عمل جراحی سرکلاژ در بارداری چه زمانی لازم است؟!

عمل جراحی سرکلاژ در بارداری چه زمانی لازم است؟! زناشویی

عمل جراحی سرکلاژ در بارداری , در سونوگرافی غرالگری اول که در هفته های ۱۱-۱۳ انجام داده اید، طول سرویکس اندازه گیری شده است و اگر مشکلی بود متخصص شما را در جریان قرار می داد.

عمل جراحی سرکلاژ در بارداری

عمل جراحی سرکلاژ در بارداری , سوال مخاطب: من ۲۹ سال سن دارم و در هفته ۲۲ بارداری دوم هستم. در بارداری اول سرکلاژ نشدم چون بعد از انجام سونو دکتر گفت احتیاج نیست. در این بارداری از ماه سوم تا الان هیچ سونوی واسه من نوشته نشده خواستم بدونم امکان اینکه در بارداری اول احتیاج به سرکلاژ نباشه ولی در بارداری دوم باشه وجود داره؟ خونریزی یا لک بینی ندارم.

عمل جراحی سرکلاژ در بارداری

زمان جراحی سرکلاژ در بارداری

عمل جراحی سرکلاژ در دوران بارداری

پاسخ دکتر الهه رجایی، متخصص زنان، زایمان و نازایی: البته هر بارداری شرایط مختص به خود را دارد. با توجه به اینکه سابقه زایمان زودرس ندارید و علائم مربوط به آن نظیر درد های غیرطبیعی، انقباضات رحمی و لکه بینی برای شما پیش نیامده است جای نگرانی نیست. در سونوگرافی غرالگری اول که در هفته های ۱۱-۱۳ انجام داده اید، طول سرویکس اندازه گیری شده است و اگر مشکلی بود متخصص شما را در جریان قرار می داد. البته این روزها عمل سرکلاژ خیلی باب شده است، در صورتیکه این عمل در شرایط نادری لازم می شود و اغلب خانم ها بدون نیاز به این عمل بارداری را سپری می کنند. نی‌ نی‌ بان

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
رقص و آواز شاد در بیمارستان میلاد اصفهان
تاریخ بروزرسانی : 2017-10-18 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :