ایرپادهای بی سیم ، دوست داشتنی های بی درد سر

ایرپادهای بی سیم ، دوست داشتنی های بی درد سرموبایل و کامپیوتر

بیایید با این حقیقت رو به رو شویم که مهم نیست کیفیت صدای این تجهیزات تا چه اندازه علی است. مهم این است که همه ما زا بازکردن گره سیم های ایرپاد و هدفون های مورد علاقه خود خسته شده ایم.

ایرپادهای بی سیم ، دوست داشتنی های بی درد سرReviewed by on Jul 14Rating:

ایرپادهای بی سیم

ایرپادهای بی سیم , بیایید با این حقیقت رو به رو شویم که مهم نیست کیفیت صدای این تجهیزات تا چه اندازه عالی است.

مهم این است که همه ما زا بازکردن گره سیم های ایرپاد و هدفون های مورد علاقه خود خسته شده ایم.

خوشبختانه, هر اندازه که شنوندگان بیشتر و بیشتری نبود جَک اتصال را می پذیرند, تعداد بیشتری از شرکت ها به سوی بی سیم شدن دستگاه هایشان می روند.

ایرپادهای کاملا بی سیم, شنوندگان را به سمت آینده ای بدون سیم می برند ما آرزوی آن را داریم.

تا اینجای کار, این گونه رو به رشد هم از سهم تولیدات با عملکرد ضعیف بی نصیب نبوده است, چه عمر باتری آن کوتاه باشد یا این که صدای آن یا اتصالش ضعیف باشد و شاید ایرپادهای معیوبی وجود داشته باشد که بخواهید از آنها اجتناب کنید.

اگر کاملا صادق باشیم, معتقدیم کسانی مایل به استفاده یک کابل پین ایرپادهای خود هستند, با استفاده از سبک هاله ای و هدفون بلوتوث ی با پولی بسیار کمتر عملکرد بهتری دریافت خواهندکرد؛ یعنی اگر شما آماده باشید برای مجموعه ای از ایرپادهای کاملا بی سیم و بخواهید سیم ها را رها کنید- , درواقع تمامی سیم ها را- ما اینجا هستیم تا به شما کمک کنیم.

در اینجا چندین نمونه از بهترین ایرپادهای کاملا بی سیم وجود دارد, از ایرپادهای ورزشی ضدعرق تا ایرپادهای ساده توگوشی.

فهرست ما از بهترین هدفون های باحذف صدای اضافی و هدفون های بلوتوثی را بررسی کنید.

بهترین تقویت صدای هرروزه

چرا باید آن را بخرید: شما به دنبال این هستید که صداهای جهان اطراف خود را تقویت یا اصلاح کنید و در حالی که این کار را انجام می دهید, آسوده خاطر باشد.

برای چه کسانی است: افرادی که دچار مشکل شنوایی هستند یا کسانی که نیازهای شنوایی خاص دیگری دارند.

ایرپادهای بی سیم چقدر هزینه دارد: ۲۰۰ دلار ایرپادهای بی سیم

ایرپادهای بی سیم

چرا «نوهیرا آی کیوبادز» را انتخاب کردیم: مطمئنا نوهیرا آی کیوبادز آهنگ های مورد علاقه شما را پخش خواهندکرد, البته هدف اصلی آنها کمک به کسانی است که در شنیدن مشکل دارند تا صداهای محیط را کنترل کنند و توانایی سخن گفتن خود را بهبود ببخشند و در مجموع, صداهای مفهوم دار محیط را برای آنها تقویت کند.

کار نوهیرا در جدا کردن کلمات از سر و صدای پس زمینه بسیار عالی است و موقعیت های دشوار شنوایی را به محیط های آسانی برای گوش دادن تبدیل می کند – همه این کار را با کمک یک نرم افزار بسیار عمیق (اما شگفت آور بصری) انجام می دهد.

برخلاف برخی از رقبا در دسته ابزارهای پوشیدنی, آنها همچنین عمر باتری شگفت انگیزی دارند که با هر بار تقویت شارژ, در حدود سه ساعت و نیم موسیقی پخش می کنند.

عملکرد صوتی آن نیز نسبتا چشمگیر است و بهتر از همه این است که آنها بسیار کارآمدند و به شنوندگان اتصال ی پایدار ارائه می دهند.

آی کیوبادز همچنین از راحت ترین ایرپادهای کاملا بی سیم است , ما تاکنون آزمایش کرده ایم که آنها برای تلاش های طولانی شنیدن موسیقی دنیای واقعی مناسب می کند.

بهترین گزینه برای سفرهای طولانی

چرا باید آن را بخرید: آنها قابل اعتماد و با کاربری فوق العاده هستند و صدایشان به اندازه کافی خوب است که ارتقای هوشمندانه ایرپادهای اپل محسوب شود.

برای چه کسانی است: مریدان اپل و کسانی که دوست دارند از تلفن خود منحرف شوند.

ایرپادهای بی سیم چقدر هزینه دارد: ۱۵۹ دلار ایرپادهای بی سیم

ایرپادهای بی سیم

چرا «ایرپاد اپل» را انتخاب کردیم:

ایرپادهای شناخته شده سفیدرنگ اپل برای مدتی طولانی مایه عذاب شنوندگان فایل های اپل بودند.

تیوب هایی که برای همه یک اندازه دارند, برخی مواقع به سختی در گوش های شما جای می گیرند و کیفیت صدا در بهترین حالت خود, متوسط است؛ اما با استفاده از این ایرپادها, این شرکت ارتقای درخور توجهی داشته است.

در حالی که صدا هنوز هم نسبتا خش دار است, ایرپادها صداهای بهتری را نسبت به همتایان سیمی خود به رخ می کشند و همچنین چندین ویژگی مفید دارند که همواره به کار می آید (این در دنیای کاملا بی سیم امر نادری است).

طرفداران اپل قدردان اتصالات سیری, کنترل های لمس بصری و شتاب سنج هایی که تشخیص می دهند , ایرپادها چه زمانی داخل و خارج می شوند تا موسیقی را به صورت خودکار پخش و متوقف کنند, هستند.

آنها با هر بار شارژ می توانند پنج ساعت موسیقی پخش کنند و تا فاصله ۳۰ متری بدون مشکل کار می کنند.

علاوه بر این, ایرپادها یک جعبه شارژ با طراحی مناسب برای ۲۴ ساعت زمان پخش در هنگام حرکت دارند و برای برقراری یا دریافت تماس تلفنی هم خوب کار می کنند.

ایرپادها به طور مستقل کار می کنند؛ در حالی که یکی از اعضای سرویس مخفی به نظر می رسید! می توانید آنها را در گوش خود تنظیم کنید, ایرپادهای اپل ارزش یک بررسی دقیق را دارند.

همچنین بخوانید :  جاسوسی سامسونگ از کاربران خود
انتخاب اول ما

چرا باید آن را بخرید: زیبا به نظر می رسند, صدایی عالی دارند و همیشه به همان اندازه که باید کار می کنند.

برای چه کسانی است: کسانی که به دنبال لذت ساده صدای عالی و بدون دردسر هستند.

ایرپادهای بی سیم چقدر هزینه دارد: ۱۴۹ دلار ایرپادهای بی سیم

ایرپادهای بی سیم

چرا این هدفون را انتخاب کردیم:

استارت آپ آلمانی بَرگی, هنگامی که ایرپادهای کاملا بی سیم خود را «هدفون» نام گذاری کرد, اما تا جایی که به ما مربوط است, این موضوع تقریبا تنها نقص این ایرپادهای عالی است.

جایی که اولین محصول شرکت, یعنی «دش», با شکست رو به رو شد, این هدفون موفق شد.

هدفون با ظاهر خوب, عمر باتری عالی و صدایی تاثیرگذار به جای اینکه پر از ویژگی ها و گزینه های مختلف باشد که نتوان آنها را رمزگشایی کرد, ابزارهای ساده ای هستند که به راحتی از آنها استفاده می شود.

هم زمان که موسیقی جریان دارد, هدفون می توان تماس های تلفنی را نیز مدیریت کند و به شما اجازه می دهد پخش موسیقی را کنترل کنید , حتی از طریق دکمه های کوچک روی خود ایرپادها, به دستیار دیجیتالی تلفن خود دسترسی داشته باشید.

مانند بسیاری از هدفون های مقرون به صرفه, زمانی نیز که این ایرپادها را وارد گوش خود می کنید شروع به نواختن موسیقی می کنند و زمانی که آنها را از گوش خود بیرون می آورید, موسیقی را متوقف می کنند.

این ایرپاد همچنین یک انتخاب عالی برای کسانی است که به تازگی کار با ابزارهای بی سیم را شروع کرده اند.

آنها برای استفاده مفیدند و اگر شما نگران از دست دادن یک قطعه آن هستید, می توانید یک بسته سه تایی از وب سایت برَگی خریداری کنید, برای اینکه آنها را محکم کنار هم نگه دارد تا هر زمان ک خواستید آنها را بیرون بیاورید.

با پرداخت فقط ۱۵۰ دلار, ایرپادهای هدفون, یک معامله سودبخش هستند , هر چیزی را که شما بخواهید عرضه می کنند و هر چیزی را که نمی خواهید عرضه نمی کنند!

بهترین ایرپادهای چیپ سیت

چرا باید آن را بخرید: آنها عملکرد صوتی راحت, امن و قابل قبولی را با قیمت ی بسیار پایین ارائه می دهند.

برای چه کسانی است: کسانی که می خواهند هدفون بدون سیم داشته باشند؛ اما نمی خواهند هزینه زیادی بپردازند.

ایرپادهای بی سیم چقدر هزینه دارد: ۵۰ دلار ایرپادهای بی سیم

ایرپادهای بی سیم

چرا «اکجیو آ.

اچ.

تی» را انتخاب کردیم:

این ایرپادها فریبنده ترین یا ماندگارترین گزینه های بازار نیستند؛ اما با هزینه ای کمتر از ۵۰ دلار, «اکجیو آواچ.

تی ۱» کاری را انجام می دهد که بسیاری از ایرپادهای کاملا بی سیم مقرون به صرفه انجام نمی دهند؛ آنها حقیقتا کار می کنند و در کار خود هم واقعا خوب هستند.

قلاب هوشمندانه ای که بالای گوش قرار دارد, این ایرپادهای ضدعرق را در طول تمرین, به صورت ایمن روی گوش هایتان نگه می دارد, صدا و پخش موسیقی را می توان از طریق یک سری از دکمه های سه تایی , کنترل کند.

جفت شدن با پخش کننده ساده و اتصال آن ثابت است و در چهار تا پنج ساعت, عمر باتری با بهترین ایردپادهای کوچک حفظ می شود.

با وجود اینکه این ایرپادها شارژر قابل حمل ندارند, بسته قابل حمل دارند و زمانی که صدای مونو داشته باشید, حتی می توانید یکی از ایرپادها را به آن متصل کنید.

اگر می خواهید هدفون بدون سیم داشته باشید؛ اما آن اندازه پول ندارید که یک ایرپاد کوچک تر و گران تر انتخاب کنید, آ.

اچ.

تی ۱ بهترین گزینه است که حتی اگر شما هم یک جا بند نباشید, آنها ثابت خواهندبود.

بهترین برای ورزش

چرا باید آن را بخرید: شما ایرپادهای کاملا بی سیمی می خواهید که همان اندازه که شما به عرق کردن علاقه دارید! برای چه کسانی است: کسانی که شیوه زندگی فعالی دارند که به ایرپادهایی نیاز دارد که ثابت بماند.

چقدر هزینه دارد: ۲۰۰ تا ۲۵۰ دلار ایرپادهای بی سیم

ایرپادهای بی سیم

چرا ما «الیت اسپرت جبرا» را انتخاب کردیم:

بهترین عناصر دلچسب ایرپادهای ورزشی خود را با هدفون های الیت اسپرت خود به دنیای کاملا بی سیم اضافه کرده.

با این کار به شیفتگان تناسب اندام, چیز جدیدی برای تف کردن داده است! علاوه بر ضدعرق و ضدآب بودن- این ایرپاد قادر خواهدبود در آب کم عمق تا ۳۰ دقیقه غوطه ور بماند- هدفون های الیت اسپرت مانیتور ضربان قلب هم دارند که به شنوندگان کمک می کندعلائم خود را پیگیری کنند.

نکته مهم تر, این است که ایرپادها انواع مختلفی از سری گوشی و متصل کننده های پشتیبان دارند , به شما امکان را می دهد آن را مناسب خود تنظیم کنید و مطمئن شوید در ورزش تکان نخواهدخورد خریداران بالقوه خوشحال خواهندشد که بدانند الیت اسپرت کیفیت صدایی استوار را با باس کم ارائه می دهد.

جامعه پویا

تاریخ بروزرسانی : 2017-07-14 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :
یونیک ویزاهم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهری
ویدئو