ضرب وشتم چهارمین روحانی ناهی ازمنکر

ضرب وشتم چهارمین روحانی ناهی ازمنکراخبار

این شرور بعد از دستگیری به آگاهی منتقل شد و در بازرسی بدنی از وی ۲۰ بسته کراک به میزان ۱۲ گرم کشف شد و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی و متهم با قرار در زندان است. با دخالت جانشین سرپرست دادسرای ناحیه ۴ تهران، در یک نزاع خیابانی، شرور مواد فروش […]

این شرور بعد از دستگیری به آگاهی منتقل شد و در بازرسی بدنی از وی ۲۰ بسته کراک به میزان ۱۲ گرم کشف شد و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی و متهم با قرار در زندان است.

با دخالت جانشین سرپرست دادسرای ناحیه ۴ تهران، در یک نزاع خیابانی، شرور مواد فروش در ربودن یک دختر جوان ناکام ماند.

قانون: حجت‌الاسلام فرج‌الله عباسی جانشین دادسرای ناحیه ۴ که چند شب پیش هنگام نهی از منکر مورد ضرب و شتم یک فرد شرور قرار گرفته بود این ماجرا را برای خبرنگار قانون اینگونه تعریف کرد:

«غروب یکشنبه در حال صرف شام، خانمی آیفون خانه ما و تمام همسایه‌ها را زد و درخواست کرد که با پلیس ۱۱۰ تماس بگیریم. بنده به پلیس زنگ زدم و بعد از دو سه دقیقه این خانم مجدد زنگ خانه ما را زد و درخواست کمک کرد. لباس پوشیدم تا پایین بروم. خانواده‌ام گفتند شاید برخی قصد تصفیه حساب با شما را دارند. گفتم اشکالی ندارد، این خانم ‌هم مانند ناموس خود من است. از پنجره بیرون را نگاه کردم و دیدم مسئله واقعیت دارد و پایین آمدم.»

«زمانی که پایین آمدم یکی دیگر از همسایه‌ها نیز به اتفاق من به کوچه آمد و سایرین در حال تماشا بودند. این خانم با نامزد خود که به نظر می‌رسید هر دوی آنها زیر ۲۰ سال سن داشتند، در حال صحبت کردن بودند که یک فرد شرور جلو آمد و به زور خانم جوان را بغل کرد و قصد داشت او را با خود ببرد. نامزد خانم با فرد شرور درگیر شد که در نتیجه این درگیری موبایل نامزد خانم توسط فرد شرور گرفته ‌شد.»

«بنده مداخله کردم و از فرد شرور علت مزاحمتش را جویا شدم. او با تندی پاسخ داد که به شما ربطی ندارد و جواب‌های سربالا داد. در این زمان یکی از همسایه‌ها وارد ماجرا شد و با فرد شرور درگیر شد. همزمان من با فرمانده پلیس امنیت شرق تهران تماس گرفتم و از وی تقاضا کردم برای بررسی موضوع اقدام به اعزام نیرو کند.»
 

«فرد شرور زمانی که متوجه شد با پلیس تماس گرفته‌ام، شروع به توهین و فحاشی کرد و زمانی که متوجه شد من قاضی هستم، جری‌تر شد و برای فرار با سر به صورتم ضربه زد که موجب خونریزی دهانم شد. با دیدن این صحنه سایر همسایه‌ها نیز وارد ماجرا شدند و فرد شرور را دستگیر کردند. در این زمان مجدداً با سرهنگ قاسم‌لویی تماس گرفتم و علت کوتاهی ماموران را جویا شدم. وی هم شخصاً به همراه اکیپی در محل حاضر شد.»

«این شرور بعد از دستگیری به آگاهی منتقل شد و در بازرسی بدنی از وی ۲۰ بسته کراک به میزان ۱۲ گرم کشف شد و در حال حاضر پرونده وی در حال رسیدگی و متهم با قرار در زندان است.»

«روز بعد خانواده دخترخانم آمدند تا از من تشکر کنند اما بنا به دلایلی با آنها ملاقات نکردم چرا که وظیفه ذاتی روحانیون همین است که طوری رفتار کنند تا مردم آنها را محرم خود بدانند. بنده نیز به عنوان تکلیف شرعی و قانونی وارد ماجرا شدم. پدر و مادر این دخترخانم به همکارانم گفته بودند که اگر آقای قاضی نبود این شرور دختر ما را ربوده و مشخص نبود چه فاجعه‌ای اتفاق می‌افتاد.»

جانشین دادسرای ناحیه ۴ در پاسخ به این پرسش که آیا این شرور به شما آسیب جدی وارد کرده‌ است، گفت: «با ضربه‌ای که این شرور به صورت من وارد کرد، لب‌هایم پاره و یکی از دندان‌هایم لق شده است. نامه‌ای از پزشکی‌ قانونی گرفته‌ام و هنوز به خاطر لگد‌هایی که این شرور وارد کرد، ‌در راه رفتن با کمی مشکل مواجه هستم.»

تاریخ بروزرسانی : 2011-10-06 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو
ویدئو
جایگزین بوتاکس آمد