گوشی پیکسل ۲ ایکس ایکس ال در گیک‌بنچ رؤیت شد

گوشی پیکسل ۲ ایکس ایکس ال در گیک‌بنچ رؤیت شدموبایل و کامپیوتر

گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال از پردازنده‌ی هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۸۳۵ با چهار هسته که،
روی فرکانس کاری ۱.۹ گیگاهرتز تنظیم شده است، رم ۴ گیگابایت و سیستم‌ عامل اندروید O بهره می‌برد.

گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال

گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال موسوم به Taimen با پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ و اندروید O در بنچمارک,گیک‌بنچ رؤیت شد.
با آن آشنا شوید.

آمادگی ورود به بازار کار

تنها چند روز تا برگزاری کنفرانس توسعه‌دهندگان گوگل موسوم به Google I/O در سال ۲۰۱۷ باقی مانده است, و انتظار می‌رود که توضیحات بیشتری در ارتباط با نسخه‌ی جدید سیستم عامل اندروید و نخستین گوشی‌های, مبتنی بر اندروید O به اشتراک گذاشته شود؛ اما سیاست‌های گوگل با اپل و سامسونگ تفاوت دارد.
گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌الالبته این تفاوت لزوما به مفهوم خوب یا بد بودن سیاست گوگل نیست.
در حالت کلی عملکرد اپل و سامسونگ, متفاوت است؛ چرا که تا پیش از معرفی آیفون‌ها و گوشی‌های گلکسی جدید, همواره اطلاعاتی در مورد, آن‌ها منتشر می‌شود؛ اما دستگاه‌های نکسوس سابق و گوشی‌های پیکسل کنونی معمولا مدت, بیشتری پنهان می‌مانند.
گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال

مشخصات گوگل پیکسل ۲

در حقیقت تمام آنچه تاکنون در مورد نسل دوم گوشی‌های پیکسل می‌دانیم, به دو مورد خلاصه می‌شود؛ گوگل در حال توسعه‌ی آن‌ها در سه مدل و با نام‌های کد Walleye ,Muskie و Taimen است.
گفته می‌شود این, گوشی‌ها از پردازنده‌ی اسنپدراگون ۸۳۵ بهره می‌برند و به‌صورت پیش‌فرض نسخه‌ی هشتم از سیستم عامل اندروید, موسوم به اندروید O‌ را اجرا می‌کنند.
گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال

نسخه‌ی سوم

گفته می‌شود Walleye با بهره‌گیری از نمایشگر ۵ اینچی, نقش پیکسل ۲ را ایفا خواهد کرد و گوشی‌های, Muskie و Taimen احتمالا در قالب نسخه‌های XL و XXL روانه‌ی بازار خواهند شد.
هنوز نمی‌توان به‌صورت قطعی, هیچ‌کدام از اطلاعات یادشده را تأیید یا تکذیب کرد؛ اما بر اساس آنچه در اسناد گیک‌بنچ رؤیت شده, به نظر می‌رسد, که نسخه‌ی سوم از نسل دوم گوشی‌های پیکسل در حال گذراندن تست‌های پیش از عرضه است.
گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال گوشی پیکسل ۲ ایکس‌ایکس‌ال

نمونه‌ی اولیه‌ی گوگل تایمن

نمونه‌ی اولیه‌ی گوگل تایمن, پنجشنبه‌ی هفته‌ی گذشته تست بنچمارک گیک‌بنچ را گذرانده است, و بر اساس اسناد این بنچمارک, گوشی یادشده از پردازنده‌ی هشت هسته‌ای اسنپدراگون ۸۳۵ با چهار هسته که, روی فرکانس کاری ۱.
۹ گیگاهرتز تنظیم شده است, رم ۴ گیگابایت و سیستم‌ عامل اندروید O بهره می‌برد.
سایت زومیت

تاریخ بروزرسانی : 2017-05-13 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو