طلاق بن افلک و جنیفر گارنر و پشیمانی آقای بازیگر از این جدایی

طلاق بن افلک و جنیفر گارنر و پشیمانی آقای بازیگر از این جدایی چه خبر از کجا ؟

بن افلک ستاره جذاب هالیوود که در سال ۲۰۱۸ از همسرش جدا شده بود و بعد از آن موفق به ترک اعتیادش شده است و عنوان کرده که از جدایی از همسرش و فرزندانش پشیمان می باشد.

بن افلک و جنیفر گارنر دو ستاره مشهور هالیوودی که زندگی عاشقانه ای را در کنار هم سپری کرده بودند سه فرزند دارند که بعد از اعتیاد آقای بازیگر و خیانتش به جنیفر ان ها از هم جدا شدند. گفته می شود بن افلک با پرستار بچه هایش به همسرش خیانت کرده بود و اکنون او اعلام کرده از این جدایی به شدت پشیمان است. در ادامه جزئیات صحبت های بن افلک را در niksalehi بخوانید

جدایی بن افلک و جنیفر گارنر

بن افلک، بازیگر هالیوودی و ایفاگر نقش بتمن، در مصاحبه اخیرش با نیویورک تایمز به‌صورت داوطلبانه درباره طلاقش از جنیفر گارنر ابراز پشیمانی کرد.

این زوج سابق، به‌مدت ۱۰ سال زن و شوهر بودند و سه فرزند مشترک به نام‌های وایولت، سرافینا و ساموئل دارند. افلک گفت که اعتیاد او به مشروبات الکلی باعث ازهم پاشیدن ازدواجش شد. او چندین بار برای ترک به مراکز ترک اعتیاد الکل رفته؛ ازجمله اواخر تابستان و اوایل پاییز سال ۲۰۱۸.

بن افلک و جنیفر گارنر

عکس های بن افلک و جنیفر گارنر

افلک در اینباره گفت: «من مدتی طولانی است که افراط در نوشیدن مشروبات الکلی را کنار گذاشته‌ام. درواقع من پس از اعتیاد به الکل، هرروز بیشتر از روز پیش می‌نوشیدم تا جایی که ازدواجم به جدایی ختم شد؛ یعنی در سال‌های ۲۰۱۵ و ۲۰۱۶. البته اعتیاد من منجر به مشکلات دیگری نیز در زندگی زناشویی‌ام شد.

بزرگترین پشیمانی من در زندگی، طلاقم است. احساس شرم واقعا کشنده است.
شرم هیچ نتیجه مثبتی ندارد؛ بلکه تنها باعث می‌شود که فرد در احساسات تحقیرآمیزی
همچون بی‌ارزش پنداشتن خود و تنفر از خود غوطه‌ور شود و بسوزد».

سپس بن آه عمیقی کشید و افزود: «به‌خصوص برای من. فکر کردن به شکست‌هایم به‌هیچ عنوان برای سلامتی‌ام مفید نیست و به من آسیب می‌زند. مشخصا من اشتباهاتی در زندگی داشته‌ام.

بن افلک

بن افلک و همسر سابقش جنیفر گارنر

کار‌هایی انجام داده‌ام که بابتشان پشیمانم، اما هرکسی باید خودش را از منجلابی که در آن هست،
بالا بکشد، از اشتباهاتش بیشتر و بیشتر درس بگیرد و سعی کند که به سمت جلو حرکت کند».

گارنر و افلک به‌طور رسمی در اکتبر سال ۲۰۱۸ طلاق گرفتند. افلک عنوان کرده بود که در آن زمان برای تکمیل درمان ۴۰ روزه‌اش در مرکز درمانی ترک اعتیاد بود. در ماه آگوست همان سال، بعد از اینکه اعتیاد بن افلک، به‌کلی خانواده را تحت فشار قرار داده بود، جنیفر گارنر برای آخرین بار به او کمک کرد و از افلک درخواست کرد که همراه او و بادیگاردش به مرکز ترک اعتیاد برود.

ماجرای جدایی بن افلک و جنیفر گارنر

بن افلک پس از پایان دوره ۴۰ روزه در حساب اینستاگرامش اینگونه نوشته بود: «من در پایان این هفته، دوره ۴۰ روزه‌ام در مرکز درمانی ترک اعتیاد به الکل را کامل کردم و برای بهبود بیشتر در مرکز درمانی ماندم.

بن افلک و جنیفر گارنر

متن منتشر شده توسط بن افلک

حمایتی که من از خانواده، همکاران و طرفدارانم دریافت کردم، بسیار بیشتر از آنچه که بتوانم بر زبان بیاورم، برای من باارزش است. این حمایت به من قدرت بخشید تا بتوانم درباره بیماری‌ام با دیگران صحبت کنم.

مبارزه با اعتیاد، یک کشمکش مادام‌العمر و دشوار است. به همین دلیل است که فرد معتاد
هیچوقت از چرخه درمان خارج نمی‌شود و درواقع تعهدی تمام‌وقت دارد. من بخاطر خودم
و خانواده‌ام می‌جنگم. افراد زیادی در شبکه‌های مجازی درباره زندگیشان در طول
دوره اعتیاد و تجاربشان صحبت کرده‌اند.

بن افلک

بن افلک با همسر سابق و فرزندانش

من می‌خواهم که از این افراد تشکر کنم. قدرت شما به من الهام بخشید و طوری از من پشتیبانی
کرد که من هرگز فکرش را نمی‌کردم. این کار به من کمک کرد تا بفهمم که تنها نیستم.
باز هم باید به خودم یادآوری کنم که اگر کسی مشکلی داشته باشد، کمک گرفتن او از دیگران،
نشانه شجاعتش است، نه ضعف یا شکستش.

من با پذیرش مشکلم و تواضع در برابر آن و نیز با کمک آدم‌های اطرافم (که تعدادشان زیاد است)، به خودم کمک می‌کنم و از تمامی افرادی که به من کمک می‌کنند، متشکرم. امیدوارم که درنهایت، بتوانم الگویی برای کسانی باشم که در این راه مبارزه می‌کنند».

بن افلک

بن افلک در کنار جنیفر گارنر

برترین ها

تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تاریخ بروزرسانی : 2020-03-02 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :