هواوی

اولین اظهار نظر سرور تابشیان همسر اول نجفی شهردار تهران

اولین اظهار نظر سرور تابشیان همسر اول نجفی شهردار تهران اخبار ایران و جهان

هفته ای که گذشت هفته ای شوک آور برای رسانه ها و مردم بود. محمد علی نجفی وزیر سابق اموزش و پرورش و شهردار سابق تهران همسرش را به قتل رسانید. این خبر هنوز هم این روزها داغ است و افکار عمومی سعی می کند جزییات آن را دنبال کند.

سه شنبه هفته ای که گذشت بسیاری از کسانی که محمد علی نجفی را از نزدیک می شناختند و همچنین همسر و فرزندانش بسیار شوکه شدند او بعد از جنجال ازدواج دومش جنجال جدید به پا کرد و با کشتن همسر دومش این روزها به عنوان یک قاتل شناخته می شود. اولین اظهار نظر سروز تابشیان همسر اول نجفی شهردار تهران را در نیک صالحی بخوانید.

واکنش همسر اول نجفی شهردار تهران به اتفاقات اخیر

خبر دستگیری محمدعلی نجفی به‌عنوان قاتل همسر دومش همه را شوکه کرده؛ اما شاید بیش از همه همسر اول او در شوک فرو رفته باشد. او که هنوز اتفاقی را که افتاده باور ندارد جزئیات بیشتری از زندگی سال‌های اخیرش با نجفی را بازگو کرد.

همچنین بخوانید :  واکنش مهناز افشار به قتل میترا استاد همسر محمدعلی نجفی

او که هنوز اتفاقی را که افتاده باور ندارد صبح دیروز در شرایطی که نگرانی درصورتش موج می‌زد همراه چند نفر از اعضای خانواده به دادسرای امور جنایی آمده بود تا پیگیر وضعیت همسرش باشد. او وقتی شوهرش را در لباس پلیس آگاهی و همراه با دستبد دید آن چیزی را که به چشم می‌دید باور نداشت.

همسر اول نجفی شهردار تهران

همسر اول نجفی

برایش دشوار بود همسرش که به پاکدستی و سلامت شهره بود و سال‌ها ردای وزارت به تن داشت حالا به اتهام قتل همسر دومش بازداشت شده باشد. او در گفت‌وگو با ما جزئیات بیشتری از زندگی سال‌های اخیرش با نجفی را بازگو کرد.

چه زمانی متوجه شدید که همسرتان دست به قتل زده است؟

همچنین بخوانید :  اعتراف نجفی شهردار سابق تهران به قتل همسر دومش+فیلم

از صبح که دست‌نوشته‌ای برای دخترم فرستاده بود همه‌مان نگران شدیم تا اینکه فهمیدم همسر دومش به قتل رسیده است. هنوز مطمئن نبودیم که چه اتفاقی افتاده و چه‌ کسی قاتل است اما چند ساعت بعد همسرم با من تماس گرفت و حلالیت طلبید. آن زمان بود که فهمیدم چه اتفاقی افتاده است.

همسر اول نجفی شهردار تهران

اظهارات همسر اول نجفی شهردار تهران

چطور شد که همسرتان تصمیم به ازدواج مجدد گرفت؟

من ۴۲سال است که با همسرم زندگی می‌کنم و در این سال‌ها زندگی خوبی داشتیم، اما از حدود یک‌سال قبل متوجه شدم که او قصد دارد با زن دیگری ازدواج کند. چون خیلی به همسرم علاقه داشتم مانعش نشدم و با ازدواج مجددش مخالفتی نکردم.

همچنین بخوانید :  علت فوت میترا استاد همسر دوم نجفی اعلام شد!

اظهارات همسر اول نجفی شهردار تهران

بعد از ازدواج دوباره همسرتان، رابطه‌تان با او چطور بود؟

دیگر کمتر فرصت می‌کرد با من و دخترمان باشد و این اواخر حدود ۲‌ماه بود که با ما زندگی نمی‌کرد. با وجود این، رابطه ما مثل سال‌های قبل خوب بود و مشکلی با هم نداشتیم.

در سال‌هایی که با همسرتان زندگی می‌کردید رفتار او با شما چطور بود؟

همانطور که همه می‌دانند آقای نجفی مرد محترمی بود. در زندگی شخصی هم او همیشه رفتار خوبی با من و دخترمان داشت. او همیشه حرمت من را نگه می‌داشت و در این ۴۲سال هیچ بی‌احترامی‌ای از او ندیدم. هیچ وقت نشد که او جلوتر از من وارد محلی شود و همیشه با احترام با من برخورد می‌کرد.

همچنین بخوانید :  خبر جدید درباره آخرین وضعیت دادگاه نجفی

حالا با اتفاق تلخی که افتاده فکر می‌کنید چه سرنوشتی در انتظار همسرتان باشد؟

ما راضی هستیم به رضای خدا. حادثه‌ای که اتفاق افتاده تلخ و هولناک است اما امیدواریم ماجرا ختم به خیر شود.

آیا تلاشی برای جلب رضایت اولیای دم کرده‌اید؟

تا امروز نه. اصلا فرصتی برای این کار نبوده. اما اگر فرصتی باشد حتما تلاش می‌کنیم به خاطر حادثه‌ای که اتفاق افتاده رضایت آنها را جلب کنیم.

رکنا

بازیگران مرد که در نقش زن بازی کردند از اکبر عبدی تا امین حیایی
آواز عاشقانه مهرداد میناوند در مراسم ازدواج لاکچری اش
تاریخ بروزرسانی : 2019-05-31 / گردآوری :
/
اخبار مرتبط :