چگونه کسی را که دوستش داریم عاشق خود کنیم

چگونه کسی را که دوستش داریم عاشق خود کنیم روانشناسی

یکی از پرسش هایی که همه ما روزی در زندگی به آن برخورد می کنیم این است که چگونه می توانیم کسی را که دوست داریم عاشق خود کنیم در این مطلب نکاتی را برای جذب معشوق برای شما قرار داده ایم

هر معشوقی دوست دارد عشق خودش را جذب کند برای حفظ رابطه و شیفته کردن فردی به خود باید بدانید که چگونه می توان فردی را به طرف خود جذب کنید برای اینکه محبوب و جذاب به نظر برسید باید مباد یکسری از آداب باشید و با تغییرات جزئی در رفتار و گفتار معشوقه خود را مجذوب کنید در این مطلب از نیک صالحی به شما خواهیم گفت که چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم

چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم

برای اینکه جذاب‌تر از چیزی که هستید به نظر برسید لازم نیست زحمت زیادی بکشید. با چند تغییر کوچک می‌توانید خودتان را به فردی جذاب‌تر تبدیل کنید.

چند تکنیک برای جذاب تر شدن

در تحقیقاتی افرادی که در مورد مسائل سطحی و پیش‌پا افتاده حرف می‌زنند را با افرادی که درمورد مسائل عمیق‌تری صحبت می‌کنند، مقایسه شده‌اند. این تحقیقات نشان می‌دهد که آنهایی که درمورد خودشان، اعتقادات و علایقشان حرف می‌زنند باور دارند که همسرانشان جذاب‌تر از آنهایی هستند تا آن‌هایی که در مورد آب‌وهوا یا موضوعات پیش‌ پا افتاده دیگر حرف می‌زنند.

ارتباط چشمی

وقتی با فرد جدیدی آشنا می‌شوید، اول ببینید چشمانش چه رنگی است. کمی بیشتر از حالت عادی به چشم‌هایش نگاه کنید. این ارتباط چشمی شما را برای آن فرد جذاب‌تر خواهد کرد.

بهداشت فردی

در مورد تاثیری که یک حمام خوب می‌تواند بر جذابیت شما بگذارد هیچ تردیدی نیست. با اینکار بوی بهتری خواهید داد، موهایتان زیباتر به نظر خواهد رسید و همچنین نشان خواهد داد که برای خودتان ارزش قائل هستید. همچنین مسواک زدن دندان‌هایتان، اصلاح صورت و استفاده از دئودورانت را فراموش نکنید.

چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم

همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهـش ارزش و شـان شما می گردد

راههای جذب کردن مردها

کمی عطر یا ادوکلن باعث می‌شود در نظر دیگران جذاب‌تر به نظر برسید‎

حرکت دست‌ها

آنهایی که موقع صحبت کردن از دست‌هایشان استفاده می‌کنند به نظر با اعتماد‌ به‌ نفس‌تر و فعال‌تر به نظر می‌رسند و این از جمله خصوصیات شخصیتی با ارزشی است که بر جذابیت شما اضافه می‌کند.

خوب لباس بپوشید

شاید اینکه بینی‌تان چه شکلی باشد دست خودتان نبوده است ولی این خودتان هستید که می‌توانید تصمیم بگیرید چه لباسی تن بدنتان کنید. باور کنید لباسی که برای پوشیدن انتخاب می‌کنید تاثیر بسیار زیادی روی سطح جذابیت شما دارد. در واقع، حتی اگر دختر زیبایی باشید، اگر خوب لباس بپوشید به نظر همه جذاب‌تر خواهید رسید.

لبخند بزنید

افرادی که لبخند می‌زنند به نظر همه جذاب‌تر می‌رسند تا آنهایی که لبخند نمی‌زنند. بنابراین اگر می‌خواهید ظاهرتان را بهتر کنید، کافی است لبخند روی لب‌هایتان بنشانید.

چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم


افرادی که لبخند می‌زنند به نظر همه جذاب‌تر می‌رسند

مرموز به نظر برسید

این تکنیک حداقل در مورد آقایان بسیار موثر است. تحقیقات نشان می‌دهد که خانم‌ها بیشتر جذب مردهایی می‌شوند که از ظاهر آنها نمی‌توانند بفهمند چه احساسی نسبت به آنها دارند. ممکن است دلیل آن این باشد چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم که زن‌ها خیلی به آن مرد و اینکه دوستشان دارد یا نه فکر می‌کنند. و ازآنجا که خیلی به آن مرد فکر می‌کنند، به این نتیجه می‌رسند که دوستش دارند.

بوی خوب بدهید

اینکه بوی خوبی بدهید مغز آدم‌ها رانسبت به جذابیت شما تحریک می‌کند. کمی عطر یا ادوکلن باعث می‌شود در نظر دیگران جذاب‌تر به نظر برسید.

بیشتر بدانید راهکارهایی برای مجذوب کردن عشق

هـر چه بیشتر با شخصی ارتباط داشته باشید آن شخص بیشتر شما را دوست خواهد داشت. این را دیوید لیدمن متخصص رفتار انسانها بیان می کند. چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم در واقع حق با اوسـت. چندین مطالعه دیگر نشان داده کـه در مـعـرض قـرار گـرفـتن مکرر با هر محرک خاص ما را نسبت به آن محرک علاقه مند تر می گرداند. (تنها زمانی این نظریه صدق نمی کنـد کـه واکنش اولیه ما به آن محرک منفی باشد).

بنابراین در ابتدای آشنایی از آنکه کناره گیـر، گریزان و غیر قابل دسترس باشید، پرهیز کنید. در عوض به دنبـال بهانه های فراوان برای آنکه وقت خود را با وی بگذرانید باشید.

چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم

کمی عطر یا ادوکلن باعث می‌شود در نظر دیگران جذاب‌تر به نظر برسید‎

اکنون حواستان را کاملا جمع کنید چون این مرحله زیرکانه
بوده و احتیاج به مهارت دارد. درست زمانی که مطمئن شدید
که او را مجذوب خود کرده و محبوب گشته اید به تدریج
معاشرت خود را کاهش داده و کمتر در دسترس قرار گیرید
و این کـار را تـا زمانی کـه وی دیگر شما را دیگر ملاقات نکرده
و نبینـد ادامه دهید. شـما هم اکنون “قانون کمـیابی”
را بطور مؤثر بکار گماردید. همه ما واقف هستیم که:
مردم خـواهـان چیزهایی هستـند که نمیتوانند داشته باشند.

چگونه عشق خود را عاشق خود کنیم؟

همیشه در دسترس بودن شـما سبب کاهـش ارزش
و شـان شما می گردد. برای مثال هـرگـاه پـایتان را از
در خانه بیرون بگذارید و با توده عظیمی از الماس بروی
زمین روبرو گردید، کم کم برایتان عادی شده و دیگر آنها
را بچشم سنگهای گرانبها و ارزشمند نخواهید نگریست.
این قانون کمیابی است که سبب میشـود بـیشتر طالب آنها گردید.

با آنان باشید و سپس کمیاب گردید و مشاهده خواهید کرد
محبوب تر می شوید. ما مرتبا در مورد مسایلی چون شور
و اشتیاق، جـاذبـه جـنـسـی و عـشـق صحبت به میان
میاوریم اما به “شباهت ها” اشاره ای نمی کنیم .
بـایـد آگـاه باشیم افراد با خصوصیات متضاد در بلـنـد مـدت جـذب یـکدیـگر نـمی شوند.

مردمان / دلگرم

سانسور عجیب صداوسیما در بازی فوتسال ایران و آمریکا
تست شنوایی : مقابل چه عددی صدا را میشنوید؟
تاریخ بروزرسانی : 2019-01-30 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :