انزال در زنان یکی از موضوعاتی که کمتر از آن خبر دارید!

انزال در زنان یکی از موضوعاتی که کمتر از آن خبر دارید! زناشویی

انزال در زنان , دلیل عدم تجربه چنین انزالی در خانم‌ها تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم اطلاعات کافی ندارند.

شاید بعضی از شما تا به حال فکر می کردید که انزال فقط برای آقایان وجود دارد و این واژه را فقط برای آقایان به کار می بردید. اما در واقع انزال در زنان هم وجود دارد. شاید بعضی دیگر فکر کنند که انزال همان به ارگاسم رسیدن است. نه، این هم تفکر اشتباهی است، انزال لذت بیشتری نسبت به ارگاسم دارد. شاید موضوع انزال در زنان یکی از موضوعات سر بسته‌ای باشد که کمتر به آن پرداخته شده است. بسیاری افراد تصور می‌کنند که انزال در زنان اصلا صورت نمی‌گیرد و آن‌ها تنها قادرند ارگاسم را تجربه کنند.

انزال در زنان ،از انزال خانمها چه می دانید ؟

انزال در زنان

انزال در زنان

با توجه به این که این دو مقوله کاملا با همدیگر متفاوت است باید بگوییم که اکثر خانم‌ها توانایی انزال را در خود دارند اما با روش‌ها و تکنیک‌های آن آشنا نیستند. قطعا انزال زن و مرد باعث رضایت کامل زوجین از روابط جنسی می‌شود. انزال در خانم‌ها آنقدرها هم که فکرش را می‌کنید دشوار نیست؛ فقط افراد زیادی با تکنیک‌های اجرای آن آشنا نیستند. دلایل کلیشه‌ای بسیار زیادی برای دوری خانم‌ها از این لذت مطبوع، وجود دارد. یکی از دلایل از این قرار است که چون آن‌ها ارگاسم را تجربه می‌کنند، معمولا به راحتی حاضر می‌شوند تا فرصت‌های خود برای انزال را از دست بدهند و نسبت به آن بی‌توجهی کرده و تمایل کمی نشان دهند. دلیل عدم تجربه چنین انزالی در خانم‌ها تنها این است که بسیاری از افراد در مورد ساختمان جنسی و یک رابطه جنسی سالم اطلاعات کافی ندارند.

انزال در زنان چه تفاوتی با ارگاسم دارد؟

ارضا شدن زن در رابطه جنسی به دو دوسته طبقه‌بندی می‌شود: نوع اول: این نوع ارضای جنسی که به آن اورگاسم زنان یا ارضای واژینال گفته می‌شود و در زنان که رواج بیشتری دارد عبارت است از خروج مایع روانی از واژن. این مایع حالت شیر مانند دارد و شلی و سفتی و بوی آن وابسته به رژیم غذایی زن و سلامت کلی بدن او و چرخه عادت ماهانه‌اش می‌باشد. نوع دوم: انزال از طریق مجرای ادراری نام دارد و معمولا در زنان چندان رایج نیست. در زمان انزال معمولا مایع با فشار و به حالت اسپری و یا فواره‌ای از داخل مجرای ادرار به بیرون می‌ریزد که در ادامه بیشتر در این باره صحبت خواهیم کرد. رابطه جنسی لذت‌ بخش برای زنان تکنیک انزال در زنان انزال در زنان رابطه جنسی لذت‌ بخش برای زنان تکنیک انزال در زنان انزال در زنان

انزال در زنان چگونه رخ می‌دهد؟

انزال زنان شامل جریان روانی است که از مجاری ادراری خارج می‌شود با این تفاوت که از غدد پاراترال جریان می‌گیرد. این غدد تنها در زمان تحریک جنسی از خود ماده خاصی ترشح می‌کنند. درواقع اینطور می‌توان گفت که در اندام جنسی همه زن‌ها غده‌ای بنام پروستات و به اندازه تقریبی یک انگشت شست وجود دارد. این غده دور تا دور مجاری خروجی مثانه آن‌ها را احاطه کرده است و اطراف آن توسط بافتی ماهیچه‌ای احاطه شده است. این بافت ماهیچه‌ای ، بالقوه این قابلیت را دارد که درهنگام اورگاسم منقبض شده و محتویات خودش را بیرون بریزد. با وجود اینکه این مایع از مجرای ادراری خارج می‌شود اما هیچ شباهتی به ادرار ندارد.

تکنیک‌های رسیدن به انزال در زنان

تکنیک‌های متفاوتی برای رسیدن به این مرحله و همچنین دوری ورزیدن از بازدارنده‌ها در طی مسیر، وجود دارد. در غده پروستات منطقه‌ای حساس وجود دارد که اصطلاحا به آن منطقه یا نقطه G گفته می‌شود. این نقطه در جایی در امتداد طول مثانه قرار گرفته است. تحریک نقطه جی توسط شریک جنسی یکی از تکنیک‌های مهم در رسیدن به انزال در زنان است. البته این را هم اضافه می‌کنیم که برخی از زن‌ها در جریان رابطه و تحریک جنسی قبل از اورگاسم و یا حتی بدون تحریک ناحیه G به حالتی مانند انزال می‌رسند. توجه داشته باشید که زمانیکه ماده انزال در داخل مجرای ادراری جمع می‌شود، احساس تخلیه ادرار به فرد دست می‌دهد که در واقع با وقوع انزال احساس ادرار نیز خود به خود از بین می‌رود. اگر خانم‌ها یاد بگیرند که به جای نگه داشتن، خود را آزاد کنند، آنگاه متوجه می‌شوند که پس از تخلیه مجرای ادرار، احساس ادرار داشتن نیز به صورت ناخودآگاه از بین می‌رود. درواقع ترس از ادرار، باعث می‌شود بسیاری از خانم‌ها خود را همواره عقب نگه دارند و از لذت داشتن یک انزال طبیعی محروم گردند.

مشخصات مایع خروجی به هنگام انزال

وقتی این مایع در مقادیر کم ترشح شود بیشتر بصورت مایع مخاطی روشن ، شیری و یا زرد رنگ است. البته هر چه بر حجم خروجی آن افزوده شود شفافیت رنگ آن نیز بیشتر می‌شود. هر چند در حجم کم ممکن است بویی خوش داشته باشد هر چه بر حجم آن افزوده گردد رنگش شفاف‌تر و بوی آن نیز کمتر قابل درک خواهد بود. همچنین برخی زنان گزارش می‌دهند که این مایع در آن‌ها در بعضی مواقع شفاف و بی بو و در مواقعی دیگر غلیظ و همراه با بوی تند است. باید توجه داشت که هر چند حجم مایع انزالی از یک زن به زن دیگر متفاوت است با این حال هیچ یک از آنها کنترلی در حجم ترشح آن ندارند. تنها نکته‌ای که در آخر می‌توانم به آن اشاره کنم، این است که انزال در زنان نه تنها از نظر بصری تحریک‌کننده می‌باشد، بلکه انجام آن احساس فوق‌العاده‌ای به هر دو طرف القا می‌کند. تخلیه جنسی و حس رضایتی که از این طریق به بانوان دست میدهد، با هیچ چیز دیگری قابل مقایسه نیست. با توجه به مواردی که در بالا ذکر شد برای داشتن یک رابطه جنسی لذت‌بخش رعایت نکات زیر توصیه می‌گردد: عشق بازی و نوازش را در حین رابطه جنسی و قبل از آن فراموش نکنید. به هنگام شروع رابطه جنسی ریلکس باشید و بدنتان را در راحت‌ترین حالت ممکن قرار دهید. بهتر است یک موسیقی ملایم هم شما را تا انتها همراهی کند. نگران وضعیت بدن و نقص‌هایی که فکر می‌کنید دارد نباشید و تنها تمرکز خود را روی لذت بردن خودتان و همسرتان قرار دهید. علاوه بر رابطه جنسی واژینال دیگر روش‌های رسیدن به ارگاسم مثل رابطه جنسی دهانی را تمرین کنید. ستاره

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2017-05-14 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :