حواشی جالب از پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور شیک پوشان +تصاویر

حواشی جالب از پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور شیک پوشان +تصاویر سینمای ایران و جهان

پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور چهره های از جمله فاطمه معتمد آریا , بهنوش طباطبایی , ویدا جوان , افسانه پاکرو , متین ستوده و ….برگزار شده است و نفرات برتر این مراسم معرفی شدند

پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور بازیگران مشهور کشورمان برگزار شده است و امید صالحی عکاس فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد در این دوره از مراسم به عنوان عکاس برتر انتخاب شده بود. گفتنی است بازیگران مثل همیشه با استایلی زیبا و شیک در این مراسم حضور یافته بودند از جمله بهنوش طباطبایی که مورد توجه عکاسان قرار گرفته است. در ادامه تصاویری از این مراسم را در نیک صالحی مشاهده کنید.

تصاویر مراسم پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران

پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران با حضور جمعی از سینما گران در مرکز همایش‌های رایزن برگزار شد و در پایان این جشن ضمن قدردانی از نمایندگان برخی از صنوف سینمایی، امید صالحی برای عکاسی فیلم سینمایی شبی که ماه کامل شد به عنوان عکاس برتر این دوره معرفی شد.

بهنوش طباطبایی

ویدا جوان

متین ستوده

اجرای این مراسم را احسان کرمی به عهده داشت. کرمی ابتدا از علی نیک رفتار دبیر پنجمین جشن عکاسان سینما خواست تا به روی صحنه بیاید. نیک رفتار با خوشامدگویی به حاضران، حضور آنان را مایه دلگرمی دانست و گفت: نگاهمان در این جشن و سیاست های کلان انجمن صنفی عکاسان سینما حفظ شان و جایگاه عکاسی سینما و ایجاد وفاق و همدلی وهمراهی در ایجاد شرایط مطلوب برای تمامی عکاسان سینمای ایران است. سعی انجمن بر این است که همه ساله در این جشن از هنرمندان و سینماگرانی که نگاه ویژه به عکاسی سینما دارند و انجمن عکاسان واعضای آن را حمایت می کنند تقدیر و تشکر کند.

احسان کرمی

فریبا کوثری

افسانه پاکرو

معرفی عکاس سال در پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران

در آخر بهنوش طباطبایی برای معرفی عکاس سال سینمای ایران روی صحنه امد و گفت:«برخی اوقات امکان دارد لحظاتی از بازی بازیگران از دوریبن فیلمبردار پنهان شود.اما یک عکاس با مهارت و ظرافت این لحظه را چنان ثبت می کند که گاهی اوقات شناسنامه فیلم می شود. دست تک تک شما را با احترام می فشارم.»

بهنوش طباطبایی

مهدی امینی خواه

در این بخش نام نامزدهای مسابقه عکس پنجمین جشن عکاسان سینما محمد بدرلو برای مجموعه عکس های«۲۳ نفر»و«سرخپوست»،امید صالحی برای مجموعه عکس های«شبی که ماه کامل شد»،امیر حسین شجاعی برای مجموعه عکس های «متری شیش و نیم»و آرزواتحاد برای مجموعه عکس های«لابیرنت» خوانده شد و در نهایت امید صالحی به عنوان عکاس سال سینمای ایران معرفی شد و تندیس جشن به او اهدا شد.

متین ستوده

ویدا جوان

همایون اسعدیان، همایون ارشادی، شاهرخ فروتنیان، افسانه چهره آزاد، فاطمه معتمد آریا، بهنوش طباطبایی، ویدا جوان، متین ستوده، مرتضی رزاق کریمی، سیروس الوند، رامین حیدری فاروقی، امیر عابدی، محمد علی سجادی، نگار آذربایجانی، علی قائم مقامی، گوهر خیراندیش، حسین ملکی، وحید موسیائیان، مصطفی شایسته، مسعود رایگان، خسرو دهقان، محمد حسین فرحبخش، مهدی رحمانی،

الهام نامی

افسانه چهره آزاد و همسرش شاهرخ فروتنیان

شهرام شاه حسینی، محمد فوقانی، فرامرز بیات، زهرا مصفا، رز ارغوان آذر، المیرا مقدم، محمد بدرلو، آرزو اتحاد، مهسا طیب طاهر، حسن شجاعی، مسعود اشتری، مهدی حیدری، مجید خمسه، جواد جلالی، اردشیر شلیله، رضا مهاجر،حسن هندی، احمد رضا شجاعی، مهدی دلخواسته، سحرعصر آزاد، خسرو دهقان، بهروز صادقی، جلیل شعبانی، افسانه پاکرو، فرهاد سلیمانی، فریبا کوثری، بهرنگ دزفولی زاده، ماهورموسائیان، رحمت عبدالله زاده، بهمن اردلان، مازیار شیخ محبوبی از جمله حاضران در مراسم بودند.

ویدا جوان در پنجمین جشن عکاسان سینمای ایران

بهنوش طباطبایی

ایرنا , شبکه های اجتماعی

همچنین بخوانید :  یه روز خوب و شگفت انگیز خانواده مهراب قاسم خانی در باغ وحش +تصاویر
تاریخ بروزرسانی : 2019-08-17 / گردآوری :
/
برچسب ها:
گزارش خطا در خبر
اخبار مرتبط :
logo-samandehi