داشته باشیم.

عکس های شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده بازیگر ایرانی

شهرزاد کمال زاده

شهرزاد کمال زاده در چابهار

شهرزاد کمال زاده بازیگر زن

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

همچنین بخوانید :  عاشقیت زیبا کرمعلی بازیگر زیبای سینمای ایران +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2020-02-19 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :