شخصیت شناسی از روی اثر انگشت +تصاویر

شخصیت شناسی از روی اثر انگشت +تصاویر

  اثر انگشت   اثر انگشت تنها برای شناسایی صفات فیزیکی افراد نیست بلکه می توان از اثر انگشت برای شناسایی حالات روحی افراد نیز استفاده کرد!در ادامه با بدندید همراه باشید. انواع اثر انگشت از شخصیتتان میگوید می‌دانستید یک رشته علمی پر طرفدار به نام خطوط پوست شناسی وجود دارد به نام درماتو گلیفیک . […]

شخصیت شناسی از روی اثر انگشت  

اثر انگشت 
 

اثر انگشت تنها برای شناسایی صفات فیزیکی افراد نیست بلکه می توان از اثر انگشت برای شناسایی حالات روحی افراد نیز استفاده کرد!در ادامه با بدندید همراه باشید.

انواع اثر انگشت از شخصیتتان میگوید

می‌دانستید یک رشته علمی پر طرفدار به نام خطوط پوست شناسی وجود دارد به نام درماتو گلیفیک . dermatoglyphics درماتوگلیفیک علمی است که به مطالعه ی صحیح و اصولی خطوط پوستی موجود در کف دست و پا و نوک انگشتان میپردازد. پیشرفت در این علم به دانشمندان کمک کرده که بدانند الگوهای خطوط رو ی پوست وانگشتان چطور به شخصیت و الگوهای رفتاری آنها ربط پیدا می‌کند.

ببینید این نتایج به دست آمده در مورد رفتار و اثر انگشت شما هم صادق است یا نه؟

مدلA- حلقه وار

شخصیت شناسی از روی اثر انگشت

این مدل اثر انگشت در بین اروپاییان معمولترین الگو است. این اثر انگشت نشان دهنده شخصیت آرام و متعادل است. افراد با این اثر انگشت معمولا دلسوز هستند و سعی می‌کنند به بقیه کمک کنند. آنها همچنان خیلی زود دوست پیدا می کنند این افراد با اینکه بسیار حساس و مسئولیت پذیر هستند ولی ابتکار و خلاقیت کمی در زندگی از خود نشان می دهند.

مهمترین منبع اطلاعات و احساسات مختلف برای این افراد از طریق ارتباطات با دیگران است. این افراد از نظر احساسی کاملا قابل پیش بینی هستند و قلب بازی دارند و آدم های دیگر را با آغوش باز پذیرا می‌شوند. معمولا انسان ها با اثر انگشت حلقه وار معمولا انسان‌های سالمی هستند و به نسبت بقیه افراد بیماری کمتری دارند معمولا این افراد در کودکی بیمار بوده اند.

مدلB- چرخشی

شخصیت شناسی از روی اثر انگشت

انسان‌ها با اثر انگشت چرخشی کم حوصله اند. آنها افرادی هستند که ذاتا با استعدادند و خیلی زود همه چیز را یاد می‌گیرند و به راحتی همه چیز در اطرافشان را آنالیز و پردازش می‌کنند. نکته جالب درباره آنها این است که افراد با اثر انگشت چرخشی معمولا چند کار را همزمان با هم شروع می‌کنند و تا نیمه راه انجام می‌دهند و بعد خسته می‌شوند.

آدم ها با اثر انگشت چرخشی شخصیتی به اصطلاح قابل احتراق دارند زود آتشی می‌شوند و شخصیتشان تعادل ندارد.  این افراد اصلا قابل پیش بینی نیستند همیشه احساس واقعی خود را پنهان می‌کنند. آنها معمولا دنبال تسکین می‌گردند و آن را هم در خود به خوبی نمی‌یابند. این افراد هیچوقت از خود راضی نیستند و به همه چیز بدبین اند. منبع احساسات آنها در درون خودشان است در حالیکه اطلاعات دیگر را خودشان به راحتی به دست می‌آورند.

همچنین بخوانید :  شخصیت شناسی براساس شکل و مدل بینی!

ویژگی اصلی شخصیت آنها در یک کلمه بلغمی مزاج است. طرز حرف زدن این افراد معمولا نامفهوم، آرام و معمولا با صدای پایین است. اگر شخصی هر دو انگشت سبابه اش دارای الگوی چرخشی باشد، به عنوان یک متفکر به دنیا آمده است. آنها معمولا به خواندن حقوق، تحقیقات و برنامه نویسی و کلا درس و تحقیق اشتیاق دارند.

مدلC- منحنی

شخصیت شناسی از روی اثر انگشت

افراد با اثر انگشت منحنی بسیار پر انرژی و با اعتماد به نفس هستند. شما می‌توانید اعتماد به نفس آنها را در همه چیز ببینید. در ژستشان در طرز حرف زدنشان، در حرکاتشان و حتی در صدایشان. گاهی بسیار متعصب رفتار می‌کنند.  شما هیچ وقت نمی‌توانید طرز فکر آنها را تغییر دهید. آنها هیچ وقت سفسطه خود را قبول نمی‌کنند و هر تصمیمی که بگیرند آخرین تصمیم برای خودشان است و تحت تاثیر کسی آن را رد نخواهند کرد.

شاخصه اصلی این افراد سفت و سخت بودن و عدم و تغییر است. افراد با اثر انگشت منحنی معمولا تغییرات در محیط و اطراف را نمی‌توانند تحمل کنند و گوش کردن به نظر دیگران برایشان خیلی سخت و عذاب آور است. انسانها با این الگوی خطوط در انگشتان معمولا از کارهای یدی لذت می‌برند و سعی می‌کنند از دیگران برای رسیدن به اهدافشان استفاده کنند.

ویژگی محسوس شخصیتی این افراد بداخلاقی است. آنها بسیار به هنر و موسیقی ارزش قائل هستند وزبان بدن گویا و متمایزی دارند. این افراد باید همیشه سرشان گرم باشد هیچ نوع نرمی و انعطاف نباید از این افراد انتظار داشت.  اما باید بدانید این افراد به شدت و بسیار وفادار و با معرفت هستند و به هیچ وجه حتی تا پای جانشان دوستان خود را لو نمی دهند و یا از دست نمی‌دهند.

شفا آن لاین

مطالب مرتبط :

شخصیت شناسی براساس شکل ناخن های شما!

روانشناسی شخصیت از روی انگشتان دست مطلب جالب

شخصیت شناسی از روی دست خط افراد!

شخصیت شناسی دست دادن!

با زبان بدن، مچ همه را بگیرید! (شخصیت شناسی کاربردی و جالب)

آگهی استخدام همکار در سایت های نیک صالحی و پرشین وی
مناسب ترین کفش برای دویدن و پیاده روی + عکس
2016-07-21
امتیاز بدهید
امتیاز : 4 تعداد رای : 1
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبول
دکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز
فال روزانه سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
فال روزانه سه شنبه ۳۰ مرداد ۱۳۹۷
متولدین ۲۹ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۹ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۸ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۸ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۷ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۷ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۶ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۶ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
تست بسیار جالب و صادقانه حیوانات!
تست بسیار جالب و صادقانه حیوانات!
متولدین ۲۵ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۵ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۴ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
متولدین ۲۴ مرداد ماه چه خصوصیات مشترکی دارند؟
بازار سهسامسونگکفش پاشنه مخفیتور استانبولدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریمهر پرواز