تولد مهران مدیری مجری محبوب دورهمی و سلطان طنز ایران

تولد مهران مدیری مجری محبوب دورهمی و سلطان طنز ایران سینمای ایران و جهان

مهران مدیری کارگردان و بازیگر مطرح تلویزیون و سینما می باشد که تا کنون با کارهای هنری بی نظیرش توانسته در میان مردم به چهره ای بی نظیر و دوست داشتنی تبدیل شود.

مهران مدیری مرد محبوب ایرانی ها امروز ۵۳ ساله شده است و به همین بهانه مروری داریم بر کارهای هنری این مرد هزار چهره که تا کنون توانسته است به خوبی در میان مردم شناخته شده و در دل ها جای گیرد. در ادامه تولد مهران مدیری مجری مشهور دورهمی را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تولد مهران مدیری

مهران مدیری متولد ۱۸ فروردین ۱۳۴۶ در تهران می باشد که امروز ۵۳ ساله شده است. از جمله مجموعه‌ های تلویزیونی که وی در آن‌ ها کارگردان و بازیگر بوده می‌ توان سریال‌ های: ساعت خوش، پاورچین، جنگ ۷۷، پلاک ۱۴، نقطه‌ چین، شب‌ های برره، باغ مظفر،نود شب، مرد هزار چهره، مرد دوهزار چهره، قهوه تلخ، ببخشید شما، ویلای من، شوخی کردم، در حاشیه، در حاشیه ۲، دورهمی و هیولا را نام برد. مجلهٔ نیوزویک در مقاله‌ ای مدیری را بیستمین مرد قدرتمند سال ۲۰۰۹ میلادی در ایران نامید.

مهران مدیری

مهران مدیری

مدیری از جمله هنرمندانی است که همه متفق‌ القول توانایی‌های بی‌نظیرش را قبول دارند. او نه تنها بسیار مشهور و مسلط به کارش است بلکه محبوبیت زیادی هم دارد و هر برنامه و سریالی که می‌سازد مورد توجه مخاطبان قرار می‌گیرد.

تولد مهران مدیری مجری محبوب دورهمی

با استایلی اتو کشیده رو به جمعیت می‌ ایستد و با همان جسارت همیشگی، شروع به حرف زدن می‌کند. از سیاست و جامعه و مسئولان می‌گوید. از وضعیت این روزهای ما که با سیل، زلزله، کرونا گره خورده است. ناگهان حرف‌ هایش سانسور می‌ شود.‌ تذکر می‌گیرد، و ادامه می‌ دهد.

مهران مدیری و دخترش

عکس های مهران مدیری

مهران مدیری متولد هجدهم فروردین سال ۱۳۴۶ است. تقریبا نزدیک چهار سال است که با «دورهمی» این روال را طی می‌ کند: « تذکر می‌گیرد، اما به مسیرش ادامه می‌ دهد.

همچنین بخوانید :  جشن تولد بهنوش بختیاری بازیگر مشهور و توانای کشورمان!

حتی اگر به قیمت سانسور جان کلامش باشد، باز ادامه می‌دهد» به قول خودش سالهاست
تیغ سانسور با او همراه است و هر روز تیزتر از همان زمان که کارش را در تلویزیون با ساخت
برنامه‌ های طنز شروع کرد و بعد به سمت سینما و شبکه نمایش خانگی رفت؛
استفاده از تریبیون رسانه دغدغه‌ی مهم او شده بود.

جوانی مهران مدیری و پسرش فرهاد

مهران مدیری

تولد مهران مدیری سلطان طنز ایران

مهران مدیری نشان داده در برخورد با مسائل اجتماعی و سیاسی واقع بین است. نه با خود تعارف دارد و نه با دیگران. برای او خط قرمز معنایی ندارد.

مسائلی که در «دورهمی» مطرح می‌ کند فرضیه نیست، واقعیت تلخ و کتمان شده جامعه است
که او شاید جرائت و جسارت بیشتری در بازگویی آن ها دارد.

عکس منتسب به همسر مهران مدیری

علی اوجی و همسرش در کنار مهران مدیری

او با کوچکترین اظهار نظر و رفتاری تا مدت‌ها سوژه رسانه‌ها می‌ شود. وقتی برای اولین بار در یک جمع رسانه‌ ای شروع می‌ کند به سیگار کشیدن یا بعد از مدت‌ ها در یک برنامه تلویزیونی حضور پیدا می‌ کند و به حفظ بودن آثار موسیقی کلاسیک، حافظ، سعدی، لورکا وشیمبورسکا اشاره می‌کند، باز همه نگاه‌ ها به سمت اوست تا ناخواسته تیتر اول رسانه‌ ها شود.

مهران مدیری که در سال های اخیر با «دورهمی» بیشتر در معرض توجه بوده، سال گذشته با سریال «هیولا» قدم مهمی در شبکه نمایش خانگی برداشت. در آنجا هم با لحن انتقادی و طنز سعی داشت واقعیت‌ های تلخ جامعه را به تصویر بکشد.

مهران مدیری در کنار خانواده برزو ارجمند

تولد مهران مدیری

فیلم نیوز , صحفه شخصی مهران مدیری

تاریخ بروزرسانی : 2020-04-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :