هفت اجرای متوالی احسان خواجه‌امیری

هفت اجرای متوالی احسان خواجه‌امیریسینمای ایران و جهان

هفت اجرای متوالی احسان خواجه‌امیریReviewed by Afshari on Dec 16Rating: کنسرت موسیقی پاپ “احسان خواجه‌امیری” که از روز سه‌شنبه‌ی هفته گذشته در تالار بزرگ کشور (تهران) آغاز شده بود، پس از تمدید، دیشب آخرین اجراهای خود را در سال جاری به‌پایان رساند. به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان (ایسنا)، گروه نوازندگان خواجه‌امیری با سرپرستی […]

هفت اجراي متوالي احسان خواجه‌اميريReviewed by Afshari on Dec 16Rating:

کنسرت موسیقی پاپ “احسان خواجه‌امیری” که از روز سه‌شنبه‌ی هفته گذشته در تالار بزرگ کشور (تهران) آغاز شده بود، پس از تمدید، دیشب آخرین اجراهای خود را در سال جاری به‌پایان رساند.
به گزارش خبرنگار بخش موسیقی خبرگزاری دانشجویان (ایسنا)، گروه نوازندگان خواجه‌امیری با سرپرستی زایا سلیمان و تنظیم علی ثابت در پنج روز هفت اجرا داشتند، با حدود ۲۸ هزار مخاطب؛ از روز سه‌شنبه اجراها یک سئانسی بود، اما در دو روز پایانی دو سئانسی شدند. استقبال از این اجرا‌ زیاد بود و در مقایسه با سایر کنسرت‌ها، با تاخیر کمتری آغاز می‌شد و تا پایان اجرا یک‌نفس پیش می‌رفت.
خواجه امیری آثاری را اجرا کرد که بیشترشان را خودش ساخته‌ و عموما با شعرهایی از افشین یداللهی که خودش هم حضور هم داشت، همراه بود.
بخش زیادی از اجراها به تیتراژ‌های سریال‌های تلویزیونی مربوط می‌شدند؛ به همین دلیل، هرجا که خواجه امیری می‌خواست، مردم با او هم‌نوا می‌شدند.
سازهای ترومپت، ترومبون، ساکسیفون، کیبورد، گیتار، گیتارباس، گیتار کلاسیک، پرکاشن، درام، فلوت، سنتور، ویولن، سه‌تار، تنبک و دف پنج شب گروه را همراهی کردند.
خواجه امیری در پایان هم با کسب اجازه از پدر، یکی از آثار منتشرشده‌ی او را خواند.
وی شب گذشته که خستگی نیز بر او چیره شده بود، میهمان ویژه اجرایش را قاسم جعفری – کارگردان سریال‌های تلویزیونی – معرفی کرد؛ همان کسی که می‌گفت در شکوفایی کارش بسیار موثر بوده است.

پیش از پایان مراسم نیز ایرج – پدرش – برای جلوگیری از ازدحام احتمالی، به بیرون از سالن هدایت شد.

انتهای پیام

تاریخ بروزرسانی : 2007-12-16 / گردآوری :
/
برچسب ها:
اخبار مرتبط :
هم سامدکتر تاجبخشدکتر بتول طاهریویدئو