بیوگرافی زهره نعیمی بازیگر زیبای نقش زهره در سریال پرگار

بیوگرافی زهره نعیمی بازیگر زیبای نقش زهره در سریال پرگار سینمای ایران و جهان

زهره نعیمی بازیگر جوان که با سریال چرخ و فلک و بازی در یک اپیزود از آن وارد قاب تلویزیون شده این شب ها در سریال پرگار در نقش زهره هنرنمایی می کند.

بعد از ماه مبارک رمضان و پخش سریال زیر خاکی نوبت به سریال پرگار رسیده و به تازگی پخش ان از شبکه یک سیما آغاز شده است. در این سریال بازیگر جوان و آینده داری که نقش دختر کوچک خانواده تجلی را بازی می کند هنرنمای می کند که این کار سومین کار وی در تلویزیون بعد از سریال های چرخ و فلاک و بی قید و شرط می باشد. در ادامه بیوگرافی زهره نعیمی را در Niksalehi بخوانید.

بیوگرافی زهره نعیمی

زهره نعیمی متولد ۱ خرداد ماه سال ۱۳۷۵ در تهران و ۲۴ سال سن دارد. وی دانشجوی رشته تئاتر از دانشگاه سوره است و در خانواده ای چهار نفره متولد شده است و دارای یک برادر است که کوچکتر از خودش است. وی ازدواج نکرده و مجرد می باشد.

بیوگرافی زهره نعیمی

کودکی زهره نعیمی

این بازیگر جوان فعالیتش را از سال ۱۳۹۴ با کلاس های بازیگری و تئاتر شروع کرده و با سریال های چرخ و فلک به کارگردانی عزیزالله حمیدنژاد و بی قید و شرط به کارگردانی شهرام شاه حسینی به تلویزیون معرفی شده است و سریال پرگار با بازی وی دومین تجربه همکاری وی با شهرام شاه حسینی می باشد.

زهره نعیمی

بازیگر پرگار و مادرش

زهره نعیمی

بازیگر سریال پرگار و پدرش

این بازیگر جوان در سریال چرخ و فلک در قصه نوری در نقش مهتاب هنرنمایی کرده و احتمال می رود شهرت وی با سریال پرگار باشد وی در این سریال در نقش یک از دختران خانواده تجلی به نام خودش یعنی زهره بازی کرده است.

زهره نعیمی

بازیگران سریال چرخ و فلک

شهرام شاه‌ حسینی در تلویزیون سریال‌ هایی با مضامین اجتماعی ساخته که آثارش هم اقبال مخاطبان را به همراه داشته که در این باره می‌ توان به سریال‌ های تاوان، هشت و نیم دقیقه، پرستاران، همه چیز آنجاست و… اشاره کرد.

زهره نعیمی

خانواده تجلی سریال پرگار

سریال پرگار

پدر و دختری بازیگران پرگار

بیوگرافی زهره نعیمی بازیگر

هنرمندانی همچون مرجانه گلچین، الهام طهموری، مریم سرمدی، سهیلا جوادی، مریم سردشتی، بهرنگ علوی، فریبا کوثری، بابک کریمی، تیما پور رحمانی، حسین روزمه، رضا امامی، فاطمه مرتاضی، علی عمرانی، زهره نعیمی، فریبا جدی کار، نجوا صاحب الزمانی، امیررضا دلیری و کتایون علیزاده در این سریال تلویزیونی هنرنمایی کرده اند.

سریال پرگار

عکس های اینستاگرام بازیگر پرگار

زهره نعیمی بازیگر پرگار

سریال پرگار، یک اثر خانوادگی است و شخصیت‌ های قصه در موقعیت‌ هایی قرار می‌ گیرند و کنش و واکنش‌ هایی دارند. مخاطب می‌تواند پیگیر این سریال باشد که در ادامه ساخته‌ های قبلی‌ ام است. حال و هوا و فضای کار سریال پرگار روی مخاطب تاثیر می‌ گذارد.

سریال پرگار

تولد بازیگر پرگار

همیشه تلاش می‌ کنم تا کارهایم هرکدام روح خاص خودشان را داشته باشند.
باید بگویم که پرگار یک سریال ملودرام خانوادگی است و می‌ توان در یک جمله گفت
که هدفش، پرداخت به شاکله خانواده است.

سریال پرگار

زهره نعیمی

سریال پرگار

بازیگر جوان سریال پرگار

گردآوری گروه سینما نیک صالحی

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-06-02 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :