سه پایه گوشی گکوپاد| سه پایه گوشی و دوربین با انعطاف پذیری بالا + تصاویر

سه پایه گوشی گکوپاد| سه پایه گوشی و دوربین با انعطاف پذیری بالا + تصاویرموبایل و کامپیوتر

سه پایه گوشی گکوپاد، سه پایه گوشی این سه پایه می تواند گوشی هوشمند و یک دوربین معمولی را نگه داردنه به و تقریبا می تواند هر جایی که کاربرش علاقه داشت نصب شود.

سه پایه گوشی گکوپاد| سه پایه گوشی و دوربین با انعطاف پذیری بالا + تصاویرReviewed by on Apr 26Rating:

سه پایه گوشی گکوپاد

سه پایه گوشی گکوپاد سه پایه ها به صورت صعودی رو به انعطاف پذیر شدن پیش می روند و گکوپاد (Gekkopod) احتمالا بهترین نمونه انعطاف است.
این سه پایه می تواند گوشی همراه و یک دوربین معمولی را نگه دارد (البته نه به طور همزمان) و تقریبا می تواند, هر جایی که کاربرش علاقه داشت نصب شود.
– حتی میتواند به دور یک تکه چوب بلند پیچیده شود تا پایه , گرفتن , عکس سلفی قرار گیرد, یا دور شاخه درخت یا روی سطحی صاف اما زاویه دار پیچیده شود تا اتفاقی, خاص را برای,شما ضبط کند.
ایده اصلی این وسیله این است که می توان از آن برای انواع , شرایط متفاوتی استفاده کرد,که در نبود گکوپاد نیاز به لوازم جانبی بیشتری دارد.
سه پایه گوشی گکوپاد

نصب گکوپاد

گکوپاد یک وسیله نصب GoPro همراه خود دارد که برای اندازه های مختلفی , از گوشی های هوشمند مناسب,است و استاندارد ۴/۱-۲۰ اینچ را در بر می گیرد و برای هر دوربینی, را با یک قاب نصب و سه پایه سنتی,مناسب است.
کما اینکه قرار بر این است که وزن این سه پایه سبک, باشد.
پایه های این سه پایه انعطاف پذیراند و می توانند با محیط خود تطبیق یابند – با تنظیماتی که, به اندازه ای متنوع اند,که می توانند به راحتی به دور یک چوب بسته شوند.
جالب ااست بدانید, که در این,بین نسخه های,محدودی از گکوپادهای شب نما و استتار یافته هم وجود دارد.

همچنین بخوانید :  شرکت سامسونگ گلکسی اس ۸ امسال معرفی می شود + تصاویر
سازندگان سه پایه

سازندگان سه پایه گکوپاد در Kickstarter به دنبال ۱۵,۰۰۱ دلار آمریکا بودند و تا کنون با ۲۳ روز باقی, مانده به ۵۹,۰۰۰,دلار رسیده اند.
هم اکنون می توان یک سه پایه گکوپاد تنها را با بودجه ای معادل, ۱۶ دلار,آمریکا خرید که در,زمان کنونی ۲۰ درصد کمتر از قیمت نهایی در زمان عرضه آن است.
عرضه آن در بازار گفته ,می شود که در,اکتبر (مهر) همین امسال خواهد بود.

تاریخ بروزرسانی : 2017-04-26 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو