ناگفته های مسعود استاد برادر میترا استاد

ناگفته های مسعود استاد برادر میترا استاد اخبار ایران و جهان

مسعود استاد برادر میترا استاد درباره مصاحبه قبل از مرگ خواهرش گفت در ادامه بخوانید

محمدعلی نجفی به دلیل اختلاف خانوادگی همسر دومش میترا استاد را به قتل رسانید و سپس به پلیس آگاهی مراجعه کرد و به قتل همسر دومش اعتراف کرد برادر میترا استاد و خانواده اش اعلام کرده اند که از خون میترا نخواهند گذشت مسعود استاد برادر میترا استاد اعلام کرد که از مصاحبه قبل مرگ خواهرش خبر داشت او همچنین گفت که میترا وابسته به هیچ نهاد امنیتی نبود در ادامه ناگفته های مسعود استاد برادر میترا استاد را در نیک صالحی بخوانید.

مسعود استاد برادر میترا استاد

مسعود استاد، برادر میترا در خصوص پرونده جنجالی قتل خواهرش گفت: میترا نه قبل از ازدواج با محمدعلی نجفی و نه بعد از آن، وابسته به هیچ‌کدام از نهاد‌های امنیتی نبود. قتل او سیاسی نبود و فقط به خاطر اختلاف خانوادگی رخ داده است.

خواهرم زندگی‌اش را دوست داشت و نمی‌خواست جدا شود. میترا اختلاف‌هایی با شوهرش داشت که بخشی از آن مالی بود. اما این اختلاف‌ها انگیزه قتل خواهرم نبود.

حرف های مسعود استاد برادر میترا استاد

من و خواهرم ارتباط خوبی با هم داشتیم و در جریان شرایط زندگی او بودم. شوهرش از همسر اولش طلاق گرفته بود و من حکم طلاق آن‌ها را دیده بودم. بعد از آن خواهرم تصمیم به ازدواج با او گرفت.

مسعود استاد برادر میترا استاد

نجفی و همسرش

برادر مقتول درباره شب قبل از جنایت گفت: خواهرم شب قبل از جنایت، تا ساعت ۴ و نیم صبح با من درباره شرایط زندگی‌اش و موضوعات مختلفی حرف زد. همچنین به من گفت می‌خواهد با سایت «انصاف» گفتگو کند و حرف‌هایی برای گفتن دارد. اما ساعاتی بعد به قتل رسید و نتوانست حرف‌هایش را بگوید. من از حرف‌هایی که خواهرم می‌خواست بزند با خبر بودم و بعد از این‌که حکم قصاص قاتل را گرفتیم، در این باره حرف‌های او را بازگو خواهم کرد.
همچنین بخوانید : راز شلوارک آبی در صحنه قتل میترا استاد همسر محمد علی نجفی

بعد از این که متهم صحنه قتل را بازسازی کرد و به دادسرا بازگشت، حتی یک ساعت با من حرف زد و خواست او را ببخشیم، اما من و خانواده‌ام خواستار قصاص قاتل خواهرم هستیم و نمی‌گذاریم که خون او پایمال شود. امروز هم برای تکمیل پرونده آمدیم. به ما گفتند آخرین گفته‌های متهم به قتل ثبت شده و او به‌زودی در دادگاه محاکمه خواهد شد.

صراط نیوز

در ایام قرنطینه در منزل بی نهایت کارتون ببینین
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2019-06-27 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :